Gość: mim
IP: *.cn.com.pl
06.08.05, 15:35
chcialbym przestrzec bylem dzis w Tesco i w punkcie obsługi klienta jest
piekna wywieszka iz nie sprzedają wedlin Constaru .
Jednakże na stoisku z wedlinami jest wystawiona sucha krakowska ( nawet
przeceniona ) gdzie małymi literkami pisze : Wyprodukowo przez Constar SA.
Co ciekawe wyglada identycznie jak ta z telewizji