sloggi
24.06.02, 11:05
Mimo, że potoki pasażerskie są nie mniejsze niż dawniej, to jednak wpływy do
kasy ZTM są coraz mniejsze. Ilość zatrudnionych w ZTM nie zwiększa się, czyli
coraz wiecej ludzi jeździ za darmo.
Czy to im również należy podziękować za sytuację, która zaistniała od dzisiaj;
czyli, że co raz więcej linii ma rozkłady jak PKS w suwalskiem ? znikają
kolejne linie ?