Dodaj do ulubionych

STEROWNIKI DO CD-ROM

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.04.05, 12:29
Szukam namiarów na stronę ze sterownikami do cd-rom LG 52x, po sformatowaniu
dysku C - komp nie widzi stacji cd-rom, z której ma być zainstalowany Windows
(niestety - jeszcze 95 bo ten sprzęt jest bardzo stary).POMOCY!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka