ipola
16.09.09, 08:43
Pojawiły się jakiś czas temu, bóle brzucha, zaburzenia trawienia, krwawienia z
ukł. pokarmowego (jelita), ogólne osłabienie. Czuję, że to wynik długotrwałych
stresów, nieustannego zmęczenia. Nie byłam jeszcze u lekarza. Musiałabym wziąć
wolne, bo kiedy wracam do domu, przychodnia jest już zamknięta. Odkładam to i
odkładam, choć wiem, że źle robię. Obawiam się, że zostanę wysłana na
zwolnienie, a z drugiej czuję, że to byłoby mi potrzebne. Boję się, że narobię
sobie zaległości w pracy. Tu zdrowie, tam praca, dlaczego trzeba wybierać?
Ach... Tak się wyżaliłam.