pandora_ 18.12.06, 22:43 Pitu kokosi się do spania. Spogląda na mnie rozmazanym wzrokiem i stwierdza półprzytomnie: - Mamusiu, je(s)teś śmieciem. Wyziucię cię do kosia! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mallard Re: Przed spaniem 19.12.06, 09:59 Wpisuję tu bo mi się skojarzyło, choć nie pamiętam, czy to było przed spaniem Trzymam mojego dwuipółletniego chłopczyka na rękach. Synek przygląda się mojej szczęce... hmm, nieogolonej jak u jakiegoś menela. W pewnym momencie, pokazując paluszkiem to, co od kilku dni rosło bezkarnie mówi: To siom lobaki! One idom na wyciećke! Dziecięca logika czasem powala... Odpowiedz Link Zgłoś
mongolia4 Re: Przed spaniem 19.12.06, 19:09 Ale zes mnie rozbawil Mallard ha..ha..Ja nie moge sie doczekac kiedy moj zacznie mowic ma dopiero 15 miesiecy.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
mallard Re: Przed spaniem 20.12.06, 10:12 mongolia4 napisała: > Ale zes mnie rozbawil Mallard A Pandora nie? Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
annaem1 Re: Przed spaniem 21.12.06, 11:21 witam co prawda nie mam jeszcze własnych dzieci, ale mam wygadanego Chrześniaka Michaś miał tak ze 3 latka, czas na popołudniową drzemkę (wówczas trzymał Mamę za "cytutki"), jako, że nie za bardzo miał ochotę na sen Jego mama udaje, że śpi... - "jak ja z tobą leżę i cię trzymam za cytutki to ty ze mną rozmawiaj a nie śpij".... Odpowiedz Link Zgłoś