Dodaj do ulubionych

"co minute" marlboro

IP: *.chello.pl 15.06.04, 16:25
czy ktos z was bierze udzial w tym konkursie? czy dostaliscie juz wygrane
przez siebie fanty?
Obserwuj wątek
    • Gość: miki Re: "co minute" marlboro IP: *.icpnet.pl 15.06.04, 17:00
      A czy tam w ogóle można coś wygrać??? Na listach ciągle te same osoby,
      zwłaszcza przy cenniejszych nagrodach. To nasuwa podejrzenia że trzeba mieć na
      wygrywanie jakiś sprytny patent; uczciwie można wygrać chyba tylko zapalniczkę.
      Takie są w każdym razie moje refleksje...

P.S. jesteś może Janem z Łodzi???
    • Gość: koka Re: "co minute" marlboro IP: *.chello.pl 15.06.04, 17:17
      hehehe
      nie nie jestem Janem, nie jestem z Lodzi. Masz racje, mnie kiedys przesladowal
      pewien Grzegorz z Warszawy, co chwile byl na liscie zwyciezcow, ale od pewnego
      czasu chyba juz nie gra. Po wielu probach zdobycia cenniejszej nagrody
      (sluchawki, plecak, okulary) stwierdzilem, ze nie ma sensu marnowac kodow (nie
      jestem palaczem, dostaje kody od znajomych). Chodzi mi wlasnie o takie
      drobne "pierdutki" jak zapalniczka, tshirt itp. W infolinii raz powiedzieli, ze
      nagrody wysylaja w ciagu 2 tyg., innym razem, ze w ciagu 3. Mija 4 tydzien od
      mojej pierwszej wygranej, a tu nic. Czyli uwazasz, ze nie ma co marnowac czasu?
      • Gość: miki Re: "co minute" marlboro IP: *.icpnet.pl 15.06.04, 17:32
        Hehe, gra Grzegorz, gra Jan, gra i Elżbieta :)...
        Kumpel dzwonił na infolinię i powiedzieli mu że nagrody przyjdą w ciągu trzech
        tygodni. Regulamin natomiast głosi, że na przesłanie nagród organizator ma
        miesiąc czasu. Nie wiem tylko, od kiedy zacząć czekać - może wszystko zostanie
        wysłane po zakończeniu promocji /bo po co wysyłać Janowi z Łodzi dwadzieścia
        kin domowych w dwudziestu paczkach jak można załatwić wszystko jednym
        transportem - będzie taniej.../. To samo dotyczy zdobywców np. 150 zapalniczek.
        To moje zdanie ale ponoć wszystko wysyłają na bieżąco.
    • Gość: koka Re: "co minute" marlboro IP: *.chello.pl 15.06.04, 20:03
      Kasiu ;)
      Promocja trwa od 17 maja, wiec jakim cudem czekasz drugi miesiac na nagrody (a
      moze konkursy ci sie pomylily). Pieniadze maja, bo jak wiesz jest zakaz reklamy
      tytoniu, a promowac sie jakos musza. Hmmm, mam nadzieje ze jednak da o sobie
      znac ktos kto wygral chocby zapalniczke
      Pzdr
    • bregg Re: "co minute" marlboro 18.06.04, 13:19
      O tym konkursie nie będę sie wypowiadał , nawet nie próbowałem grać . Powiem
      tyle : brałem udział w poprzednim , nazbierałem dość szybko pięciomilowych
      papierków na kurtkę . I D... blada , nawet się nie odezwali , więc chcąc nie
      chcąc pewną opinię o ich konkursach sobie wyrobiłem . Pozdrawiam
    • Gość: koka Re: "co minute" marlboro IP: *.chello.pl 21.06.04, 14:58
      Zrobilem male zestawienie i wiecie co? Trzeba miec naprawde szczescie tak jak
      Dariusz z Lodzi, aby wygrac ponad 90 pendrive'ow, 2 zegarki i zadnej innej
      nagrody. Tak jak Jan z Lodzi 58 cd, 8 siemens'ow, 5 kin domowych, 28 sluchawek
      i po 1-3 innych, mniej wartosciowych nagrod. Porownujac wygrane np. w Warszawie
      nie znalazlem osoby, ktora mialaby takie szczescie jak gracze z Lodzi. Owszem
      trafiaja sie takie co wygrywaja kilkanascie rzeczy, ale sa to fanty z nizszej
      polki. Chyba wiem co jest grane ;)
      Pzdr
    • Gość: koka Re: "co minute" marlboro IP: *.chello.pl 21.06.04, 19:26
      Wydaje mi sie, ze algorytm sprawdzajacy wygrane ma blad. Zamiast najpierw
      sprawdzac czy kod z paczki byl w uzyciu, sprawdza czy dany gracz jest pierwszy.
      Dzieki temu mozliwe jest wyslanie na ten sam numer ID tego samego kodu w
      konkretnej minucie, z kilku komputerow. Nie sprawdzilem tego osobiscie, ale
      teoretycznie ... Albo wyskoczy komunikat "ten kod byl juz w uzyciu",
      albo "GRATULACJE, wygrales ..." ;). Nie wiem tylko jak jest z blokowaniem ID w
      momencie kilkukrotnego wpisywania tych samych kodow (i na razie nie sprobuje)
    • Gość: koka Re: "co minute" marlboro IP: *.chello.pl 28.06.04, 19:20
      Siemka
      Z tym zegarem jest bardzo ciezko, probowalem kilka razy w roznych miejscach:(
      Ja tez wygralem kilka rzeczy, choc w ciagu ostatnich kilkunastu dni jakos nie
      mam farta (nawet zapalniczki nie moge upolowac). Problem w tym - kiedy te cuda
      do mnie przyjada ;)
      Pzdr
    • Gość: koka Re: "co minute" marlboro IP: *.chello.pl 02.07.04, 15:05
      Regulamin przesle dzis wieczorkiem (na razie nie mam czsu, sorki). Ja mam juz
      spoooro nagrod, min. siemensa, na ktorego zmarnowalem 45 kodow, az w koncu
      trafilem!!!!, no i jeszcze kilka innych nagrod. Tez klikam na podstawie zegara
      atomowego. Max ilosc nagrod na 1 osobe wynosi 130.
      Pzdr
    • Gość: miki Re: "co minute" marlboro IP: *.icpnet.pl 02.07.04, 18:38
      Witam, mi również kilka nagród udało się dziwnym trafem wygrać - dziwnym, bo za
      każdym razem klikałem w innym momencie - xx.59.02, xx.59.08, 07 itd, raz
      kliknąłem jakby podwójnie i też się udało. Podobno ruch w sieci ma na to wpływ
      i zależny od niego czas pinga /zmienny/.
      Wygrałem CD, lornetkę/byłem na kacu, może to jakiś sposób;P/,zegarek,
      słuchawki, pendriva i okulary. Próbuję trafić w rower ale przy rowerach ludzie
      hackują na maxa, takie przynajmniej mam wrażenie.
      Aha, zegar atomowy vga.poznań czy cóś.
      Nagród nadal ani widu ani słychu... Pzdr.
    • Gość: gracz z Częstochow Kilka wyjasnień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.04, 17:35
      Witam wszystkich
      Przeczytałem wszystkie wiadomości w tym wątku i chciałbym wam wyjaśnić kilka spraw.
      Po pierwsze jestem zapalonym graczem na cominute.pl od 19 maja codziennie.
      Po drugie zużyłem ok 800 kodów aby wygrac swoje nagrody i muszę stwierdzić że
      mimo iż gra kosztowała mnie sporo nerwów a także wolnego czasu jestem zadowolony
      bo "uzbierałem" WSZYSTKIE nagrody łącznie z szansą na wyprawę.
      Pierwsza nagroda jaką udało mi się wygrać to było CD własnie 19 maja PIERWSZYM
      strzelonym kodem.
      W tej chwili nagród mam sporo (ja i moja dziewczyna) i jesteśmy zadowoleni.
      Zaznaczę też (możecie wierzyć lub nie) nagrody są wygrane uczciwie - nie mam
      znajomości w PMPL ani firmach współpracujących. Wygrywałem nagrody z komputerów
      podłączonych przez NEO, DSL a także tych w sieci POL34.
      Co do Łodzi to sam jestem pełen podziwu dla tych osób i o ile nie dziwiło mnie
      że Włodzimierz z Łodzi zapełnił konto (wygrał 130 nagród) w pierwszych czterech
      dniach promocji o tyle dziwi mnie że Jan z Łodzi zapełnił konto cennymi
      nagrodami w ciągu tygodnia na początku czerwca.
      Wierzcie mi że mimo iż próbowałem wielu sposobów "na wygrywanie" to one i tak
      nie dają efektów.
      Kiedyś dostałem skrypt w Visual Basicu napisany przez wprawnego profesjonalistę
      - wystarczyło tylko zaznaczyć jakie nagrody nas interesują i wprowadzić kody -
      przez ten skrypt zmarnowałem ok 50-70 kodów i wygrałem jedną jedyną KOSZULKE i
      od tamtego czasu powróciłem do strzelania "z ręki" ze znacznie lepszymi efektami.
      Jeśłi chodzi o czas to polecam NetTime (fajny programik do synchronizacji) a
      także jakiś programik który odmierza czas z dokładnością do setnych części
      sekundy. I tak jak każdemu mówię - dużo wytrwałości i ćwiczeń.

Bardzo chciałem wygrac rower i kino domowe:
      - w rower strzelałem ja i moja dziewczyna dzień w dzień od 19 maja aż udało się
      wygrać chyba 12 czerwca
      - kino domowe - ta sama sytuacja, ja, dziewczyna i mój brat dzień w dzień aż tu
      4 lipca trafione
      wtedy też postanowiłem że skoro mam wszystko to przystopuję i teraz gram tylko
      jeśli mam zbędny kodzik

Zapytacie skąd miałem tyle kodów - odpowiem:
      Zakupiłem ok 150 paczek papierosów
      Otrzymałem od znajomych ok 400 kodów
      Reszte zebrałem na ulicy - tak na ulicy (w koszach jeszcze nie grzebałem i nie
      zamierzam już teraz;) )

Powiem wam jeszcze jedno NIE TRAĆCIE NADZIEJI

Jak wygrałem CD to cieszyłem się jak dziecko, póżniej po tygodniu trafił się
      SIEMENS, LORNETKA, MINOLTA ale ciężko na to pracowałem, nie poddawałem się,
      trenowałem strzelając 10 razy pod rząd w podstawki, paski, zapalniczki a
      przyszedł taki okres że nagrody się poprostu posypały same.

Macie rację - ja tez się wkurwiałem niemiłosiernie gdy grałem o Kino i widziałem
      ze wygrywa je co drugi dzień Jan z Łodzi albo Henryka z Łodzi ale grałem, grałem
      grałem.....

W tej chwili doszedłem do takiej wprawy że potrafię zatrzymać stoper po np 10
      sekundach lub po minucie i wskazuje '00 setnych.

Co do pytania o strzały z kilku komputerów z jednym kodem - to chyba nie jest
      doby pomysł (nie próbowałem tego) ponieważ możecie sobie łatwo zablokować konto
      !! Po 10 próbach użycia już użytego numeru konto jest zablokowane i trzeba
      dzwonić na infolinię aby odblokowali.
      Miałem taką sytuację grając znalezionymi na ulicy kodami. Odblokowanie konto
      trwa do 3 godzin licząc godziny pracy systemu.
      Ale możecie spróbowac grać na jedno ID np z 3-5 komputerów wprowadzając RÓŻNE
      KODY. Wiem ze to duża strata bo przy jednym strzale tracimy 5 kodów ale ten
      sposób może się okazać dobry.
      O kino domowe i TYLKO o kino domowe strzeliliśmy z 3 komputerów jednocześnie -
      udało się ale zastanawiam się czy to nie był czysty przypadek.

Jeśli macie jakieś pytania to pytajcie na forum a ja w miarę wolnego czasu
      (między jednym strzałem a drugim) postaram się pomóc.
      Jak zaznaczyłem mam wszystkie nagrody conajmniej po jednej sztuce i teraz kolej
      na tych "słabszych" którzy nie mieli tyle szczęścia.

Podpowiem wam jeszcze że z własnych obserwacji zauważyłem że najłatwiej
      wygrywało się do połowy czerwca kiedy to "nowi" nie mieli jeszcze swoich ID.

Ktoś też pytał o czas - dowiedziałem się że od kilku dni zegar systemowy na
      serwerze cominute jest synchronizowany losowo (administrator za to odpowiada) a
      wcześniej był synchronizowany regularnie co 10 sekund z wzorem czasu.

Powiem wam też że kluczem do sukcesu (które wykorzystał Jan Henryka, Marci,
      Dariusz i inni z Łodzi) jest dobre łącze (niekoniecznie szybkie), stałe pingi do
      serwera (nigdy tego nie miałem zawsze były od 9 - 500 ms) i wtedy skrypt
      jakikolwiek może przynieśc efekty a ja niestety nie miałem takich warunków i
      musiałem zdac się na dobry zegarek i wprawną ręke.

Pozdrawiam i szczerze życzę efektów bo do końca zostało niewiele.

Miłego strzelania
      K., D. i M. z Częstochowy

• Gość: marcin Re: Kilka wyjasnień IP: *.toya.net.pl 06.07.04, 18:04
        witam jestem w szoku i jednoczesnie gratuluje i dzieki za taka wyczerpujaca
        odpowiedz. ja sie juz troche zalamalem bo zalezy mi tylko i wylacznie na
        rowerze niechce kina domowego ani zadnych cd i dvd bardzo duzo jezdze na
        rowerze i do jury krakowsko czestochowskiej i po jakis mniejszych gorkach
        blizej mojego miasta ale niestety moj stary rower juz sie rozpada a niestety
        kasy niema. kody mam od taty tak mniej wiecej 1-2 dziennie i dzien w dzien
        strzelam w rower zegarkiem zsynchronizowanym wedlug : vega.cbk.poznan.pl
        strzelam tak zawsze 59 bo tak sie nagrody zmieniaja zmarnowalem juz na rower 20
        kodow czyli to ejst prawie miesiac strzelania i nic. oczywiscie udalo mi sie
        wyrgac przypdaiem jakas koszulke jak zaczynalem grac czyli dla testow i od
        tamtego czasu nic a nic. wiec graczu z czestochowy jakies porady albo moze
        jakas pomoc?
      • Gość: wayha Re: Kilka wyjasnień IP: *.nowy-sacz.sdi.tpnet.pl 06.07.04, 21:07
        no więc drogi graczu z Częstochowy mam tylko jedno pytanie.czas mam
        zsynchronizowany,zegar odpowiedni mam tylko chciałbym sie dowiedzieć kiedy mam
        strzelać?? jesli strzelam w "00" niestety nagród nie trafiam,częściej trafiam
        gdy naciskam troche wczesniej jakieś 0.35 sekundy.pewnie to wina łącza,możliwe
        ale chciałbym sie dowiedzieć kiedy Ty to robisz:)
        • robert70 Re: Kilka wyjasnień 06.07.04, 22:48
          Cześć Częstochowski szczęściarzu :) moje gratulacje, ja również co nieco
          wygrałem aczkolwiek poluję jak głupek na kino i nijak nie mogę. Zauważyłem jak
          pewnie większość,że chwilami wyjęcie jakiejś tam drobnej nagrody nie nastręcza
          kłopotów, klikamy na 59..."i" i z reguły sie udaje, ale administrator chyba
          zmienia co jakiś czas czasy początkujące minutę, więdzą o tym (bardzo dokładnie
          chyba)na pewno goście z Kobyłki a i chyba Twoja dziewczyna, wszak nagroda
          główna została ustrzelona przez dziewczę z Częstochowy :). Więc jak to robisz,
          że odgadujesz o ile sekund administrator przesunął czas na serwerze, da się to
          jakoś sprawdzać?? jakiś program??, aha i jaki soft używasz do odmierzania
          setnych sekundy.
          pozdrawiam - miłej wyprawy
          Boby z Warszawy.
          p.s. również zbieram kody z ulicy (owszem palę jak smok również) a z sukcesów
          to Rowerek!!!!
          • Gość: marcin Re: Kilka wyjasnień IP: *.toya.net.pl 07.07.04, 10:14
            to znow ja. czy kluczem do sukcesu jest provider? bo znow strzelalem w rower i
            nic... mam internet z kablowki przez modem kablowy 512/512 wiec w sumie szybki
            ale np przy sciaganiu z emula to pingi mam wieksze niz w neo u mnie sa tak po
            200 przy czym w neo sa po 40-60. ale jak tu kliknac zeby bylo do takich
            milisekund i jak sprawidzc ping do serwera cominute?!?!
            • Gość: marcin Re: Kilka wyjasnień IP: *.toya.net.pl 07.07.04, 10:18
              dobra bez sensu napisalem wyzej ale sprawidzlem ping za pomoca cmd w windows XP
              i poleceniu ping www.cominute.pl i wyszlo mi z tego badania: Microsoft Windows
              XP [Wersja 5.1.2600]
              (C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

C:\Documents and Settings\Marcin>ping www.cominute.pl

Badanie www.cominute.pl [194.246.124.151] z użyciem 32 bajtów danych:

Odpowiedź z 194.246.124.151: bajtów=32 czas=22ms TTL=120
              Odpowiedź z 194.246.124.151: bajtów=32 czas=17ms TTL=120
              Odpowiedź z 194.246.124.151: bajtów=32 czas=16ms TTL=120
              Odpowiedź z 194.246.124.151: bajtów=32 czas=24ms TTL=120

Statystyka badania ping dla 194.246.124.151:
              Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0 (0% straty),
              Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
              Minimum = 16 ms, Maksimum = 24 ms, Czas średni = 19 ms

C:\Documents and Settings\Marcin> i czasy wachaja sie w granicach od 16 do 32
              maksimum:( ale co z tego...
              • Gość: gracz z Częstochow Re: Kilka wyjasnień IP: *.wsp.czest.pl 07.07.04, 12:29
                Pingi masz jak najbardziej OK
                Jełsi nie przekraczają 70-80ms to można grać - przynajmniej ja tak robię
                Jeśli są większe to też próbuję i tak kiedyś przy pingach w granicach 1400ms
                udało mi się wygrać siemensa ale nie byłem tak wprawny i kliknąłem ok 1 sekundy
                wcześniej - jak się okazało z pozytywnym efektem

I jeszcze raz zaznaczam
                Zanim wygrałem wartościowszą nagrodę - dla mnie to był rower- to zużyłem ok 30
                kodów w tym dniu aby ćwiczyć
                Efekty były fatalne bo na 29 strzałów wygrałem tylko Tshirt-a a 30 strzałem
                rower.

Na prawdę nie ma reguły na wygrywanie

Pisze się tu o skryptach ale skrypty są tylko dla wybranych, dla tych co mają
                idealne warunki w sieci i idealny czas - myślę że takie miał Jan z Łodzi bo
                ustrzelić 5 kin domowych w ciągu 7 dni a także 8 czy 7 siemensów to nie jest
                przypadek

Pozdrawiam
    • robert70 Re: "co minute" marlboro 07.07.04, 12:05
      Czesc
      Graczu z Cz. możesz powiedzieć na jaki czas klikała Twoja dziewczyna wygrywając
      dzis kino domowe?? czy było to 59 "i"?? czy jakis inny???
      pozdrawiam
      Boby
      jeżeli to nie ona to wielkie sorry..:)
      • Gość: gracz z Częstochow Re: "co minute" marlboro IP: *.wsp.czest.pl 07.07.04, 12:24
        jeszcze jesteśmy w małym szoku
        widząc kręcącego się Zbigniewa z Łodzi i Karoline z Kobyłki nigdy bym nie
        pomyslał
        to poprostu ograomny FART bo inaczej tego nie można nazwać
        jeden z ostatnich kodów i taka niespodzianka
        potwierdza to tylko jedno "czysty przypadek"

A teraz odpowiedź
        Jełśi używasz NetTima to klikaj w momencie kiedy ma wskoczyć "00" sekund
        najlepiej poćwicz w ten sposób:
        - otwórz okno cominute
        - otwórz okno NetTima
        ustaw okno Net Tima tak aby zachodziło na okno z cominute i klikaj w momencie
        kiedy ma się zmienić na "00"
        jak wiadomo w momencie kliknięcia aktywne będzie okno od cominute i przysłoni
        okno NetTima
        i teraz tak musisz kliknąć w jak najpóźniejszym czasie jednak przed pojawieniem
        się "00"
        jeśłi klikając będziesz widział czas z sekundami "59" to OK a jełśi już
        zobaczysz "00" to za późno

Może to troszkę prymitywne ale dla mnie i mojej dziewczyny to najlepszy sposób -
        jak widać

Poza tym kobieca ręka jest chyba wprawniejsza bo gdy ja grałem to wygrywałem
        podstawki, paski, okulary zapalniczki a Ona ma troszkę lepsze nagrody - zawsze
        była lepsza w tym konkursie ode mnie:)

Pozdrawiamy gorąco
    • Gość: koka Re: "co minute" marlboro IP: *.chello.pl 08.07.04, 14:13
      Mam bo trafilem, po wielu meczarniach. Niedlugo jade na dluuugie wakacje i
      zastanawiam sie, czy w tym czasie nie przyjedzie kurier z moimi nagrodami i nie
      pocaluje klamki :). Mnie nie przyslali zalacznika nr 1 (dla mnie to bez
      znaczenia, wazna jest tresc regulaminu), znam jeszcze 2 osoby, ktore tez
      takowego nie dostaly.
      Pzdr i powodzenia
    • Gość: Gracz z Łodzi Re: "co minute" marlboro IP: *.toya.net.pl 10.07.04, 23:24
      Witam wszystkich
      Po pierwsze gratuluję graczowi (-om) z Częstochowy wytrwałości i szczęścia.
      Spróbowałem waszego sposobu i niestety nic ale wiem, że to się może amienić w
      każdej chwili. Ja korzystałem często z zegara windowsa z synchronizacją w
      time.windows.net nawet pare ciekawych nagród zagrnołem :) korzystałem również
      z zegara ATOM TIME PRO ale było chyba gorzej :(

Co do osób typu Jan z Łodzi to nie jestem nim, ale również mnie dziwi fakt
      wyrania takiej ilości nagród przez te same osoby.

Szkoda również że swój kod ID dostałem dopiero pod koniec maja gdzie o
      konkursie wiedziało juz zbyt dużo ludzi. Na początku tak jak ktoś już pisał
      było pewnie łatwiej.

Ostatnio doswiedziałem się,że jest w Łodzi pare osób które masowo wykupuja
      papierosy, wyrywają kody i chodzą po pubach i sprzedają paczki z fajkami po
      4,50 dlatego uważam, że organizatorzy konkursu nie mają z tym nic wspólnego.
      Myślę również że taka firma jak Phillip Morris nie mogłaby pozwolić sobie na
      taki skandal (znaczy pewnie i tak by dużo nie starcili ale zawsze to jakaś
      strata wizerunku) Tak więc tylko szczęście może nam pomóc i sprawne
      paluszki!!!!!!

A tak poztym to strzelam około 30 kodów tygodniowo (sam palę i zbieram od
      znajomych) trafiłem standardowo t-shirt*2, zapalniczki*2, okulary*2, podstawkę,
      pendrive i CD chciałbym jeszcze słuchawki ale nie można mieć wszystkiego.
      Staram się nie dublować nagród ale dla treningu czasami się zdarzy, a pozatym
      to coś dam kumplowi bo mi troche kodów dał.

PS. Nie pisałem do nich po regulamin ale powiedzcie czy np. przy odbiorze
      nagród należy mieć kody z paczek??? wydaje mi się że nie bo przecież serwey
      mają wpisane wszystkie kody i kody się nie powtarzają!!

PS2. jeszcze jedno. Czy zdarzyło wam się że nowiutki kod z paczki nie został
      zaliczony bo wypisało że był już użyty?????? Mnie się tak zdarzyło parę razy!!!

PS3. Nagród jeszcze nie dostałem. Ale bądzmy cierpliwi i poczekajmy.

POZDRAWIAM RZYCZE UDANYCH ŁOWÓW (KLIKNIĘĆ)!!!!
      • Gość: gracz z Częstochow Re: "co minute" marlboro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.04, 00:37
        Po pierwsze DZIĘKUJĘ za gratulacje ale ja się już chyba uzależniłem od tej
        zabawy ;)
        dobrze że w pracy nie ma za wiele roboty bo by było przechlapane.

Jeśłi chodzi o kody to piszę - NIE trzeba ich trzymać na potwierdzenie wygranej.

Druga sprawa dotycząca kodów to to że ja też miałem kilka przypadków gdy
        użyłem "cieplutki" kod prosto z paczki a tu komunikat że ten kod już był
        wykorzystany. W takiej sytuacji należy ten kod zgłosić w dziale reklamacji i
        prawedopodobnie odesłać go do ww działu. Powinni (z moich informacji) zwrócić
        Ci kod nieużywany. Z reguły robią to telefonicznie - sam kilka od nich dostałem
        po zgłoszonych reklamacjach ale dotyczących czego innego.

To co piszesz to tylko potwierdza moją teorię że niektórzy GENERUJĄ sobie kody
        i ich używają nie mając "oryginałów".

A wracając do mojej wytrwałości to gdy wygrałem pierwszą nagrodę (CD) a później
        telefon to obiecałem sobie że wygram komplet no i tak też się stało. Teraz ja i
        moja dziewczyna mamy nowe telefony, aparaty, kilkanaście innych nagród a także
        to czego do szczęścia mi najbardziej brakowało czyli kino domowe. Jej się też
        udało trafić szanse na wyprawę i teraz ja będę trzymal za nią kciuki aby
        przeszła eliminacje.

Pozdrawiam wszystkich
        gracz z Czestochowy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka