oskarek05
15.08.07, 10:24
Stopniowo od skończenia roczku jadł coraz mniej, ale teraz to żyje
powietrzem.Ma 20 m-cy.
I czasami to już naprawdę przesadza, jak np. dzisiaj zjadł o
6.30 mleko 180ml
9.30 zlizał masło z chleba i 2,3x ugryzł
15.00 zupa tzn. 3 łyżki
21.30 mleko - nietknięte
wypija tylko duże ilości kompotów, herbatek, soczków, napoi - tak
ok. 1 litra na dzień
nic mu nie samkuje - owoców nie lubi
jedynie co to słodycze by jadł bez umiaru -ale jest alergikiem i mu
nie wolno