Gość: sredni 31
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
22.04.05, 12:29
Szukam namiarów na stronę ze sterownikami do cd-rom LG 52x, po sformatowaniu
dysku C - komp nie widzi stacji cd-rom, z której ma być zainstalowany Windows
(niestety - jeszcze 95 bo ten sprzęt jest bardzo stary).POMOCY!