Gość: Mijka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.04, 15:28 Faceci jak działa na was kolczyk w pępku, podoba sie wam? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gwiazdka Re: kolczyk w pępku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.04, 16:31 chlopak mojej pryjaciolki nie znosi jej kolczyka:( jak ona chce mu sprawic wyjatkowa przyjemnosc to go zdejmuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miśka Re: kolczyk w pępku IP: *.retsat1.com.pl 14.01.04, 18:15 nie jestem chłopakiem, ale powiem ci tak: mnie sie bardzo podoba kolczyk w pępku. ale mój chłopak nie chce,żebym miała, bo mówi,że mam ladny pepuszek bez kolczyka. może kiedyś sobie zrobie, ale narazie nie. ale jego kolega jest zachwycony gdy zobaczy laske na dyskotece w skąpej bluzeczce i z kolczykiem. jeśli masz chłopaka, to zapytaj sie jego, czy on chce, żebys miała. ale najważniejsze jest to, czego ty chcesz! jak masz ochote, to sobie zrób, a jak ci się znudzi, to wyciągniesz go. każdy ma inny gust, wiec jednemu może sie podobac, a innemu nie. rzecz gustu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gargotłuk Re: kolczyk w pępku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.04, 18:21 Szkoda, że mózgu sobie nie możesz przekolczykować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tweed Re: kolczyk w pępku IP: *.acn.waw.pl 14.01.04, 22:13 Ja mam kolczyk w pepku i sama uwazam ze jest bardzo seksowny , a moj chlopiec wprost z nim szalaje!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mi Re: kolczyk w pępku IP: *.pl 15.01.04, 20:32 ja tez mam kolczyk w pepku...jednym sie podoba innym nie...wazne ze mnie i mojemu chlopakowi sie podoba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: on Re: kolczyk w pępku IP: 194.146.203.* 16.01.04, 12:47 mijka=anka? chcesz sobie koniecznie coś przekłuć, ale nie wiesz co lepiej..? smutne to. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: kolczyk w pępku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.04, 14:35 ja juz tak sie sklada mam i w pepku i w jezyku a moj watek to tylko o jezyku...ktos przeczytal moj i napisal podobny... Odpowiedz Link Zgłoś