09.05.06, 17:21
to że tv jest chora świadczy to że potrafiła wychować rzesze widzów
oglądających wciskany mi najtaniej wyprodukowany chłam w postaci seriali,
teleturnieji,tańców i śpiewów tych samych twarzy, czy wszechobecnych
polityków. Nie ma tam żadnego chociaż ubiegłorocznego szlagieru filmowego.Być
może jest to dość idący wniosek ale czy tym samym publiczna tv /czyli nasze
państwo/ nie wspiera poniekąt piractwa komputerowego/ czyli ściągania filmów/
na które nie chodzimy do kina bo nas nanie nie stać.Jakie wartości proponuje
wpajać naszym dzieciom tylko ultra katolickie/teleranek czy ziarno/ czy nie
dlatego alternatywą dla młodzieży jest ucieczka do świata MTV i przenoszenie
na nasz grunt zdziczenia z tego programu? Najgorsze jest to że każą mi płacić
za to z czego nie korzystam czyli oglądania TV.MOże alternatywą byłoby
wykupienie to czego chcemy oglądać za 1-5 groszy, ciekawe jaką oglądalność
miały by popularne seriale czy debaty polityczne.
Obserwuj wątek
    • ironicznyprostaczek Re: chora TV 09.05.06, 20:52
      ja z reguły oglądam w tv tylko francuskie filmy, czasami jakiś usa typu upadek z
      majkelem daglasem, filmy braci coen, czy miami blues albo blues brothers (z
      chicago), poza tym uwielbiam tvn24, najświeższe niusy, bywa że oglądam szkło
      kontaktowe w tvn24 - czasami tylko oglądam ze względów na higienę psychiczną i
      zmęczenie wzroku na monitorze komputera, czasami można coś znaleźć w programie,
      zawsze oglądam w niedzielę europa da się lubić, czasami wojewódzkiego, czasmi
      lisa na polsacie w czwartek, byłem fanem komisji śledczej do sprawy rywina,
      odpadłem dopiero po pół roku(!), na: ale kino czy europa europa bywaja czasami
      ciekawe filmy, i wystarczy. bo inaczej bym musiał codziennie kilka godzin
      oglądać tv, gdyby były same nowości kinowe, powtórki kultowych filmów, dzisiaj
      np. jest powtórka wojewódzkiego z manuelą gretkowską, w niedzielę widziałem
      tylko końcówkę, chyba zarwę nockę dzisiaj, bo manuela to moja kultowa pisarka,
      poza tym zarknę czasami na program szczuki o ksiązkach: wydanie drugie
      poprawione w tvn, najlepsze filmy francuskie daje tvp 2, oglądaliście w święta
      asteriksa? świetny był polski podkład z pazurą
      • rak34 Re: chora TV 09.05.06, 21:46
        widzę kolego /ironicznyprostaczek/ że z Ciebie nie głupi gość chciałbym
        powiedzieć że źle Cię oceniłem ale zasłużyłeś sobie
    • augu Re: chora TV 10.05.06, 07:31
      rak34 napisał:
      > ...ultra katolickie/teleranek czy ziarno/...
      Czy Ty rozumiesz pojęcie "ultrakatolicki"?

      > dlatego alternatywą dla młodzieży jest ucieczka do świata MTV i przenoszenie
      > na nasz grunt zdziczenia z tego programu?

      Wniosek chyba troszeczkę daleko idący. A i różni adresaci:
      rzeczone "ultrakatolickie" są raczej dla dzieci, "Świat MTV" nie za bardzo.

      Ale w zasadniczej myśli postu masz rację. Od wszelkiego rodzaju gal, benefisów,
      rewii, zakładania się i innych Europ, które ponoć dadzą się lubić po prostu
      mdli.


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka