Dodaj do ulubionych

Hulaj dusza, policjanta nie ma...

06.01.10, 19:26
Na tym odcinku "kierowcy" notorycznie przejeżdżając przez Al. JPII prawym
pasem (dla autobusów, żeby nie było wątpliwości) wpychają się na lewy pas
(kierunkowskazy oczywiście nie działają).
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: szoppracz Re: Hulaj dusza, policjanta nie ma... IP: *.2.10.25.tvksmp.pl 06.01.10, 19:37
      W Krakowie jest dużo więcej wydzielonych pasów dla komunikacji
      miejskiej i taksówek. I tylko te pojazdy nimi jeżdżą (nawet gdzy są
      korki żaden samochód nie odważy się wjechać na wydzielony pas).
      Tylko u nas takie buraki za kierownicą.
      • Gość: yyyyyy Piastowska, Korczaka IP: *.apus-net.pl 06.01.10, 19:59
        Piastowska w kierunku Sabinowska -kapliczka, znak zakaz
        zatrzymywania. cały sznurek samochodów stoi przy sklepikach. autobus
        trudno ma się przebić.
        Sabinowska przy szkole 21. zakaz postoju. auta zaparkowane w
        najlepsze koło godz. 8.00.
        Korczaka naprzeciwko Agencji Rolnej. samochody parkują na chodniku,
        trzeba po skarpie chodzić.
        lepiej wsadzać mandaty, że nie ma karty postojowej.
    • Gość: przyjezdny Oznaczenie tego pasa jest fatalne ! IP: *.dhcp-ripwave.irishbroadband.ie 06.01.10, 20:25
      Ten pas jest zle oznakowany ! Przyjechalem do Czestochowy po 3 latach i tez
      tamtedy jechalem, patrze na lewym korek wiec pewnie skrecaja w lewo, prawy
      wolny, patrze na znak ze strzalkami w oddali z prawego widac na wprost i wprawo,
      wiec jade, jak dojechalem do znaku to zauwazylem ze strzalka na wprost jest
      zolta wiec jest dla autobusow, szkoda tylko ze wczesniej tego nie widac lub nie
      ma czytelnego oznakowania. Jechalem wieczorem, wiec przy swietle latarni a droga
      byla przytsypana sniegiem wiec oznaczenie na drodze tez nie bylo czytelne.

      A teraz do uczciwych kierowcow, nikt mnie nie wpuscil na lewy pas wiec
      pojechalem na wprost i sie wepchalem, bo co mozna zrobic jak "pozadnym kierowca"
      sloma z butow wystaje.

      Oczywiscie nie popieram cwaniaczkow, ktorzy wiedza jak jechac i lamia przepisy,
      ale nie kazdy wie, teraz tez bede wiedzial na ktorym pasie sie ustawic.
      • boozar Re: Oznaczenie tego pasa jest fatalne ! 06.01.10, 20:49
        Wierz mi, jeżdżę tamtędy codziennie i jeśli ktoś spoza cz-wy się pomyli i ładnie
        włączy kierunkowskaz zawsze wpuszczam. Niestety bardzo często robią to kierowcy
        dobrze znający miasto, nie używający kierunkowskazów, a jeśli zwrócisz im
        delikatnie uwagę (klaksonem;) t, to się dziwią bo oni przecież są panami na
        drodze i inni powinni przewidywać co oni zrobią.
        A słoma czasem z bagażnika nawet wystaje ;))
        pozdrawiam
    • Gość: Glina Re: Hulaj dusza, policjanta nie ma... IP: *.chello.pl 06.01.10, 20:56
      Proszę o sprawdzenie proporcji: ilu f-szy WRD KMP jeżdzi w patrolach, a ilu
      siedzi za biurkiem ? Ile patroli WRK KMP jest w nocy na powiat częstochowski
      1+1? Ale skoro Komendant i Naczelnik są z Myszkowa co ich interesuje Cz-wa?
    • Gość: crazy bejbi Re: Hulaj dusza, policjanta nie ma... IP: *.montecassino.trustnet.pl 06.01.10, 21:23
      Na tym pasie dla busów i taxi jeżdżą na wprost buraki spod Częstochowy - często
      tam jeżdżę i prawym pasem jadą samochody SCZ głównie.

      Inna sprawa, że należałoby puścić DWA PASY na Dąbrowskiego - a nie że przed
      Sądem stoją samochody po lewej - same bryki adwokatów i stoją praktycznie prawie
      do samego skrętu z Jana Pawła ... i tam jest wąskie gardło całej ulicy. Nie wiem
      co to za idiota wymyślił, że wszystkie ulice w Częstochowie zamiast poszerzać -
      pozwężamy ...

      W
      • Gość: szofer z Cz-wy Re: Hulaj dusza, policjanta nie ma... IP: *.net.stream.pl 06.01.10, 21:37
        Taka sama sytuacja jest w I Alei, tam też pod-częstochowskie(w znacznej
        większości) cwaniaczko-buraczki wpychają się jadąc buspasem. Co zrobić cham
        chamem na wieki wieków amen.
        • Gość: K. Re: Hulaj dusza, policjanta nie ma... IP: 195.205.171.* 06.01.10, 23:39
          Ciekawe, bo zawsze widzę tam samym wielkomiastowych.
          Parkowanie pod sądami jak dzisiaj to wina śniegu, nie parkingi nie dało się
          wjechać, zresztą i tak większość jest dla osób z immunitetem.
      • Gość: tomg Re: Hulaj dusza, policjanta nie ma... IP: *.krus.gov.pl 07.01.10, 07:19
        Natym pasie z reguły jeżdzą buraki, ale gdybyś zrobił statystykę to
        więcej rejestracji jeżdzi tamtędy z SC więc nie obrażaj kogoś kto ma
        rejestrację spoza miasta wiedz, duża społeczność wyprowadza się z
        miasta na wieś pod Częstochowę więc to pewnie i tak dodatkowo połowa
        z CZęstochowy ;)
        Pozrd.
    • Gość: Misio Niech miasto zrobi parkingi... IP: *.centertel.pl 07.01.10, 07:35
      Niech miasto zrobi parkingi...Niestety, ale od dawien dawna wiadomo, że aut
      przybywa na naszych drogach a co idzie za tym jest coraz bardziej tłoczno, także
      w miastach. Nie raz byłem w sądzie przy dąbrowskiego załatwić sprawę i musiałem
      auto zostawić na Skrzyneckiego, albo gdzieś dalej. Proponuje aby parking przed
      sądem był dla interesantów a nie dla pracowników, bo to oni zajmują 70% miejsc.
      A poza tym to można by pomyśleć o parkingu i to nie jednym w tej zapyziałej
      CzęstochÓWCE !! !! !! !!
      • Gość: aaa Re: Niech miasto zrobi parkingi... IP: 109.243.11.* 07.01.10, 12:59
        Albo na skręcie z sobieskiego w sląską jest jeden pas do skrętu w lewo a buraki
        w mercholach i passatach na SC robią sobie 2 pas i sprytnie mijaja całą koleke
        oczekujących do skrętu , szkoda że nie mam jakiegoś starego volvo bo bym się na
        burakach dorobił majątku :D
        • Gość: ucho policja na rynku zawodzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.10, 13:19
          wlepia ludziom mandaty za stanie na trawie. dlaczego nie wlepia mandatów
          handlującym meblami na parkingu przed rynkiem. od kiedy to można handlować poza
          placem targowym? gdzie ludzie mają parkować auta skoro na parkingu odbywa się
          handel, są powystawiane stoły meblościanki i inne dziadostwo?
    • kapseltim Hulaj dusza, policjanta nie ma... 07.01.10, 14:51
      Ale Artykuł....
      Co do parkowania przed Sądem naprawdę ciężko jest zaparkować bo niema gdzie.Na
      taki duży Sąd to powinny być miejsca do parkowania.Dziwicie się że sama
      Policja parkuje a gdzie ma zaparkować. Jest tylko jedno miejsce wyznaczone do
      parkowania dla Policji.
      • Gość: świadek Re: Hulaj dusza, policjanta nie ma... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.10, 15:11
        Nie tylko Policja parkuje. Osobiście widziałem jednego z sędziów,
        który również zaparkował swoje autko w tym miejscu. Więc o co tu
        chodzi? Podczas rozprawy dziwnie się zachowywał i nie zabardzo miał
        ochotę spojżeć mi w oczy podczas zadawania pytań. Jeżeli chcecie
        robić porządek panowie sędziowie, to najpierw zacznijcie od siebie.
        • Gość: kissmyass a co tu sie dziwic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.10, 15:50
          jak jeden z prokuratorów ma nieślubnego syna i zarzuty o łapówki
    • Gość: nikt Re: Hulaj dusza, policjanta nie ma... IP: *.przyrow2.gre.pl 07.01.10, 16:15
      A kto tam parkuje, sami swoi, a swoim sie mandatów nie wlepia.
      • Gość: kulfon Re: Hulaj dusza, policjanta nie ma... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.10, 16:56
        Jeżeli faktycznie tam parkują sami swoi, to jest jednoznaczne z
        p....szaniem jeden drugiego. I to gdzeie, w wymiarze sprawiedliwości
        medalikarskiego sądu niezawisłego. Czyżby zanosiło się na zmiany
        kadrowe?
      • Gość: joł wszystko śmietanka i rodzinka kręcąca sie wokół IP: *.realestate.net.pl 07.01.10, 21:19
        koryta pseudo prawa które się tam znajduje - adwokaty, sendzie, prokuratory ,
        policjanty, notariusze, jak oni se zrobią krzywde nawzajem, który strażnik się
        odważy dać mandat?
    • siniula Hulaj dusza, policjanta nie ma... 07.01.10, 18:15
      Mamoń i Skowronek zaje.... duet , tylko jak oni przyjeżdzją do Sądu
      to są tacy mili dla policji żeby wydębić jakiś temat na swoje
      wypociny... w GW ciąg dalszy bez komentarza.....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka