ulot
11.07.13, 14:28
Witam.
Interesuje mnie czy w roku 2013 można podjąć skutecznie uchwałę o wysokości wynagrodzenia zarządu i zarządcy w roku 2012. Uchwała o tożsamej treści była podjęta w roku, 2012 ale uchylił ją Sąd z uwagi na zawarte w niej zapisy. Teraz przygotowano poprawiona uchwałę i podano pod głosowanie.