Dodaj do ulubionych

Poseł PiS-u pyta wicepremiera o biografie polic...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 00:21
W naszej Częstochowie jest tyle demokracji i swobody ile na Białorusi/myślę,że
nawet mniej/.Rządzenie władz miejskich mi przypomina jedynie elitę
białoruskich komunistów i "popleczników " Łuka Szenki. Spróbuj publicznie coś
napisać czy powiedzieć...żona przestanie pracować, a ciebie zmęczą tak, iż
będziesz się domagał sprawiedliwości w Strasburgskim Sądzie.
Obserwuj wątek
    • Gość: czyt tę chorobe da sie leczyć towarzyszu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 00:47
      lekarstwem na twoją chorobę głębokiego zakłamania są wybory które zmiotą tak
      jak ty myślących na śmietnik. historii.
    • Gość: zul Re: Poseł PiS-u pyta wicepremiera o biografie pol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 01:06
      a to dlatego komisariat na Rakowie tak remontują i wyglada syper wypasiony
      • maniek112 Re: Poseł PiS-u pyta wicepremiera o biografie pol 08.05.06, 08:55
        Gość portalu: zul napisał(a):

        > a to dlatego komisariat na Rakowie tak remontują i wyglada syper wypasiony
    • Gość: storima Re: Poseł PiS-u pyta wicepremiera o biografie pol IP: *.d4.club-internet.fr 06.05.06, 01:08
      Przepraszam, przedstawiciel partii, ktora rehabilituje na chama Samoobrone i LPR,
      poPiSuje sie dzialaniem z woli bylych opozycjonistow?
      Niech oskarzani panowie czym predzej wpisza sie do jednej z tych partii.
      Saprawa ucichnie natychmiast.
    • Gość: maks... Panie p ośle,w naszym kraju jest jeszcze tak dużo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.06, 08:41
      do zrobienia w gospodarce , służbie zdrowia i innych branżach (nie wspomnę o
      bezrobotnych i obywatelach polskich żyjących na skraju ubóstwa) że powinien Pan
      się zając tym a nie pierdołami z których np bezrobotny nic nie będzie miał a
      Polak żyjący w ubóstwie z tego co Pan robi nie ugotuje dla rodziny zupy . Jako
      Poseł powinien Pan mieć bardziej społeczne spojrzenie, bo dzięki społeczeństwu
      tam (czyli w Sejmie RP) jest Pan. Jestem ciekaw co inni Panie Posłanki i
      Panowie Posłowie z regionu częstochowskiego o tym sądzą ?
    • Gość: Lublińczanin Lubliniecki poseł nazywa się Karasiewicz! IP: *.sanetja.pl 06.05.06, 08:47
      A wy przekręcacie jego nazwisko. Nic dziwnego, Częstochowa wraz z jej redakcją
      ma nas, lublińczan, za jakiś lud i twór obcy. Więc nawet nie wiecie, jak się
      nasz poseł nazywa. Straszne.

      --
      Nigdy więcej województwa z Częstochową!
      • Gość: lublińczanka poseł Lucjan Karaszkiewicz (PiS)??? IP: *.sanetja.pl 06.05.06, 10:25
        W Sejmie nie ma posła o nazwisku Karaszkiewicz!
        www.sejm.gov.pl/poslowie/posel.html
        Masz rację, lublińczaninie!
        Częstochowianie nie wiedzą, jak nazywa się poseł, na którego głosowali.
        Albo... Albo jest to celowe działanie operacyjne mające na celu dezinformację
        obywateli przez, wiadomo, kogo?!!!
        Tylko - ciiiiiiii!
        • redakcja_czestochowa Re: Poseł Lucjan Karasiewicz 07.05.06, 10:49
          Bardzo przepraszamy Pana Posła i Czytelników za podanie błędnego brzmienia
          nazwiska. Oczywiście bohaterem tekstu jest poseł PiS Lucjan Karasiewicz. Błąd
          poprawiliśmy. Dziękujemy czujnym internautom za zwrócenie uwagi i pozdrawiamy.
          • Gość: Jan Re: Poseł Lucjan Karasiewicz IP: *.34.pl / 80.51.236.* 07.05.06, 20:51
            redakcja_czestochowa napisał:

            > Bardzo przepraszamy Pana Posła i Czytelników za podanie błędnego brzmienia
            > nazwiska. Oczywiście bohaterem tekstu jest poseł PiS Lucjan Karasiewicz. Błąd
            > poprawiliśmy. Dziękujemy czujnym internautom za zwrócenie uwagi i pozdrawiamy.



