27.03.09, 20:39
Pytanie dotyczące eksmiji sąsiadów.
Mieszkam z bardzo uciążliwymi sąsiadami. Od 25 lat nie mam spokoju.
18 lat temu odbyła się sprawa w sądzie o eksmiję . Sąd postanowił o
wyczysczeniu lokalu. Jednak z dobrego serca zgodziłem się na
pozostanie. Niestety od tamtego czasu sytuacja się pogorszyła.
Sąsiad ożenił się kolejny raz z kobietą z tzw. marginesu. (7 lat
odsiadki za udział w morderstwie). Na mieszkaniu od 17 lat ciągłe
libacje, awantury, wyzwiska w moją stronę, popychanie i wyzwiska
żony (złożone dokumenty do prokuratory -niestety sprawa nie odbyła
się). Sąsiedzi całej klatki skarża się i są za eksmisją, nawet z
klatki obok. Państwo sąsiedzi posiadają psy którymi szczują-kilka
osób zostało pogryźone. Owe psy ciągle zakłucają spokój.
Chciałem zapytać czy jest sens w piśmie do OGM dodawania
załączników :
1993 rok zawiadomienie z prokuratury o poełnieniu przestępstwa -
podpalanie drzwi, grożenie zabójstwem, próba włamania.
1993- pismo zwrotne z OGM w którym sąsiedzi zostają upomniani.
2003- pismo zwrotne z OGM w którym sąsiedzi zostają upomniani.
2004-wezewanie do prokuratury w sprawie ograniczenia władzy
rodzicielskiej
2004-wezwanie do prokuratury o leczenie obydwu małoznków
2008- pismo zwrotne z OGM w którym sąsiedzi zostają upomniani - na
podaniu nie podpisała się jedna sąsiadka ponieważ bała się.
Pismo zostało zakończone następująco:
Ponadto nadmieniam, iż sąsiedzi z parteru nie potwierdzają faktu
nadmiernych zachowań.
Co do wyzwisk była adnotancja aby skierować na policję.
W tym momencię pełen skał sąsiadów jest gotowy podpisać wniosek.

Co Państwo radzą w tej sprawie.
Zgłoszeń na policję było bardzo dużo więc inne diowody też są.
Zgłoszenia ze straży pożarnej o opalaniu kabli w piecu kaflowym
Może do Wniosku dołączyć podania które pisałem wcześniej nie tylko
odzewy.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • koziorozka Re: eksmisja 28.03.09, 08:28
      lepsze forum byłoby jakieś prawnicze
      I napisz na nim, kto jest właścicielem budynku, bo to on może podejmować działania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka