21.05.15, 13:37
W jakich środkach pierzecie ubrania? Czy słyszałyście o perłach piorących Perlux? Co o nich myślicie?
Obserwuj wątek
    • ufamtylkosobie Re: pranie 28.09.15, 08:57
      Ja słyszałam :) Otrzymałam niedawno przesyłkę od #Streetcom z perłami piorącymi Perlux do przetestowania. Przyznam że początkowo byłam nieco nieufna wobec nowego dla mnie produktu ale jestem obecnie mega pozytywnie zaskoczona. Perełki są świetne i polecam je z czystym sumieniem
    • aniamoja1234 Re: pranie 25.10.15, 20:55
      Są świetne. Wypróbowałam i mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że lepszych na dzień dzisiejszy na rynku nie ma! Usuną każdą plamę a do tego nadają ubraniom świeżego, przyjemnego zapachu. Ja już nie szukam, znalazłam swój sposób na czyste i pachnące pranie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka