Dodaj do ulubionych

Bolerioza pomoc

23.11.22, 16:57
Witam, profilaktycznie zrobiłam sobie badania, gdyż w jednym z laboratoriow była promocja, od kilku tygodni, bolą mnie kości przy dotyku, skóra jest cienka łatwo robią się siniaki czy rumień przy dotknięciu. Stawowe bóle mam od lat,do tego pisk w uszach, czasem nudności,nietoleruje gorąca, szybko się przegrzewam , stany lekowe, szybkie męczenie, nadciśnienie, tachykardia , mnóstwo badań i nic nie wychodziło morfologia ,ob, crp w normie dlatego zrobiłam badania na bolerioza czy przy igg na poziomie 5 , igm na poziomie ,48,5 moge mieć pozna bolerioza? Dostałam skierowanie do poradni chorób zakaźnych w Łodzi,ale zanim będzie wizyta i westerbliot to chciałam się dowiedzieć czy może tak być ze to właśnie imm mam większe niż igg?
Obserwuj wątek
    • hasegawa Re: Bolerioza pomoc 24.11.22, 18:07
      Według mnie powinno być też w IGG, przynajmniej jeden jakiś pasek
      • dagarycc Re: Bolerioza pomoc 24.11.22, 19:30
        Igg mam 5:,testy to elisa
        • katrina8383 Re: Bolerioza pomoc 12.12.22, 17:03
          IGM - świeże zakażenie, IGA - występuje pośrednio kiedy organizm przechodzi fazę z wczesnego do późnego zakażenia, IGG - stare zakażenie aktywne lub przebyta nie aktywna choroba to już zależy od objawów klinicznych
          • katrina8383 Re: Bolerioza pomoc 12.12.22, 17:07
            Może w laboratorium ktoś wpisał przez pomyłkę na odwrót. Tam pracują tylko ludzie, mają na pewno sporo pracy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka