ababyd 24.02.11, 17:51 Ciekawa informacja. Forum GW jest wielkim, nieprzebranym "źródłem" śladów. Proszę udostępnić. Warto zgłębić. Andrzej Adamski Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jesusatan slady 24.02.11, 18:00 a czy slady pozostawione w psychice i na ciele malych chlopcow/dziewczynek pozostawione przez kolegow ukrywanych pozniej przez rzeczonego obywatela tez sie licza? Odpowiedz Link Zgłoś
ababyd Re: slady 24.02.11, 18:52 Przeczytaj powolutku, ślady w nas, czyli także w Tobie. Twa psychika to także Ty. Przecież, chyba wiedziałeś o tym? AA Odpowiedz Link Zgłoś