Dodaj do ulubionych

Artroskopia

IP: *.StrefaWiFi.kolnet.eu 21.11.08, 22:42
Witam,
Mam skierowanie na artroskopię (uszkodzenie łąkotki 3 stopnia). Gdzie
najlepiej taki zabieg wykonać? Nie chciałabym iść do szpitala wojewódzkiego..
Obserwuj wątek
    • Gość: lena Re: Artroskopia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.08, 17:02
      Moge Ci polecic Klinike sw. Łukasza moja ciotka tez miala tam zabieg
      kolana i byla zadowolona.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka