izabelka.n
24.01.06, 09:50
W związku z mrozami wszystkie zajęcia w szkole zostały odwołane:( Więc
pozostaje tylko nasz GOK. Czy ktoś może mi napisać rozkład zajęć na
poszczególne dni ferii w GOK-u?? Dlaczego na ich stronie nie ma żadnej
informacji na ten temat?? Pozdrawiam i życzę udanego odpoczynku.