12.06.03, 21:42
To bylo za czasów moich studiów .

Otwarty na wszystko , zamieszkałem z artystą . Kierowniczka ostrzegała .
Ja jednak chcialem poznać artystę .

Pracował nad pracą dyplomową . "To mi wygląda bardziej na papier , którym
ostrzysz ołówki " - mówię co myslę
"Bo to jest do ostrzenia ołówków " - odpowiada artysta o swojej pracy
dyplomowej .
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka