Dodaj do ulubionych

Problemy zdrowotne

16.09.09, 08:43
Pojawiły się jakiś czas temu, bóle brzucha, zaburzenia trawienia, krwawienia z
ukł. pokarmowego (jelita), ogólne osłabienie. Czuję, że to wynik długotrwałych
stresów, nieustannego zmęczenia. Nie byłam jeszcze u lekarza. Musiałabym wziąć
wolne, bo kiedy wracam do domu, przychodnia jest już zamknięta. Odkładam to i
odkładam, choć wiem, że źle robię. Obawiam się, że zostanę wysłana na
zwolnienie, a z drugiej czuję, że to byłoby mi potrzebne. Boję się, że narobię
sobie zaległości w pracy. Tu zdrowie, tam praca, dlaczego trzeba wybierać?
Ach... Tak się wyżaliłam.
Obserwuj wątek
    • default Re: Problemy zdrowotne 16.09.09, 09:17
      Kobieto, olej pracę, nie zawali się bez Ciebie, a jak nie daj Bóg w
      końcu kiedyś spadniesz z krzesła w robocie, zabierze Cię pogotowie i
      myślisz, że wtedy co - firma przestanie istnieć ? Coś Ci się dzieje
      niedobrego w środku i im dłużej zwlekasz tym gorszy syf może Ci się
      zrobić. I zamiast kilku-kilkunastu dni na zwolnieniu spędzisz
      miesiąc w szpitalu (tfu!!!).
    • milka_milka Re: Problemy zdrowotne 16.09.09, 09:30
      No to ja gnałabym do lekarza w te pędy. Szczególnie te krwawienia mogą nie być
      niczym groźnym, ale może to być coś naprawdę poważnego (wiem, o czym piszę).
      Olej pracę, ona Ci zdrowia (i życie w gorszym przypadku) nie wróci i leć na badania!
      • nangaparbat3 Re: Problemy zdrowotne 16.09.09, 09:34
        Zdecydowanie, nie czekaj ani chwili i biegiem do lekarza, juz dzisiaj.
        Milka mądrze gada.
    • prigi Re: Problemy zdrowotne 16.09.09, 09:42
      czy rzadko słyszysz o tym jak prawcownik poświęca się dla firmy a w
      w razie problemów dla prezesów/dyrektorów człowiek przestaje istnieć?
      tyłek w troki i do lekarza. pewnie to wrzody i wszystko bedzie ok,
      ale przedłużanie czasu wizyty w nieskończoność zbyt mądre nie jest

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka