Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 11:17 Czy wiecie gdzie w Śródmieściu można zalaminować dokumenty.Wiem,że na giełdzie samochodowej,ale to w niedzielę.A w tygodniu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gość Re: Laminowanie IP: *.prenet.pl 18.07.05, 11:24 "Na czerwonym" koło AJD . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: Laminowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 15:22 Dzięki serdeczne. Odpowiedz Link Zgłoś