Dodaj do ulubionych

Misja non stop

08.04.06, 18:27
Na lekcjach PO uczono mnie, że zawsze w powietrzu nad Polską musi być ze
względów prewencyjnych jakiś nasz MiG.Czy to prawda?
Aha, uczono mnie jeszcze, że lata on wzdłuż naszych granic, ale to już wydaje
mi się mało prawdopodobne...
Obserwuj wątek
    • marek_boa Re: Misja non stop 08.04.06, 18:41
      Kiedyś tak było!:)
      -Pozdrawiam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka