Gość: gość IP: *.StrefaWiFi.kolnet.eu 21.11.08, 22:42 Witam, Mam skierowanie na artroskopię (uszkodzenie łąkotki 3 stopnia). Gdzie najlepiej taki zabieg wykonać? Nie chciałabym iść do szpitala wojewódzkiego.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lena Re: Artroskopia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.08, 17:02 Moge Ci polecic Klinike sw. Łukasza moja ciotka tez miala tam zabieg kolana i byla zadowolona. Odpowiedz Link Zgłoś