Dodaj do ulubionych

Urodziłam

20.07.06, 15:08
16 lipca o 12.00 narodziła się nasza córeczka 3650g 57cm
10pkt. Poród był dla mnie bardzo męczący (stwierdziłam, że jeden raz mi
zupełnie wystarczy), czuję się kiepsko, jestem dość mocno osłabiona.
Gdyby nie mój mąż, nie dałabym rady urodzić. Zresztą teraz też rewelacyjnie
opiekuje się małą. Ona uwielbia przebywać na jego rękach, poza tym okazuje
się prawdą, że dzieciątko już w łonie matki poznaje głosy ludzi, bo od
początku wiedziała, że to tatuś :-)
Dobrusia jest podobna bardziej do męża, jest blondynką o palcach pianistki.
Ssie jak smok, zwł. w nocy :-( W dzień więcej śpi.
Rodziłam w Bizielu.
Obserwuj wątek
    • martha_s Re: Urodziłam 20.07.06, 15:17
      Gratulacje!

      Uściski dla Dobrusiu :)

      pozdrawiam

      Marta
    • luca28 Re: Urodziłam 20.07.06, 15:33
      gratuluje

      dużo odpoczywaj sie nie przemęczaj, pozwól mężowi sie wykazać
      • mia80 Re: Urodziłam 20.07.06, 17:28
        Gratulacje dla dzielnych rodziców i małej Dobrusi!!! Najgorsze za wami, teraz
        już będziecie się mogli tylko cieszyc każdą chwilą z waszą córeczką.
    • margoma Re: Urodziłam 21.07.06, 08:42
      gratuluje!!!!!!!! mnie to czeka 26 sierpnia :) i tez w Bizielu
    • jusiadyk Re: Urodziłam 21.07.06, 10:51
      Gratulacje. No to chyba rośnie córeczka tatusia? Dziewczyny ale to musi być
      maleństwo co? Taka pięciodniowa kruszynka.
    • loola74 Re: Urodziłam 21.07.06, 12:58
      Gratulacje!
      Słodki buziak dla Dobrusi!
    • hania.robus Re: Urodziłam 21.07.06, 14:30
      I my gratulujemy :)))
      • natalya20 Re: Urodziłam 21.07.06, 19:19
        ja gratuluje szczegolnie bo moj maly tez z 16 lipca tylko zeszlego roku:)
    • andzina Re: Urodziłam 21.07.06, 19:44
      dołączamy się do gratulacji i życzymy dużo przespanych nocy :)
      Ania z Kacperkiem
    • kliklik Re: Urodziłam 02.08.06, 08:45
      Gatulacje :-) i szybkiego powrotu do sił (oj będą potrzebne ;-))
      • kaya77 Re: Urodziłam 02.08.06, 12:24
        Serdecznie gratulujemy! Trzymamy kciuki za szybki powrót do sił i witamy
        Dobrusię!
    • mapi75 Re: Urodziłam 02.08.06, 22:47
      Gratulacje dla mamusi i tatusi, a 16 lipca tylko 11 lat temu urodził sie moj bratanek, fajny z niego dzieciak, dobrą datę wybrała sobie Twoja mała :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka