bmc3i
20.05.14, 20:21
Jakis czas temu bylo glosno, jak to EF2000 zestrzelily Raptory podczas Red Flag.
Teraz jest wiecej informacji. Owszem zestrzelily. Jednak F-22 musialy dzwigac specjalny zasobnik, aby Eurofightery cokolwiek mogly widziec. Gdy je zdjeto, Raptor stawal sie niewidoczny dla EF.