Dodaj do ulubionych

duzo tanio tesco

IP: *.cn.com.pl 06.08.05, 15:35
chcialbym przestrzec bylem dzis w Tesco i w punkcie obsługi klienta jest
piekna wywieszka iz nie sprzedają wedlin Constaru .
Jednakże na stoisku z wedlinami jest wystawiona sucha krakowska ( nawet
przeceniona ) gdzie małymi literkami pisze : Wyprodukowo przez Constar SA.
Co ciekawe wyglada identycznie jak ta z telewizji
Obserwuj wątek
    • Gość: Kasia Re: duzo tanio tesco IP: *.107.inds.pl 06.08.05, 20:26
      Nie tylko sucha krakowska, ale też i kabanosy Krakusa
      • Gość: Corka Re: duzo tanio tesco IP: *.246.97.105.tisdip.tiscali.de 07.08.05, 01:05
        P R O M O C J A

        W supermarketach ciągłe promocje.
        Pączki, sandały, garnki, gumowce,
        swetry, bieżniki nawet owoce.
        Sprzęt gospodarczy, telewizory,
        Pralki, lodówki i telefony
        Klient jest zawsze zadowolony.
        Z pełnym wózeczkiem raźno wychodzi,
        Że portfel pusty? Ach to nie szkodzi.
        Przecież z promocji nakupił wiele.
        A że to lipa??? A niepotrzebne?
        O tym przekona się zaraz w domu,
        Wysiądzie pralka, może lodówka
        Pączki się zeschną, swetry poprują.
        Supermarkety tak oszukują.

        02.08.2003 Joanna







        i wszystko na temat

        • Gość: ZIELE Re: duzo tanio tesco IP: 80.51.57.* 07.08.05, 01:29
          przecież Krakus należy do Constaru
        • Gość: inż Re: fajny wierszyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 07:25
          mamy nową poetkę?
    • Gość: xxc Re: duzo tanio tesco IP: *.org / *.cn.com.pl 07.08.05, 07:31
      Ano mamy tylko to co chcemy skoro jak te cieleta leziemy do marketów i kupujemy
      badzewie to niema sie czemu dziwic. Jek chce sie zrobic sensowne zakupy to
      trzeb isc do malego sklepiku i tam kupic to co sie naprawde potrzebuje. Market
      to market - co z tego ze jaest tam 30 rodzaa ketchupu skoro normalnemu
      kupujacemu wystarcza 4 marki to wszystko jest niczym innym jak praniem mozgu.
      Ale skoro lubimy jak nami ktos steruje to chodzmy dalej na zakupy do marketu.
    • Gość: xxc Re: duzo tanio tesco IP: *.org / *.cn.com.pl 07.08.05, 07:37
      Jesli zas nadal bedzemy robic zakupy po marketach to niedlugo padnie nasz
      rodzimy polski chandel i nie bedzemy mieli alteratywy. Pogratulowac Polaka
      rozsadku oby tak dalej a obudzimy sie z przyslowiowa reka w nocniku.
      a takna marginesie to chcalbym pogratulowac naszym lokalnym decydenta
      dopuszczenie do powstanie kolejnego marketu typu LIDL tym razem na Rakowie.
      Gratulacje !!!!! - po prostu super - i do tego dopuscili Ci którzy w swoim
      programi 3 - lata temu twerdzili ze nie dopuszcza do powstawania kolejnych
      marketów w naszym miescie (powstały conjmniej dwa). No ale co inne go sie mowi
      co innego robi to w zasadzie normalen w naszym kraju. Tylko pograrulowac dbania
      o zdrowa konkurecje i promowania rodzimego chandlu.
      • Gość: Polak_mały Re: duzo tanio tesco IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.08.05, 11:39
        Wiesz, jak przeczytałem to, co napisałeś, to mam wrażenie, że jesteś z Afryki
        ("pogratulować Polaka", "polski chandel"- 2 razy taki błąd ortograficzny nie
        może być zwykłą literówką!, "pogratulować lokalnym decydenta", "w swoim
        programi", "twerdzili", "conjmniej", "pograrulowac").
        Człowieku, nawet Internet wymaga ortografii i jakiejś dbałości o formę.
        Literówki się zdarzają każdemu, ale w twoim przypadku - to coś więcej.
        Zalecam częstsze sięganie do słowników.
      • mwilq Re: duzo tanio tesco 07.08.05, 23:01
        Gdyby nie super- i hipermarkety,tzw."rodzimy handel" zjadłby nas z kopytami,a tak to przynajmniej coś hamuje pęd do podwyższania cen.A że w hipermarketach zdarzają się wpadki,to inna sprawa-trzeba to ujawniać i piętnować,a samo zaniknie.
        • Gość: gość Re: duzo tanio tesco IP: *.grosz.prenet.pl 08.08.05, 09:19
          kiedyś w tesco zauważyłem chleb z "grzybami" . pomyślałem ooo fajna nowość . pani , która wykładała ów towar spaliła cegłę i pobiegła do kierownika , żeby cofnął go z półek . później na okrągło sobie śpiewałem "DUŻO TANIO Z PLEŚNIĄ" :PPP

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka