03.08.05, 06:58
Witam wszytkich serdecznie. Mam ogromną prośbę jeżeli ktoś zna w Białymstoku bardzo dobrego lekarza, który jest zawsze na czasie z nowinkami i chce pomóc w leczeniu boleriozy, to prosze o kontakt na maila bądź na forum
Serdecznie dziękuję
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
        • anet77 Re: Borelioza 04.08.05, 08:23
          Ładnych kilka lat temu po wakacjach spędzonych na wiosce u babci, pojawił mi
          się duży rumień na nodze. Najpierw skierowałma się do zwykłego lekarza, ten
          skierował mnie do dermatologa na Bema a stamtąd dostałm skierowanie do
          dermatologa na Krakowskiej. Tam też zrobiono mi badania krwii i rozpoczęto
          leczenie. Niestety nazwiska lekarza nie podam, bo to było dość dawno temu.
          Pamiętam tylko, że był to trochę starszy mężczyzna.
          • Gość: exxpert2 Re: Borelioza IP: *.csk.pl 04.08.05, 10:44
            szpital dermatologiczny został przeniesiony do kompleksu na Żurawiej,
            tam samo w Szpitalu Zakaźnym jest oddział Neuroinfekcji, i to chyba to będzie
            najlepsze miejsce do leczenia twojej choroby, niestety jak dotychczas
            nieuleczalnej i bardzo groźnej gdy leczenia nie podejmiesz wcale :(
            • Gość: Acro Re: Borelioza IP: *.itpp.pl 04.08.05, 12:43
              Mała rada:
              kolejki są tam nieziemskie - kilkumiesięczne (chodzi o to, żeby choroba sie
              dobrze rozwinęła i była łatwiejsza do diagnozowania :( , ale dobrze jest
              przyść po 13 - często wszyscy pacjenci są już przyjęci, a lekarz jeszcze jest
              przez godzinę.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka