Gość: kibol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 10:44 Wlasnie teraz widzimy w sejmie agonie PiSu, a marszalek Dorn miota sie w przedsmiertnych drgawkach. Ciekawe widowisko nam zafundowano. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: angrusz Re: agonia PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 10:57 Do Kibola ; mam odwrotne zdanie . Owszem miota sie , bo jak tu poradzic sobie z oszołomami . Nie dociera do nich , ze pewne zmiany trzeba zrobici potem jak najszybciej rozwiązac Sejm i zrobic wybory . Ja nie jestem pewien wyniku ale przypuszczam że PiS uzyska dobry wynik - za będę go wspieral . Ale , nalezy jak najszybciej rozwiązac bez zadnych innych zadan głosowań Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pysio Re: agonia PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 13:15 Trzeba koniecznie powolac sejmowe komisje i pokazac prawdziwe, odrazajace oblicze PiS. Niech przestanie hanbic nas Polakow.PiSuary do WC, a nie do polityki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Romek Re: agonia PiS IP: *.profiline.pl 22.08.07, 13:29 Jeśli to jest jak widać i słychać sprawnie działający PISuar to wystarczy jeden konkretny ruch i pisowczczycy zostaną spłuknięci do szamba, wokół którego cały czas się obracają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamil Re: agonia PiS IP: 80.48.49.* 22.08.07, 17:48 Obyś się nie pomylił! ciekawe dlaczego teraz wszyscy przeciw PiS -owi.Wcześniej to im koalicja nie przeszkadzała. Miotają się i owszem wszyscy inni ,ale na pewno nie Pis, który po prostu chce wyborów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywny Re: agonia PiS IP: *.chello.pl 22.08.07, 18:14 drogi angruszu ..nikt nie zamierza zmieniać twojego światopoglądu ale jest on ewidentnie zniewolony...nie widzisz spektakularnych wypaczeń partii rządzącej. Jestem również daleki od nazywania ciebie ślepym fanatykiem lub pochodna moherowego myślenia...Tylko proszę o więcej ostrożności w rzucaniu inwektywami w stronę opozycji. PiS kurczowo trzyma się stołków, stąd strategia pana Dorna w związku z jakimkolwiek komisjami śledczymi. W sumie nie trzeba być politologiem by stwierdzić, ze dziwne jest to intensywne parcie PiS dotyczące samorozwiązania sejmu...no cóż nie byłoby im to na rękę, po tylu informacjach ujawnionych przez Kaczmarka... cóż ale angruszu ty jesteś elementem sztywnej fasady i zdania twego nie zmienię ... To jest ten beton stanowiący zdyscyplinowany elektorat PiS.. dobry wynik być może ale zdecydowanie gorszy od poprzedniego a to warunkuje jednoznaczne konkluzje angruszu :) zresztą wiarygodność aktualnych gwiazdeczek sceny polityczne coraz bardziej niknie (m.in. Ziobro)... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angrusz pozycja PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 19:00 Do obiektywnego : Ty sądziśz , że PiS mocno spadnie . Może, nie wiem , nie jestem prorokiem ale nie można wykluczyć , że zyska albo utrzyma pozycje . Moje lata i doświadczenie mówią , żeby nie być takim pewnym siebie . Tak , komisje nie są na rękę PiSowi bo byłyby miejscem harców przedwyborczych . Jaki problem zrobić komisje w miesiąc po . Tylko , ze wtedy po niektórych obecnych harcownikach już śladu nie będzie . No i o to chodzi . Dzięki za nazwanie mnie " betonowym elektoratem PiS " - na kogoś trzeba się zdecydować i trzymać . A co do obiektywności jak w tytule to nie sądź , że taki jesteś . Nie ma takiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: subiektywny Re: pozycja PiS IP: 195.205.202.* 22.08.07, 19:30 Patrząc na to wszystko co się dzieje w sejmie zbiera mi się na wymioty. Nie wierzę w zapewnienia "polityków" PIS; LiS; LiD; SLD; PO; PSL; PR, czy innego badziewia. Dotychczas zawsze chodziłem na wybory, mając świadomość nikłego znaczenia mojego głosu. Teraz jestem przekonany, że ludzie tacy jak ja, potrzebni są tylko do płacenia podatków i oddania głosu w wyborach, aby niewielka grupa "pomazańców-wybrańców" mogła się za darmo świetnie bawić. Czy to się kiedyś skończy? WĄTPIĘ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angrusz Re: pozycja PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 21:34 Do subiektywnego : Ja też całkiem nie wierzę . Ale póki co jednak PiS-owi najbardziej. A jeśli wszystko to badziewie to spróbuj sam coś założyć , i wygrać wybory . Wtedy zmienisz zdanie . A na wybory chodzić trzeba i głosować po rozwadze , no i podatki też płacić trzeba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ?? Re: pozycja PiS IP: *.jasnogorska.trustnet.pl 22.08.07, 21:43 masz racje ten rząd jest po rządzie Olszewskiego najlepszy pomimo całej nagonki rozwścieczonych przeciwników silnej Polski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: subiektywny Re: pozycja PiS IP: 195.205.202.* 22.08.07, 23:26 Po rozwadze postanowiłem założyć ....... na razie nogę na nogę. Dokonałem też wyboru i wygrałem. Nie będę kandydował do tego okrągłego budynku. Po dzisiejszym dniu, coraz bardziej przypomina on marny cyrk. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywny do kolegi Angrusza IP: *.chello.pl 22.08.07, 23:08 > Ty sądziśz , że PiS mocno spadnie . Może, nie wiem , nie jestem > prorokiem ale nie można wykluczyć , że zyska albo utrzyma pozycje . hmmm :)...czy napisałem „mocno” widzisz to też można byłoby nazwać pewną formą słownej manipulacji :). Wspomniałem jedynie, że ich poparcie nie będzie tak wyraziste jak w poprzednich wyborach. Naiwne są również Twoje konfabulacje co do utrzymania pozycji przez PiS a tym bardziej rachunku "zysków" bez strat :)))..PiS działa efektywnie (a może „efektownie”) a te poczynania pomogły znacznej części ich elektoratu zweryfikować swoją opinie do guru tej partii :) (któryś z p. Kaczyńskich) Angrusz ale tak na marginesie obiektywizmu a nie zaślepionego fanatyzmu wystarczy zerknąć na sondaże i w sposób prostu określić jaką to punktację ma "jedynie słuszna partia" ;) Tak , komisje nie są na rękę PiSowi bo byłyby miejscem harców > przedwyborczych . Jaki problem zrobić komisje w miesiąc po . > Tylko , ze wtedy po niektórych obecnych harcownikach już śladu nie > będzie . No i o to chodzi . jak przystało na beton musisz powtarzać puste slogany reprezentantów partii :). Angrusz trochę samodzielnego myślenia i weny twórczej ...bo czytając ten fragment to jakbym Putrę czytał... Rozmydlanie spraw to już standard PiS-u, tylko czy rzeczywiście na taką IV RP czekaliśmy ??? – sam nota bene piszesz o „znikaniu harcowników” ale czy rzeczywiście o to chodzi ? > Dzięki za nazwanie mnie " betonowym elektoratem PiS " - na kogoś > trzeba się zdecydować i trzymać . widzisz to jest ten specyficzny błąd PiS i jego elektoratu – św. pamięci Jerzy Waldorf mówił "tylko krowa nie zmienia poglądów".. duch czasu modyfikuje to powiedzenia dodając -i elektorat PiS-u :) pozdrawiam P.S co do mojego nicka to troszkę dystansu równie dobrze mógłbym nazwać się Kaczyński, czy też byś w tej kwestii polemizował ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kotek Re: do kolegi Angrusza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.07, 08:10 Angrusz, ty i tacy jak ty sa tylko grabarzami PiSuaru!!! Mysl, mysl, mysl.... To nie szkodzi zdrowiu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mocherek Re: do kolegi Angrusza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.07, 09:23 wlazł kotek na płotek a PiS nadal rządzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angrusz Re: do kolegi Angrusza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.07, 08:20 Do obiektywnego : Poglądy zmieniam , ba zmieniłem ale nie jak wiatr zawieje . rzeczywiście nie użłeś słowa mocno ale innego równorzędnego . Ja nadal jestem za PiSem - .A sondarze już wielokrotnie pokazały , że są obarczone poważnym błędem . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywny Re: do kolegi Angrusza IP: *.chello.pl 23.08.07, 11:50 > Ja nadal jestem za PiSem - .A sondarze już wielokrotnie pokazały , > że są obarczone poważnym błędem . uscislajac 3 punktowy ...zatem o jakiej "powadze" tu mówimy Angrusz mamy XXI wiek - badanie opini publicznej nie jest manipulowane jak w PRL-u chociaż dziś to już sam nie wiem ..PiS staje się podobny to atakowanego reżimu...kiedyś SB aktualnie ABW, telewizja standard publiczna prorządowa .. o jakim ty wietrzesz mówisz angrusz zwłaszcza a akutalne stagnacji PiS i uparty zahaczeniu zębami o stołki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angrusz PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.07, 14:52 Do obiektywnego : Mam odmienne zdanie od twojego i pozostane przy swoim . Oprócz oczywistego błędu ortograficznego : sondaże a nie przez rz za co przepraszam . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywny Re: PiS IP: *.chello.pl 23.08.07, 15:53 i to świadczy o fanatyzmie i tym sztywnym staniu na strazy dobrego imienia partii (o rany mam deja -vu ) To charakterystyczne dla znamiennych kart historii i terazniejszosci (m.in. fanatyzm talibów). W obliczu faktów (odwoluje sie do weryfikacji wiarygosnosci metod badania opinii publicznej) trwac przy swoim zdaniu z uporem krowy ?:) Pozdrawiam i swiezosci pogladow zycze :) P.S. Fakt ten blad byl razacy,...ale chwala ci za to, ze chociz do niego dojrzales :) Odpowiedz Link Zgłoś