Dodaj do ulubionych

agonia PiS

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 10:44
Wlasnie teraz widzimy w sejmie agonie PiSu, a marszalek Dorn miota sie w przedsmiertnych drgawkach. Ciekawe widowisko nam zafundowano.
Obserwuj wątek
    • Gość: angrusz Re: agonia PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 10:57

      Do Kibola ;

      mam odwrotne zdanie .
      Owszem miota sie , bo jak tu poradzic sobie z oszołomami .
      Nie dociera do nich , ze pewne zmiany trzeba zrobici potem jak
      najszybciej rozwiązac Sejm i zrobic wybory .
      Ja nie jestem pewien wyniku ale przypuszczam że PiS uzyska dobry
      wynik - za będę go wspieral .
      Ale , nalezy jak najszybciej rozwiązac bez zadnych innych zadan
      głosowań
      • Gość: pysio Re: agonia PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 13:15
        Trzeba koniecznie powolac sejmowe komisje i pokazac prawdziwe, odrazajace oblicze PiS. Niech przestanie hanbic nas Polakow.PiSuary do WC, a nie do polityki!
        • Gość: Romek Re: agonia PiS IP: *.profiline.pl 22.08.07, 13:29
          Jeśli to jest jak widać i słychać sprawnie działający PISuar to
          wystarczy jeden konkretny ruch i pisowczczycy zostaną spłuknięci do
          szamba, wokół którego cały czas się obracają.
          • Gość: kamil Re: agonia PiS IP: 80.48.49.* 22.08.07, 17:48
            Obyś się nie pomylił! ciekawe dlaczego teraz wszyscy przeciw PiS -owi.Wcześniej
            to im koalicja nie przeszkadzała. Miotają się i owszem
            wszyscy inni ,ale na pewno nie Pis, który po prostu chce wyborów.
      • Gość: obiektywny Re: agonia PiS IP: *.chello.pl 22.08.07, 18:14
        drogi angruszu ..nikt nie zamierza zmieniać twojego światopoglądu
        ale jest on ewidentnie zniewolony...nie widzisz spektakularnych
        wypaczeń partii rządzącej. Jestem również daleki od nazywania ciebie
        ślepym fanatykiem lub pochodna moherowego myślenia...Tylko proszę o
        więcej ostrożności w rzucaniu inwektywami w stronę opozycji. PiS
        kurczowo trzyma się stołków, stąd strategia pana Dorna w związku z
        jakimkolwiek komisjami śledczymi. W sumie nie trzeba być
        politologiem by stwierdzić, ze dziwne jest to intensywne parcie PiS
        dotyczące samorozwiązania sejmu...no cóż nie byłoby im to na rękę,
        po tylu informacjach ujawnionych przez Kaczmarka...
        cóż ale angruszu ty jesteś elementem sztywnej fasady i zdania twego
        nie zmienię ...
        To jest ten beton stanowiący zdyscyplinowany elektorat PiS..
        dobry wynik być może ale zdecydowanie gorszy od poprzedniego a to
        warunkuje jednoznaczne konkluzje angruszu :)
        zresztą wiarygodność aktualnych gwiazdeczek sceny polityczne coraz
        bardziej niknie (m.in. Ziobro)...
        • Gość: angrusz pozycja PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 19:00

          Do obiektywnego :

          Ty sądziśz , że PiS mocno spadnie . Może, nie wiem , nie jestem
          prorokiem ale nie można wykluczyć , że zyska albo utrzyma pozycje .
          Moje lata i doświadczenie mówią , żeby nie być takim pewnym siebie .
          Tak , komisje nie są na rękę PiSowi bo byłyby miejscem harców
          przedwyborczych . Jaki problem zrobić komisje w miesiąc po .
          Tylko , ze wtedy po niektórych obecnych harcownikach już śladu nie
          będzie . No i o to chodzi .
          Dzięki za nazwanie mnie " betonowym elektoratem PiS " - na kogoś
          trzeba się zdecydować i trzymać .
          A co do obiektywności jak w tytule to nie sądź , że taki jesteś .
          Nie ma takiego.
          • Gość: subiektywny Re: pozycja PiS IP: 195.205.202.* 22.08.07, 19:30
            Patrząc na to wszystko co się dzieje w sejmie zbiera mi się na wymioty. Nie
            wierzę w zapewnienia "polityków" PIS; LiS; LiD; SLD; PO; PSL; PR, czy innego
            badziewia. Dotychczas zawsze chodziłem na wybory, mając świadomość nikłego
            znaczenia mojego głosu. Teraz jestem przekonany, że ludzie tacy jak ja,
            potrzebni są tylko do płacenia podatków i oddania głosu w wyborach, aby
            niewielka grupa "pomazańców-wybrańców" mogła się za darmo świetnie bawić. Czy to
            się kiedyś skończy? WĄTPIĘ
            • Gość: angrusz Re: pozycja PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 21:34

              Do subiektywnego :

              Ja też całkiem nie wierzę . Ale póki co jednak PiS-owi najbardziej.
              A jeśli wszystko to badziewie to spróbuj sam coś założyć , i wygrać
              wybory . Wtedy zmienisz zdanie .
              A na wybory chodzić trzeba i głosować po rozwadze , no i podatki też
              płacić trzeba
              • Gość: ?? Re: pozycja PiS IP: *.jasnogorska.trustnet.pl 22.08.07, 21:43
                masz racje ten rząd jest po rządzie Olszewskiego najlepszy pomimo
                całej nagonki rozwścieczonych przeciwników silnej Polski
              • Gość: subiektywny Re: pozycja PiS IP: 195.205.202.* 22.08.07, 23:26
                Po rozwadze postanowiłem założyć ....... na razie nogę na nogę. Dokonałem też
                wyboru i wygrałem. Nie będę kandydował do tego okrągłego budynku. Po dzisiejszym
                dniu, coraz bardziej przypomina on marny cyrk.
          • Gość: obiektywny do kolegi Angrusza IP: *.chello.pl 22.08.07, 23:08
            > Ty sądziśz , że PiS mocno spadnie . Może, nie wiem , nie jestem
            > prorokiem ale nie można wykluczyć , że zyska albo utrzyma pozycje .

            hmmm :)...czy napisałem „mocno” widzisz to też można byłoby nazwać
            pewną formą słownej manipulacji :). Wspomniałem jedynie, że ich
            poparcie nie będzie tak wyraziste jak w poprzednich wyborach.
            Naiwne są również Twoje konfabulacje co do utrzymania pozycji przez
            PiS a tym bardziej rachunku "zysków" bez strat :)))..PiS działa
            efektywnie (a może „efektownie”) a te poczynania pomogły znacznej
            części ich elektoratu zweryfikować swoją opinie do guru tej
            partii :) (któryś z p. Kaczyńskich)
            Angrusz ale tak na marginesie obiektywizmu a nie zaślepionego
            fanatyzmu wystarczy zerknąć na sondaże i w sposób prostu określić
            jaką to punktację ma "jedynie słuszna partia" ;)

            Tak , komisje nie są na rękę PiSowi bo byłyby miejscem harców
            > przedwyborczych . Jaki problem zrobić komisje w miesiąc po .
            > Tylko , ze wtedy po niektórych obecnych harcownikach już śladu nie
            > będzie . No i o to chodzi .

            jak przystało na beton musisz powtarzać puste slogany reprezentantów
            partii :). Angrusz trochę samodzielnego myślenia i weny
            twórczej ...bo czytając ten fragment to jakbym Putrę czytał...
            Rozmydlanie spraw to już standard PiS-u, tylko czy rzeczywiście na
            taką IV RP czekaliśmy ??? – sam nota bene piszesz o „znikaniu
            harcowników” ale czy rzeczywiście o to chodzi ?

            > Dzięki za nazwanie mnie " betonowym elektoratem PiS " - na kogoś
            > trzeba się zdecydować i trzymać .
            widzisz to jest ten specyficzny błąd PiS i jego elektoratu – św.
            pamięci Jerzy Waldorf mówił "tylko krowa nie zmienia poglądów"..
            duch czasu modyfikuje to powiedzenia dodając -i elektorat PiS-u :)
            pozdrawiam
            P.S
            co do mojego nicka to troszkę dystansu równie dobrze mógłbym nazwać
            się Kaczyński, czy też byś w tej kwestii polemizował ?

            • Gość: kotek Re: do kolegi Angrusza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.07, 08:10
              Angrusz, ty i tacy jak ty sa tylko grabarzami PiSuaru!!! Mysl, mysl, mysl.... To nie szkodzi zdrowiu!
              • Gość: mocherek Re: do kolegi Angrusza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.07, 09:23
                wlazł kotek na płotek a PiS nadal rządzi
            • Gość: angrusz Re: do kolegi Angrusza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.07, 08:20

              Do obiektywnego :

              Poglądy zmieniam , ba zmieniłem ale nie jak wiatr zawieje .

              rzeczywiście nie użłeś słowa mocno ale innego równorzędnego .

              Ja nadal jestem za PiSem - .A sondarze już wielokrotnie pokazały ,
              że są obarczone poważnym błędem .
              • Gość: obiektywny Re: do kolegi Angrusza IP: *.chello.pl 23.08.07, 11:50
                > Ja nadal jestem za PiSem - .A sondarze już wielokrotnie pokazały ,
                > że są obarczone poważnym błędem .


                uscislajac 3 punktowy ...zatem o jakiej "powadze" tu mówimy Angrusz
                mamy XXI wiek - badanie opini publicznej nie jest manipulowane jak w
                PRL-u chociaż dziś to już sam nie wiem ..PiS staje się podobny to
                atakowanego reżimu...kiedyś SB aktualnie ABW, telewizja standard
                publiczna prorządowa ..
                o jakim ty wietrzesz mówisz angrusz zwłaszcza a akutalne stagnacji
                PiS i uparty zahaczeniu zębami o stołki
                • Gość: angrusz PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.07, 14:52

                  Do obiektywnego :

                  Mam odmienne zdanie od twojego i pozostane przy swoim .
                  Oprócz oczywistego błędu ortograficznego : sondaże a nie przez rz
                  za co przepraszam .
                  • Gość: obiektywny Re: PiS IP: *.chello.pl 23.08.07, 15:53
                    i to świadczy o fanatyzmie i tym sztywnym staniu na strazy dobrego
                    imienia partii (o rany mam deja -vu ) To charakterystyczne dla
                    znamiennych kart historii i terazniejszosci (m.in. fanatyzm
                    talibów). W obliczu faktów (odwoluje sie do weryfikacji
                    wiarygosnosci metod badania opinii publicznej) trwac przy swoim
                    zdaniu z uporem krowy ?:)
                    Pozdrawiam i swiezosci pogladow zycze :)
                    P.S. Fakt ten blad byl razacy,...ale chwala ci za to, ze chociz do
                    niego dojrzales :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka