Dodaj do ulubionych

Diecezja czeka na "ślady Jana Pawła II w nas"

24.02.11, 17:51
Ciekawa informacja. Forum GW jest wielkim, nieprzebranym "źródłem" śladów. Proszę udostępnić. Warto zgłębić.
Andrzej Adamski
Obserwuj wątek
    • jesusatan slady 24.02.11, 18:00
      a czy slady pozostawione w psychice i na ciele malych chlopcow/dziewczynek pozostawione przez kolegow ukrywanych pozniej przez rzeczonego obywatela tez sie licza?
      • ababyd Re: slady 24.02.11, 18:52
        Przeczytaj powolutku, ślady w nas, czyli także w Tobie. Twa psychika to także Ty. Przecież, chyba wiedziałeś o tym?
        AA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka