Dodaj do ulubionych

Sylwester !

IP: proxy / 213.17.168.* 26.11.02, 12:45
Jakie macie pomysły na tę specyficzną noc?
Biała sala? Bal? Prywatka? Wyjazd?

Ja będę brykać konno i mam nadzieję, że będzie duuużo śniegu, bo
zapowiedzieli wspaniały kulig...
Oprócz tego będzie bal przebierańców...
Może jakieś propozycje? (co do przebrania?)
Obserwuj wątek
    • pan_pndzelek 2x3/4 z łokcia a przebrać się można 26.11.02, 12:50
      2x3/4 z łokcia a przebrać się można ZA FLASZKĘ...
      _______________________________________
      ...pod koniec listopada, pada albo nie pada... /przysł. ludowe z okolic
      Kurpiowszczyzny/
      >>>---
      • Gość: jaajeczko Re: 2x3/4 z łokcia a przebrać się można IP: proxy / 213.17.168.* 26.11.02, 13:18
        na blondynke poproszę!
        co znaczy: 2x3/4 z łokcia?
        • pan_pndzelek Re: 2x3/4 z łokcia a przebrać się można 26.11.02, 13:36
          No normalnie, przygotowujesz sobie na wieczór dwa razy trzyczwarte wódki białej
          i po kolei odbijasz z łokcia, kiedy weźmiesz ostatni haust akurat bedzie
          świtać...

          Popitka może być choć znam takich co tylko ogórkiem lekko przetrącą...
          _______________________________________
          ...pod koniec listopada, pada albo nie pada... /przysł. ludowe z okolic
          Kurpiowszczyzny/
          >>>---
          • Gość: jaajeczko Re: 2x3/4 z łokcia a przebrać się można IP: proxy / 213.17.168.* 26.11.02, 13:49
            :)))
            a po co psuć smak ogórkiem...
    • Gość: Grarzyna Re: Sylwester ! IP: 195.94.207.* 26.11.02, 12:52
      Ależ durny post. Chciałaś "nałapać" wypowiedzi? Nie wierzę, że tak
      bezinteresownie, tak głupi wątek stworzyłaś.
      • Gość: jaajeczko Re: Sylwester ! IP: proxy / 213.17.168.* 26.11.02, 12:56
        Grarzyna:
        podobno każdy sądzi wg siebie... i ja w wierzę...
        skoro nie potrafisz być bezinteresowną osobą, to szczerze współczuję...
      • Gość: Niech Re: Sylwester ! IP: 217.197.165.* 26.11.02, 13:20
        Normals, spierdalaj stad, ale juz!
        • Gość: jaajeczko Re: Sylwester ! IP: proxy / 213.17.168.* 26.11.02, 13:25
          Niech:
          może chciałbyś, ale to nie Normals :)))
          • Gość: Niech Re: Sylwester ! IP: 217.197.165.* 26.11.02, 13:28
            Normals i Grarzyna (i kilku innych smierdzieli) - IP: 195.94.207.*
            No coz, po prostu zbieg okolicznosci.
            • Gość: jaajeczko Re: Sylwester ! IP: proxy / 213.17.168.* 26.11.02, 13:32
              a może coś na temat?
              w ramach rehabilitacji? :)
              • Gość: Niech Re: Sylwester ! IP: 217.197.165.* 26.11.02, 13:35
                Na temat Sylwestra? Nic nie moge napisac. Zawsze zalewam sie w trupa przed
                dwunasta. Miejsce nie ma wiec dla mnie znaczenia.
                • Gość: jaajeczko Re: Sylwester ! IP: proxy / 213.17.168.* 26.11.02, 13:37
                  no to kiszka!
                  A ja lubię ten dreszczyk o północy...
                  • Gość: Niech Re: Sylwester ! IP: 217.197.165.* 26.11.02, 13:40
                    Eee tam, czemu od razu kiszka? Mi sie podoba.
                    • Gość: jaajeczko Re: Sylwester ! IP: proxy / 213.17.168.* 26.11.02, 13:48
                      tak przed północą?
                      i to ma nie być kiszka?

                      ciekawe co na takie rozwiązanie towarzyszący/a ...
                      :))
                      • Gość: Niech Re: Sylwester ! IP: 217.197.165.* 26.11.02, 13:52
                        No coz, towarzyszy...
                        • Gość: jaajeczko Re: Sylwester ! IP: proxy / 213.17.168.* 26.11.02, 13:57
                          ciekawe komu?
                          bo chyba nie tobie...
                          :>
                          • Gość: Niech Re: Sylwester ! IP: 217.197.165.* 26.11.02, 13:58
                            Nie wiem. Z podanych wyzej powodow.
                            • Gość: jaajeczko Re: Sylwester ! IP: proxy / 213.17.168.* 26.11.02, 14:13
                              no teraz już naprawdę kiszka...
                              :)))
    • polokokt Re: Sylwester ! 26.11.02, 13:41
      A czy jakas impreza masowa jest planowana w wawie? Tak jak kiedys na placu
      defilad, lub pod Zamkiem Krolewskim?
      • Gość: jaajeczko Re: Sylwester ! IP: proxy / 213.17.168.* 26.11.02, 13:47
        o masówce nic nie wiem!
        choć przyznam, że nie interesuja mnie takie spedy...
        rozwiązanie, które sobie funduje, bardzo mi odpowiada :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka