boozar 06.01.10, 19:26 Na tym odcinku "kierowcy" notorycznie przejeżdżając przez Al. JPII prawym pasem (dla autobusów, żeby nie było wątpliwości) wpychają się na lewy pas (kierunkowskazy oczywiście nie działają). pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: szoppracz Re: Hulaj dusza, policjanta nie ma... IP: *.2.10.25.tvksmp.pl 06.01.10, 19:37 W Krakowie jest dużo więcej wydzielonych pasów dla komunikacji miejskiej i taksówek. I tylko te pojazdy nimi jeżdżą (nawet gdzy są korki żaden samochód nie odważy się wjechać na wydzielony pas). Tylko u nas takie buraki za kierownicą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yyyyyy Piastowska, Korczaka IP: *.apus-net.pl 06.01.10, 19:59 Piastowska w kierunku Sabinowska -kapliczka, znak zakaz zatrzymywania. cały sznurek samochodów stoi przy sklepikach. autobus trudno ma się przebić. Sabinowska przy szkole 21. zakaz postoju. auta zaparkowane w najlepsze koło godz. 8.00. Korczaka naprzeciwko Agencji Rolnej. samochody parkują na chodniku, trzeba po skarpie chodzić. lepiej wsadzać mandaty, że nie ma karty postojowej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przyjezdny Oznaczenie tego pasa jest fatalne ! IP: *.dhcp-ripwave.irishbroadband.ie 06.01.10, 20:25 Ten pas jest zle oznakowany ! Przyjechalem do Czestochowy po 3 latach i tez tamtedy jechalem, patrze na lewym korek wiec pewnie skrecaja w lewo, prawy wolny, patrze na znak ze strzalkami w oddali z prawego widac na wprost i wprawo, wiec jade, jak dojechalem do znaku to zauwazylem ze strzalka na wprost jest zolta wiec jest dla autobusow, szkoda tylko ze wczesniej tego nie widac lub nie ma czytelnego oznakowania. Jechalem wieczorem, wiec przy swietle latarni a droga byla przytsypana sniegiem wiec oznaczenie na drodze tez nie bylo czytelne. A teraz do uczciwych kierowcow, nikt mnie nie wpuscil na lewy pas wiec pojechalem na wprost i sie wepchalem, bo co mozna zrobic jak "pozadnym kierowca" sloma z butow wystaje. Oczywiscie nie popieram cwaniaczkow, ktorzy wiedza jak jechac i lamia przepisy, ale nie kazdy wie, teraz tez bede wiedzial na ktorym pasie sie ustawic. Odpowiedz Link Zgłoś
boozar Re: Oznaczenie tego pasa jest fatalne ! 06.01.10, 20:49 Wierz mi, jeżdżę tamtędy codziennie i jeśli ktoś spoza cz-wy się pomyli i ładnie włączy kierunkowskaz zawsze wpuszczam. Niestety bardzo często robią to kierowcy dobrze znający miasto, nie używający kierunkowskazów, a jeśli zwrócisz im delikatnie uwagę (klaksonem;) t, to się dziwią bo oni przecież są panami na drodze i inni powinni przewidywać co oni zrobią. A słoma czasem z bagażnika nawet wystaje ;)) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Glina Re: Hulaj dusza, policjanta nie ma... IP: *.chello.pl 06.01.10, 20:56 Proszę o sprawdzenie proporcji: ilu f-szy WRD KMP jeżdzi w patrolach, a ilu siedzi za biurkiem ? Ile patroli WRK KMP jest w nocy na powiat częstochowski 1+1? Ale skoro Komendant i Naczelnik są z Myszkowa co ich interesuje Cz-wa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: crazy bejbi Re: Hulaj dusza, policjanta nie ma... IP: *.montecassino.trustnet.pl 06.01.10, 21:23 Na tym pasie dla busów i taxi jeżdżą na wprost buraki spod Częstochowy - często tam jeżdżę i prawym pasem jadą samochody SCZ głównie. Inna sprawa, że należałoby puścić DWA PASY na Dąbrowskiego - a nie że przed Sądem stoją samochody po lewej - same bryki adwokatów i stoją praktycznie prawie do samego skrętu z Jana Pawła ... i tam jest wąskie gardło całej ulicy. Nie wiem co to za idiota wymyślił, że wszystkie ulice w Częstochowie zamiast poszerzać - pozwężamy ... W Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szofer z Cz-wy Re: Hulaj dusza, policjanta nie ma... IP: *.net.stream.pl 06.01.10, 21:37 Taka sama sytuacja jest w I Alei, tam też pod-częstochowskie(w znacznej większości) cwaniaczko-buraczki wpychają się jadąc buspasem. Co zrobić cham chamem na wieki wieków amen. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K. Re: Hulaj dusza, policjanta nie ma... IP: 195.205.171.* 06.01.10, 23:39 Ciekawe, bo zawsze widzę tam samym wielkomiastowych. Parkowanie pod sądami jak dzisiaj to wina śniegu, nie parkingi nie dało się wjechać, zresztą i tak większość jest dla osób z immunitetem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomg Re: Hulaj dusza, policjanta nie ma... IP: *.krus.gov.pl 07.01.10, 07:19 Natym pasie z reguły jeżdzą buraki, ale gdybyś zrobił statystykę to więcej rejestracji jeżdzi tamtędy z SC więc nie obrażaj kogoś kto ma rejestrację spoza miasta wiedz, duża społeczność wyprowadza się z miasta na wieś pod Częstochowę więc to pewnie i tak dodatkowo połowa z CZęstochowy ;) Pozrd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Misio Niech miasto zrobi parkingi... IP: *.centertel.pl 07.01.10, 07:35 Niech miasto zrobi parkingi...Niestety, ale od dawien dawna wiadomo, że aut przybywa na naszych drogach a co idzie za tym jest coraz bardziej tłoczno, także w miastach. Nie raz byłem w sądzie przy dąbrowskiego załatwić sprawę i musiałem auto zostawić na Skrzyneckiego, albo gdzieś dalej. Proponuje aby parking przed sądem był dla interesantów a nie dla pracowników, bo to oni zajmują 70% miejsc. A poza tym to można by pomyśleć o parkingu i to nie jednym w tej zapyziałej CzęstochÓWCE !! !! !! !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: Niech miasto zrobi parkingi... IP: 109.243.11.* 07.01.10, 12:59 Albo na skręcie z sobieskiego w sląską jest jeden pas do skrętu w lewo a buraki w mercholach i passatach na SC robią sobie 2 pas i sprytnie mijaja całą koleke oczekujących do skrętu , szkoda że nie mam jakiegoś starego volvo bo bym się na burakach dorobił majątku :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ucho policja na rynku zawodzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.10, 13:19 wlepia ludziom mandaty za stanie na trawie. dlaczego nie wlepia mandatów handlującym meblami na parkingu przed rynkiem. od kiedy to można handlować poza placem targowym? gdzie ludzie mają parkować auta skoro na parkingu odbywa się handel, są powystawiane stoły meblościanki i inne dziadostwo? Odpowiedz Link Zgłoś
kapseltim Hulaj dusza, policjanta nie ma... 07.01.10, 14:51 Ale Artykuł.... Co do parkowania przed Sądem naprawdę ciężko jest zaparkować bo niema gdzie.Na taki duży Sąd to powinny być miejsca do parkowania.Dziwicie się że sama Policja parkuje a gdzie ma zaparkować. Jest tylko jedno miejsce wyznaczone do parkowania dla Policji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: świadek Re: Hulaj dusza, policjanta nie ma... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.10, 15:11 Nie tylko Policja parkuje. Osobiście widziałem jednego z sędziów, który również zaparkował swoje autko w tym miejscu. Więc o co tu chodzi? Podczas rozprawy dziwnie się zachowywał i nie zabardzo miał ochotę spojżeć mi w oczy podczas zadawania pytań. Jeżeli chcecie robić porządek panowie sędziowie, to najpierw zacznijcie od siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kissmyass a co tu sie dziwic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.10, 15:50 jak jeden z prokuratorów ma nieślubnego syna i zarzuty o łapówki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikt Re: Hulaj dusza, policjanta nie ma... IP: *.przyrow2.gre.pl 07.01.10, 16:15 A kto tam parkuje, sami swoi, a swoim sie mandatów nie wlepia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kulfon Re: Hulaj dusza, policjanta nie ma... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.10, 16:56 Jeżeli faktycznie tam parkują sami swoi, to jest jednoznaczne z p....szaniem jeden drugiego. I to gdzeie, w wymiarze sprawiedliwości medalikarskiego sądu niezawisłego. Czyżby zanosiło się na zmiany kadrowe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joł wszystko śmietanka i rodzinka kręcąca sie wokół IP: *.realestate.net.pl 07.01.10, 21:19 koryta pseudo prawa które się tam znajduje - adwokaty, sendzie, prokuratory , policjanty, notariusze, jak oni se zrobią krzywde nawzajem, który strażnik się odważy dać mandat? Odpowiedz Link Zgłoś
siniula Hulaj dusza, policjanta nie ma... 07.01.10, 18:15 Mamoń i Skowronek zaje.... duet , tylko jak oni przyjeżdzją do Sądu to są tacy mili dla policji żeby wydębić jakiś temat na swoje wypociny... w GW ciąg dalszy bez komentarza..... Odpowiedz Link Zgłoś