Dodaj do ulubionych

Syryjczycy z kałachami na polskiej strzelnicy...

08.12.15, 23:57
WTF?!


niezalezna.pl/73715-syryjczycy-cwiczyli-strzelanie-z-kalasznikowow-w-polsce-w-strzelnicy-na-mazowszu
www.eostroleka.pl/syryjczycy-szkolili-sie-na-strzelnicy-pod-ostroleka-sprawa-interesuje-sie-abw,art50973.html
Obserwuj wątek
    • czaja1 Re: Syryjczycy z kałachami na polskiej strzelnicy 09.12.15, 22:44
      Jak połączysz to

      blogpublika.com/2015/09/11/taka-ciekawostka-z-krety-kontener-z-pomoca-dla-uchodzcow-pelen-broni/
      z tym co podałeś wcześniej to myślę, że będą huczne święta bożego narodzenia, że już nie wspomnę o sylwestrze.

      Zakładając 1000 szt. broni/kontener to jak podstawią z 10-20 pod obozy w Vaterlandzie, Francji i kilku innych to będzie jatka i ofiary liczone w dziesiątkach tysięcy.
      • remov Zwykły przemyt 09.12.15, 23:26
        czaja1 napisał:

        > Jak połączysz to
        ...to co? Przecież tam były pokazane tanie tureckie strzelby (bodaj Khan, ale produkowane są też pod innymi markami), w większości myśliwskie, a nie broń wojskowa (jakąś pompkę wyciągniętą z opakowania można do takiej powiedzmy zaliczyć). Dobrze widoczne jest to na filmie, całość całkiem nowa, popakowana w folię ochronną, do transportu podzielona na łoża i lufy, i nawet - jako bonus dla klienta - w taniutkie, nylonowe torby transportowe. Przeciętny osobnik walczący w Syrii i przeszkolony na kałasznikowie nawet nie będzie umiał ich obsłużyć.

        Zwykły przemyt, nie związany z terrorystami czy uchodźcami, albo - jak to czasami bywa - źle wypełnione lub zagubione papiery. Pewnie szło nawet nie do Grecji, ale do Pakistanu czy w tamte rejony. Zresztą widać, że to sama broń, bez amunicji, a tej legalnie w Europie nie kupisz bez pokazania pozwolenia czy odpowiednich papierów.
        • sjs2011 Re: Zwykły przemyt 10.12.15, 06:15
          Jak pisałem, że wystarczającym zabezpieczeniem dla broni myśliwskiej było by trzymanie w sejfie ... amunicji to powiedziano, że łatwiej o amunicję niż o broń więc?
          • remov Re: Zwykły przemyt 10.12.15, 11:33
            sjs2011 napisał:

            > amunicji to powiedziano, że łatwiej o amunicję niż o broń
            Wbrew Twoim urojeniom, zarówno w Polsce, jak i innych państwach europejskich, bardziej kontroluje się zakupy amunicji. Do tego stopnia, że w niektórych państwach możesz kupować tylko niewielką liczbę nabojów i nie możesz przechowywać więcej.
            • czaja1 Re: Zwykły przemyt 10.12.15, 22:33
              Do remov

              Weź pod uwagę, że kontrola przemytu (takiego czy innego) w UE jakoś tak ostatnio kuleje i diabli wiedzą ile kontenerów i z czym może się raptem pojawić. Co do broni myśliwskiej abstrahując od artykułu, to po trafieniu breneką czy śrutem na dzika powstaje duże kuku i często śmiertelne. Ponadto cywile w UE są nieuzbrojeni i do wyrżnięcia nie tylko bronią myśliwską ale i czarnoprochową a nawet kijem czy nożem, bo będą atakowani taktyką "kupą mości Panowie".
              A w sumie jak gość ma rewolwer czarnoprochowy a Ty kluczyki od samochodu..........

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka