dozorca1
26.12.03, 09:51
Od 1 stycznia zniknie Urząd Mieszkalnictwa. W Rzepie ukazał się artykuł z
nutką żalu.
Czy ktoś z Państwa może przedstawić argumenty za jego dalszym istnieniem ?
Jakie (i kto) odnieśliśmy korzyści z dotychczasowego funkcjonowania tego
urzędu ? Czy ktoś może podać pozytywne przykłady działalności tej
instytucji ?