Gość: Rava
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
06.05.06, 00:21
W naszej Częstochowie jest tyle demokracji i swobody ile na Białorusi/myślę,że
nawet mniej/.Rządzenie władz miejskich mi przypomina jedynie elitę
białoruskich komunistów i "popleczników " Łuka Szenki. Spróbuj publicznie coś
napisać czy powiedzieć...żona przestanie pracować, a ciebie zmęczą tak, iż
będziesz się domagał sprawiedliwości w Strasburgskim Sądzie.