paw_dady
08.04.04, 23:29
jak Hiszpania? moim zdaniem: NIE
teraz (mimo, ze osobiscie nie jestem zwolennikiem tej wojny) POWINNISMY
zostac. powiem wiecej doslac wojska i dozbroic w naprawde ciezszy sprzt
(dzialka 23,wkm 14,5 mozdzierze, moze szylki + ppk z zapasow ;)