            dalej jest m.in.:
            ......Niedawno "Gazeta" jako jedyna ujawniła, że były oficer pionu śledczego SB,
            potem szef kadr w komendzie miejskiej Jerzy Żurawski został zastępcą naczelnika
            komisariatu na Rakowie, a Arkadiusz Zadros, jeden z dowódców ZOMO, jest obecnie
            szefem sztabu odpowiedzialnym za bezpieczeństwo wizyty papieża w naszym mieście.
            Te osoby "znane są w częstochowskim środowisku opozycji antykomunistycznej jako
            funkcjonariusze, którzy byli w szczególny sposób zaangażowani w zwalczanie
            demokratycznej opozycji" - napisał do ministra Karasiewicz.




            Co do "rzekomo" Z-cy Naczelnika komisariatu na Rakowie !!!!!

            Czy ten Pan to nie jest ale !!
            Z-cą Komendanta tegoż komisariatu ????

            Czy znów pomyłka ?????
            bo jeśli tak, to chyba ich dużo jak na tak krótki artykulik.
            Pozdr.
            • Gość: ryt Re: Poseł Lucjan Karasiewicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.06, 10:38
              Panie autorze tekstu, Pana (szerokie) pojęcie o Policji jest takie same jak 10 latka. Będąc dziennikarzem (niestety tylko dodatku do GW) mimo wszystko powinien Pan wykazać większy profesjonalizm w swojej pracy... no bo co by się stało gdyby policjanci pracowali w taki sam sposób jak Pan...? A i tak ma Pan przewagę - Pan jest jeden a policjantów kilkaset razy więcej a mieszkańców jeszcze więcej. Z prostej arytmetyki wynika, że więcej czasu powinien Pan poświęcić na samokształcenie i tego Panu życzę !!! Bycie dziennikarzem do czegoś zobowiązuje !
              Pozdrawiam
              • Gość: ryt Re: Poseł Lucjan Karasiewicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.06, 10:43
                Aha, i jeszcze jedno. Gdy zdarzy się błąd (ędy) bądź nieścisłości to autor tekstu powinien przeprosić ze swojego imienia i nazwiska a nie anonimowa "redakcja gazety". Tak na ścisłość
                heheheh
                INTERNAUTA - ???
          • Gość: lublińczanka Re: Poseł Lucjan Karasiewicz IP: *.sanetja.pl 07.05.06, 22:07
            Dziękuję za pozdrowienia, również pozdrawiam redakcję_czestochowa!

            MY CZÓWAMY !!! ;-)
      • Gość: cz Re: Lubliniecki poseł nazywa się Karasiewicz! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.06, 18:33
        Gość portalu: Lublińczanin napisał(a):

        > A wy przekręcacie jego nazwisko. Nic dziwnego, Częstochowa wraz z jej
        redakcją
        > ma nas, lublińczan, za jakiś lud i twór obcy. Więc nawet nie wiecie, jak się
        > nasz poseł nazywa. Straszne.
        >
        > --
        > Nigdy więcej województwa z Częstochową!

        Jak ci sie tak Czestochowa nie podoba to po jakiego ch...ja czytasz
        czestochochowską wersje GW i włazisz na to forum kmiocie z Grunwaldzkiej.
    • Gość: freddy krieger Komendant Miejski prowadzi taką politykę kadrową IP: *.my.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.06, 09:29
      że zamiast uzupełnić wakaty poprzez nabór do policji lub przesunięcicia z innych
      garnizonów , pozamieniał miejscami komendantów komisariatów. Czemu to ma służyć
      oprócz frustracji i zamieszania wśród policjantów? A przy okazji wychodzą takie
      kwiatki jak w artykule. Przypomina mi się generał w serialu Janosik " - prawe
      skrzydło przesuniemy na lewe, - a lewe na prawe?, - nie do centrum, - genialne!"
    • Gość: Ślązok Re: Poseł PiS-u pyta wicepremiera o biografie pol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.06, 09:47
      Częstochowianie widzicie teraz, jak śląski poseł o Was dba i dlaczego nie chcecie
      być w woj. śląskim?
    • Gość: częstochowianin Re: Poseł PiS-u pyta wicepremiera o biografie pol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 13:38
      Pisząc o rzeczy tak ważnej jak niezagrożone tkwienie ubeków na swoich
      stanowiskach warto chociaż poprawnie przytoczyć nazwisko posła. Nie ma ich
      znowu tak wiele. Brawo dla pana Posła Karasiewicza za odwagę. Normalny, młody,
      ambitny człowiek. I na szczęście nie jest z tego częstochowkiego bagna, w
      którym prezydent kaplicowy, arcypapa z duchowej stolicy polski prawie nieznany
      i niewidziany w mediach, Jasna Góra ze swoimi wybrykami typu "mecenas kultury
      Kulczyk", a na stołkach w policji ubole, mający wszystkich w tyłkach. A miasto
      ponoć przeżywa rozkwit. Propaganda pana prezydenta jak za czasów, kiedy ci
      dzisiejsi policjanci szkolili się w agenturze. Czyli być może wszystko jest w
      porządku. Szczęść Boże Częstochowie.
      Pozdrowienia dla pana Leśnikowskiego
    • Gość: osa Re: Poseł PiS-u pyta wicepremiera o biografie pol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 13:49
      Policja jest podobno apolityczna, więc niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego przy zmianie partii rządzącej zmienia się od razu starych komendantów i wstawia swoich. Niech mnie nikt nie rozśmiesza i nie mówi, że dlatego żeby porządek zrobili ze starym układem. Bo porządki to oni mogli sobie robić w Lublińcu czy Zawierciu,gdzie wszystko jest lekkie, łatwe i przyjemne, a tutaj to mogą tylko wszystko rozp.....W Częstochowie potrzeba managera, a nie karierowiczów.
    • Gość: www.krakowian.pl Re: Poseł PiS-u pyta wicepremiera o biografie pol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 15:57
      Panie pośle. Niech pan jeszcze spyta o wiceministra sprawiedliwości, pana
      Andzreja Kryże, który skazywał opozycjonistów w czasie stanu wojennego. Może
      panu odpowiedzą. Powodzenia. O kulisy powstania Samoobrony już zapytał J.M.Rokita.
    • Gość: Cenzurek Re: Poseł PiS-u pyta wicepremiera o biografie pol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 16:20
      ...a dotatkowo jeszcze na forum nie wolno pisać bo cenzurują.Pomimo nie łamania
      regulaminu.Wywalili już tyle postów a nawet całe forum.Pozrawiam cenzorów.
    • Gość: ech Czy Meleszka pracuje w oddziale GW w Cz-wie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.06, 22:04
      Co rusz to wywalane są antyubeckie posty! Brawo cenzorzy z byłej PZPR!
    • Gość: celowniczy w dupie mam pytanie _ o odpowiedź mi idzie IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 08.05.06, 17:21
      po upadku PRL-u..... A może PO PRZYZWOLENIU NA ZMIANĘ>>>
      teraz mnartwcie sie czy dotrzymaliscie układu>>>> pacta sunt servanda>>>>>
    • Gość: siara Re: Poseł PiS-u pyta wicepremiera o biografie pol IP: *.brama.prenet.pl 09.05.06, 21:46
      może pani Siarska napisze coś o swoim mężu najbardziej znanym psie w
      częstochowskim półświatku i jego popisach,skoro jest taka krytyczna i
      obiektywna co do policji.
      • Gość: Policjat Re: Poseł PiS-u pyta wicepremiera o biografie pol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.06, 17:43
        Siara nie przejmuj się : to pisał jakiś policyjny degenerat, albo "bohater"
        kolejnego artykułu.
        • Gość: pies Re: Poseł PiS-u pyta wicepremiera o biografie pol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.06, 18:04
          Siara to porządny glina ma układy w 4 ech literach .pozdrawiam
          • Gość: vvo Re: Poseł PiS-u pyta wicepremiera o biografie pol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.06, 06:53
            Jak zawsze dużo krzyku i nic się nie dzieje.Beton tkwi.
    • Gość: Ciekawski Re: Poseł PiS-u pyta wicepremiera o biografie pol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.06, 12:19
      Czy zapytanie dotyczy tylko 1 naczelnika? Jest ich w Częstochowie więcej!
    • Gość: wyborca Re: Poseł PiS-u pyta wicepremiera o biografie pol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.06, 22:12
      i kiedy będzie odpowiedź
    • Gość: wyporca2 Re: Poseł PiS-u pyta wicepremiera o biografie pol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 21:44
      "Jest ich w Częstochowie więcej!" tj.policjantów z taką historią
    • Gość: niedowiarek Re: Poseł PiS-u pyta wicepremiera o biografie pol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.06, 20:18
      I co dała interpelacja? NIC
    • Gość: Ciekawski Re: Poseł PiS-u pyta wicepremiera o biografie pol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.06, 21:23
      Ciekawe czy Pan Poseł zrobi jeszcze cokolwiek dla uzdrowienia nadal chorej
      sytuacji w Częstochowie ? Życzę mu powodzenia!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka