21.11.10, 19:57
Przechodzą nam wybory bez dyskusji,znak czasów?
Obserwuj wątek
    • adam81w Re: wybory 22.11.10, 15:16
      Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach choć żałuję trochę, że wzięło was udział tak mało bo przez to frekwencja była niska i swoją szanse dostały takie organizacje jak raś. To przykre, że prawdopodobnie dostaną oni jakiś mandat w sejmiku województwa w jakim mieszkacie. Polecam drugi link w mojej sygnaturce by zobaczyć czemu raś jest zagrożeniem.
    • krzy76siek Re: wybory 22.11.10, 20:12
      Zastanawiam się co powoduje ( choć przypuszczam ale nie nadaje się to do puszczenia w eter) że wyborcy do grona Radnych naszego miasta wybrali ponownie takich ludzi jak Gawron - totalne ZERO interpelacji lub Wojtaszczyk ( też niemowa i nierób polityczny) Mogę nie zgadzać się z jakimiś poglądami , nurtami politycznymi ale to rozumiem - ktoś stawia na lewicę ktoś na prawicę itd - JEST TO NORMALNE
      Ale Ci dwaj panowie przez cztery lata kadencji nie wnieśli zupełnie nic do prac Rady czy też poszczególnych JEJ komisji , a media nawet te przychylne ugrupowaniu NAW nawet nie wymieniały ich nazwisk ( poza kampanią wyborczą oczywiście )
      • cherry1984 Re: wybory 23.11.10, 13:48
        własnie też się zastanawiam, co też takiego zrobił pan Gawron że został ponownie wybrany. Może ma za mało kasy na kolejny remont swojej chatki :/
    • krzy76siek Re: wybory 22.11.10, 20:20
      A czy wiecie moi drodzy że w parafii na Argentynie tamtejszy proboszcz odprawił mszę w intencji ... usiądźcie !!!trzymajcie się !!! ... Ryszarda Macha i powodzenia NAWu w wyborach. Podobna msza podobno odbyła się także w kościele Brata Alberta ( ale tej informacji jeszcze nie mam potwierdzonej) ALE JAJA
      P.S.
      Pamiętam jak moja nieżyjąca już babcia , mimo że była bardzo wierząca i zawsze chodziła do Kościoła mówiła takie powiedzenie ... " za pieniądze lud się podli i za pieniądze ksiądz się modli "
      • cherry1984 Re: wybory 23.11.10, 13:52
        no chyba padnę:/ i to niby Kościół jest apolityczny... ehhh.. nie wiem jak Wy, ale ja już na pana Macha patrzeć nie mogę. gdzie nie spojrzę tam jego plakaty, jego usilne lansowanie się, pokazywanie że on jest "debeściakiem", a reszta to "cieniasy" (cóż w sumie to jego określenia są). Że on jest taki wspaniały, a słyszałam (ale to równie dobrze mogą być plotki), ze ludzie ze starostwa mają już też go dość. Litości!!
      • asia.zaw Re: wybory 05.12.10, 21:26
        A zawiercie.info podaje że: " Od godziny 8:00 do 22:00 mieszkańcy Zawiercia, Szczekocin i Włodowic w drugiej turze wybierają prezydenta, burmistrza i wójta.......
        .......Do godziny 8:00 wyniosła zaledwie 3,01%."
        nieźle :):):) głosowaliśmy przed otwarciem lokali ?

www.zawiercie.info/view.php?mod=wiadomosci&art=4737&title=Wybory+Samorzadowe+2010+?+II+tura+na+zywo&gmina=zawiercie
        • fasolkaa1 Re: wybory 05.12.10, 21:51
          Nie wiem czy zauwazyłaś,ze autorem tej bzdury,ze przed otwarciem lokalu oddano ponad 3% glosów jest pan redaktor naczelny : Jarosław Drużbiński który robi co może aby wygrał Mach osmieszajac sie w oczach Zawiercian siebie i redakcje;a teraz pokazał sie od najlepszej strony,szkoda,ze nie napisał,że te ponad 3 % glosow oddanych do godziny 8 to sa głosy na Macha:)

PORAZ KOLEJNY POWTARZAM NA TYM FORUM I NIE TYLKO,ZE NALEZY WYMIENIC PANA REDAKTORA NACZELNEGO O NAZWISKU DRUZBICKI
          Nie brakuje w Zawierciu młodych ambittnych ludzi co rozumieja slowo niezalezny serwis :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka