Gość: jaajeczko
IP: proxy / 213.17.168.*
26.11.02, 12:45
Jakie macie pomysły na tę specyficzną noc?
Biała sala? Bal? Prywatka? Wyjazd?
Ja będę brykać konno i mam nadzieję, że będzie duuużo śniegu, bo
zapowiedzieli wspaniały kulig...
Oprócz tego będzie bal przebierańców...
Może jakieś propozycje? (co do przebrania?)