marek.dumle
04.01.11, 11:28
Co najmniej 40 aut zderzyło się dzisiaj rano w karambolu na autostradzie A4 w Gliwicach, na 304 kilometrze - poinformował w TVN 24 rzecznik gliwickiej policji podkomisarz Marek Słomski. Zginęły dwie osoby, ranne są co najmniej trzy osoby.
wiadomosci.onet.pl/regionalne/gigantyczny-karambol-na-a4-straz-rozcina-auta-sa-o,1,4096626,region-wiadomosc.html
Ciekaw jestem, czy w innych krajach, jak jest mgła, to też się samochody tak walą na autostradach? Czy to tylko polska domena?