Bo ja już szukam z pół roku i nic

Może nawet bym coś znalazła gdyby nie fakt że poszłam na studia i
wszędzie słysze, że jestem niedyspozycyjna. Chcą albo studentów do
26r. życia albo osoby starsze ale w pełni dyspozycyjne.
Szukałam raczej pracy w sklepach, na początku w bardziej
exkluzywnych butikach i perfumeriach, później już w jakichkolwiek
(odzież,obuwie,kosmetyki). Choć tak naprawde najbardziej
odpowiadałaby mi praca biurowa, ale boje sie troche bo w biurze
pracowałam ostatni raz jakieś 9lat temu

i nie jestem obcykana w
programach komputerowych np. (dopiero sie ich ucze). Nie pamiętam
nawet jak sie FV wystawia

Moje koleżanki znajdują prace po znajomości. Ja niestety nie mam
kogoś kto mógłby mnie gdzieś wcisnąć więc muszę radzić sobie sama.
Staram sie nie tracić wiary, ale łatwe to nie jest, zwłaszcza jesli
sie jest samemu, tzn nie ma sie męża czy partnera...