rak34
09.05.06, 17:21
to że tv jest chora świadczy to że potrafiła wychować rzesze widzów
oglądających wciskany mi najtaniej wyprodukowany chłam w postaci seriali,
teleturnieji,tańców i śpiewów tych samych twarzy, czy wszechobecnych
polityków. Nie ma tam żadnego chociaż ubiegłorocznego szlagieru filmowego.Być
może jest to dość idący wniosek ale czy tym samym publiczna tv /czyli nasze
państwo/ nie wspiera poniekąt piractwa komputerowego/ czyli ściągania filmów/
na które nie chodzimy do kina bo nas nanie nie stać.Jakie wartości proponuje
wpajać naszym dzieciom tylko ultra katolickie/teleranek czy ziarno/ czy nie
dlatego alternatywą dla młodzieży jest ucieczka do świata MTV i przenoszenie
na nasz grunt zdziczenia z tego programu? Najgorsze jest to że każą mi płacić
za to z czego nie korzystam czyli oglądania TV.MOże alternatywą byłoby
wykupienie to czego chcemy oglądać za 1-5 groszy, ciekawe jaką oglądalność
miały by popularne seriale czy debaty polityczne.