ademnu
08.04.06, 18:27
Na lekcjach PO uczono mnie, że zawsze w powietrzu nad Polską musi być ze
względów prewencyjnych jakiś nasz MiG.Czy to prawda?
Aha, uczono mnie jeszcze, że lata on wzdłuż naszych granic, ale to już wydaje
mi się mało prawdopodobne...