Dodaj do ulubionych

kolczyk w pępku

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.04, 15:28
Faceci jak działa na was kolczyk w pępku, podoba sie wam?
Obserwuj wątek
    • Gość: gwiazdka Re: kolczyk w pępku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.04, 16:31
      chlopak mojej pryjaciolki nie znosi jej kolczyka:(
      jak ona chce mu sprawic wyjatkowa przyjemnosc to go zdejmuje
    • Gość: Miśka Re: kolczyk w pępku IP: *.retsat1.com.pl 14.01.04, 18:15
      nie jestem chłopakiem, ale powiem ci tak: mnie sie bardzo podoba kolczyk w
      pępku. ale mój chłopak nie chce,żebym miała, bo mówi,że mam ladny pepuszek bez
      kolczyka. może kiedyś sobie zrobie, ale narazie nie. ale jego kolega jest
      zachwycony gdy zobaczy laske na dyskotece w skąpej bluzeczce i z kolczykiem.
      jeśli masz chłopaka, to zapytaj sie jego, czy on chce, żebys miała. ale
      najważniejsze jest to, czego ty chcesz! jak masz ochote, to sobie zrób, a jak
      ci się znudzi, to wyciągniesz go. każdy ma inny gust, wiec jednemu może sie
      podobac, a innemu nie. rzecz gustu!
    • Gość: gargotłuk Re: kolczyk w pępku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.04, 18:21
      Szkoda, że mózgu sobie nie możesz przekolczykować.
      • Gość: tweed Re: kolczyk w pępku IP: *.acn.waw.pl 14.01.04, 22:13
        Ja mam kolczyk w pepku i sama uwazam ze jest bardzo seksowny , a moj chlopiec
        wprost z nim szalaje!!
    • Gość: mi Re: kolczyk w pępku IP: *.pl 15.01.04, 20:32
      ja tez mam kolczyk w pepku...jednym sie podoba innym nie...wazne ze mnie i
      mojemu chlopakowi sie podoba
    • Gość: on Re: kolczyk w pępku IP: 194.146.203.* 16.01.04, 12:47
      mijka=anka?

      chcesz sobie koniecznie coś przekłuć, ale nie wiesz co lepiej..?
      smutne to.
    • Gość: anka Re: kolczyk w pępku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.04, 14:35
      ja juz tak sie sklada mam i w pepku i w jezyku a moj watek to tylko o
      jezyku...ktos przeczytal moj i napisal podobny...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka