Dodaj do ulubionych

Przed spaniem

18.12.06, 22:43
Pitu kokosi się do spania. Spogląda na mnie rozmazanym wzrokiem i stwierdza
półprzytomnie:

- Mamusiu, je(s)teś śmieciem. Wyziucię cię do kosia!
Obserwuj wątek
    • mallard Re: Przed spaniem 19.12.06, 09:59
      Wpisuję tu bo mi się skojarzyło, choć nie pamiętam, czy to było przed spaniem smile

      Trzymam mojego dwuipółletniego chłopczyka na rękach. Synek przygląda się mojej
      szczęce... hmm, nieogolonej jak u jakiegoś menela. W pewnym momencie, pokazując
      paluszkiem to, co od kilku dni rosło bezkarnie mówi:
      To siom lobaki! One idom na wyciećke!

      Dziecięca logika czasem powala... wink
      • mongolia4 Re: Przed spaniem 19.12.06, 19:09
        Ale zes mnie rozbawil Mallard ha..ha..Ja nie moge sie doczekac kiedy moj
        zacznie mowic ma dopiero 15 miesiecy.Pozdrawiam.
        • mallard Re: Przed spaniem 20.12.06, 10:12
          mongolia4 napisała:

          > Ale zes mnie rozbawil Mallard

          A Pandora nie? wink

          Pozdr.
    • annaem1 Re: Przed spaniem 21.12.06, 11:21
      witamsmilesmilesmile
      co prawda nie mam jeszcze własnych dzieci, ale mam wygadanego Chrześniaka smilesmile
      Michaś miał tak ze 3 latka, czas na popołudniową drzemkę (wówczas trzymał Mamę
      za "cytutki"), jako, że nie za bardzo miał ochotę na sen Jego mama udaje, że
      śpi... - "jak ja z tobą leżę i cię trzymam za cytutki to ty ze mną rozmawiaj a
      nie śpij"....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka