Dodaj do ulubionych

Wandalizm .

16.06.05, 22:08
Ludzie zobaczcie co się dzieje w rzece i jej brzegu na moście przy końcu
ulicy błotniej (drewniany most)Jak można zeszpecić taki piękny widok .Piszcie
tu o innej ludzkiej głupocie na terenie Gródka i okolic .
Obserwuj wątek
    • jan381 Re: Wandalizm . 16.06.05, 22:15
      karolcia59 napisała:

> Ludzie zobaczcie co się dzieje w rzece i jej brzegu na moście przy końcu
      > ulicy błotniej (drewniany most)Jak można zeszpecić taki piękny widok .Piszcie
      > tu o innej ludzkiej głupocie na terenie Gródka i okolic .
      napewno to sprawka kosmitów a jednak miałaśrację co do wytrwałości chłopców
      układających polbruk lubią szanować pracę
    • szop.pracz Re: Wandalizm . 17.06.05, 21:23
      Mam propozycję, że jeżeli ktoś gdzieś zobaczy jakieś akty wandalizmu tudzież inne s.......ństwa wymieni tą osobę tu na forum z imienia i nazwiska jeżeli oczywiście zna!
      • jan381 Re: Wandalizm . 17.06.05, 21:50
        szop.pracz napisał:

> Mam propozycję, że jeżeli ktoś gdzieś zobaczy jakieś akty wandalizmu tudzież
        in
        > ne s.......ństwa wymieni tą osobę tu na forum z imienia i nazwiska jeżeli
        oczyw
        > iście zna!
        to nie żaden wandalizm ale głupota ty którzy obkaszali rzekęi brak myślenia co
        może zrobić trawa wpadająca do rzeki przy jej słabym prądzie spływu iniskim
        poziomie wody
        • and5 Re: Wandalizm . 18.06.05, 01:07
          A co mieli robić z tą trawą?Przykładnie zbierać do kupki i co? Gdyby tak miało
          być to współczuję tym co tym zajmują się. Przeciez rzeka ma długość ponad 90 km
          i pozbieranie tej trawy trwałoby wiekami!!!Poza tym tylko niewielka część
          koszonej trawy dostałą się do rzeki, reszta lezy na brzegach:)
          • jan381 Re: Wandalizm . 18.06.05, 09:52
            and5 napisał:

> A co mieli robić z tą trawą?Przykładnie zbierać do kupki i co? Gdyby tak
            miało
            > być to współczuję tym co tym zajmują się. Przeciez rzeka ma długość ponad 90
            km
            >
            > i pozbieranie tej trawy trwałoby wiekami!!!Poza tym tylko niewielka część
            > koszonej trawy dostałą się do rzeki, reszta lezy na brzegach:)
            ale w tym mijscu mogli ją przynajmniej zabrać są tu płycizny ikamienie itu ona
            stoj ignije
            • abza Re: Wandalizm . 29.06.05, 22:09
              Wiecie co mnie denerwuje? jak wracający ludzie z imprezek wywracają napotkane
              kosze ze śmieciami, wyginają znaki drogowe i generalnie niszczą i psują itp.
              Może oni nie powinni wychodzić z domu, to wściekłe zwierzaki- syfiaki, a te
              powinne być zamykane i pilnowane!!!
              • and5 Re: Wandalizm . 29.06.05, 23:25
                Ooooooooo dokładnie!!!!! Szlak mnie trafia gdy niedorozwoje wracające z
                potupajki wyginają te znaki, łamią sztachety. Imbecyle i tyle, ja nie wiem,
                chcesz się wyszaleć to podpal swoja chatę!!!!Wielka mi frajda wygiąć znak.
                  • szop.pracz Re: Wandalizm . 30.06.05, 11:48
                    karolcia59 napisała:

> Czy zastanawialiście się skąd bierze się chęć niszczenia ?Ja myśle, że tą
                    > agresję wynosi się z domu .

No tak! Z tego co mi się wydaje dzieci czerpią przykład z rodziców i tak się zachowują!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka