gazeta_mi_placi 30.10.14, 16:33 Stawiam na Olafa Lubaszenko. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zlotarybka_1 Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 16:36 Gazeta, wypalasz sie. Ostatnio tylko kontr-watki zakladasz. Wysil sie bo przestana Ci placic. Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta_mi_placi Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 17:24 Papież który został SS-manem? No wiesz... Odpowiedz Link Zgłoś
ichi51e Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 17:46 Chcialam napisac ze bedzie ostra konkurencja ale w sumie masz racje. Ale i tak nominuje Szyca Odpowiedz Link Zgłoś
andaba Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 17:49 Zdecydowanie więcej jest tych brzydkich... Odpowiedz Link Zgłoś
ichi51e Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 17:50 Niestety olaf kategoria sama w sobie. Mozna powiedziec ze wygral w kategorii polski typ na Jabba the Hutt Odpowiedz Link Zgłoś
princy-mincy Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 18:10 dla mnie Wieckiewicz (choć uwielbiam go jako aktora) i ten, ktory gral Gruche w 'chłopaki nie płaczą'.ma na imię Mirosław, nazwiska nie pamiętam. Odpowiedz Link Zgłoś
ichi51e Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 18:18 Tez klasa... Ale taki przecietny Zbrojewicz za to cere ma koszmarna stary zylasty ale gdzie mu do tych blobow... Odpowiedz Link Zgłoś
cosmetic.wipes Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 19:00 Aleś przywaliła wielką fotę Zbrojewicza, łupież można mu policzyć Odpowiedz Link Zgłoś
ichi51e Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 19:34 Ja tego nie widze zawczasu bo mi skaluje do rozmiaru ekranu. Ale on w kategorii startuje piekni brzydale a nie oslizle larwy zaznaczam. Odpowiedz Link Zgłoś
aandzia43 Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 19:29 Mnie się Zbrojewicz podoba. Duży, silny, kostropaty - lubię. Odpowiedz Link Zgłoś
cosmetic.wipes Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 19:34 On był fajny, kiedy było go więcej. Ostatnio schudł i taka indycza szyjka mu się zrobiła. Odpowiedz Link Zgłoś
7katipo Re: Najbrzydszy polski aktor. 31.10.14, 22:12 Zbrojewicz jest taki brzydki, że aż ładny Odpowiedz Link Zgłoś
liliawodna222 Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 18:15 Walduś Kiepski - ale i tak jest uroczy Odpowiedz Link Zgłoś
ichi51e Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 18:19 Jakby krowa wylizala... -- Tak ze Światowidem było, stał sobie, przyszli chrześcijanie, my se tak tu ten krzyż tylko oprzemy o Światowida, tak ekumenicznie, wiecie. Ani się obejrzeli Światowida ni ma a krzyż stał, jakby stał tam od zawsze. (By deelandra) Odpowiedz Link Zgłoś
anorektycznazdzira Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 19:39 O matuś, chyba wyparłam ze świadomości ten traumatyzujący widok, może się z Szycem podzielić pucharem ode mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
attiya Re: Najbrzydszy polski aktor. 31.10.14, 20:20 fakt mogłabym postawić przy pudle ze słodyczami jego zdjęcie i moje dziecko nie tknęłoby ani jednego cukierka Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 18:17 jakubik jest brzydki i niemeski, ale w gruncie rzeczy sympatyczny bardzo dariusz kowalski jakos - ale moze go w takich wrednych typach obsadzaja mlody lubaszenko byl bardzo przystojny - i to smutny obraz tego co otylosc robi z czlowiekiem kiersznowski jest brzydalem, ale jest meski z zagranicznych od razu przychodzi mi do glowy ron perlman Odpowiedz Link Zgłoś
klubgogo Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 21:25 Jakubik ma zagrać główną rolę u nowego Smarzowskiego, ukraińskiego lovelasa, auuuu! Odpowiedz Link Zgłoś
cosmetic.wipes Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 21:29 I tak będzie tam wyglądał: Odpowiedz Link Zgłoś
tryggia Re: Najbrzydszy polski aktor. 31.10.14, 08:36 U Smarzowskiego ukrainski lovelas oznacza kolesia, ktory zgwalci i niemowlę i staruszke. Odpowiedz Link Zgłoś
jolie Re: Najbrzydszy polski aktor. 31.10.14, 10:17 Jakubik u Smarzowskiego gra Polaka, Macieja Skibę, bodajże sołtysa. To jest chyba ten wdowiec z dwójką dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszka77_11 Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 18:27 Jeśli chodzi o tych 30+ to Borys Szyc i Tomasz Karolak. Tych starszych nie będę wymieniać bo zbyt wielu ich jest. Odpowiedz Link Zgłoś
nolus Re: Najbrzydszy polski aktor. 31.10.14, 02:14 No generalnie polscy mężczyźni urodą nie grzeszą...Może wśród młodszego pokolenia trafiają się lepsze okazy,ale tak to nie ma na czym oka zawiesić.No ale z drugiej strony - ci wymieniani też za młodu wyglądali lepiej.Generalnie,jest taka tendencja,że Polacy zaniedbują się po 30-tce...Nie wiem czy w innych krajach europejskich jest podobnie,ale u nas można coś takiego zauważyć.Dlatego ja akurat wolę Wolińskiego,który jest taki wydelikacony i metroseksualny,że aż trudno określić jego orientację od standardowego przepisu na bycie męskim po polsku... Odpowiedz Link Zgłoś
7katipo Re: Najbrzydszy polski aktor. 31.10.14, 22:14 O! Wąski tak, Wąski jest radośnie brzydki Odpowiedz Link Zgłoś
lati7 Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 18:32 Jarosław Boberek , Borys Szyc , Mirosław Zbrojewicz , Piotr Cyrwus , Krzysztof Kowalewski , Olbryski , Bończyk , Lech Dyblik , Zamachowski , Kacper Kuszewski , Maciej Zakościelny,Łukasz Płoszajski .... fuuu... No to tacy kontrowersyjni z urody Jeszcze kilku by się znalazło. Za aktorek, to odrzuca mnie Dorota Stalińska Odpowiedz Link Zgłoś
andaba Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 18:50 A, juz wiem. Cezary Pazura. Odpowiedz Link Zgłoś
ichi51e Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 18:53 Ale akurat on chyba starzeje sie ok. Odpowiedz Link Zgłoś
dziennik-niecodziennik Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 18:50 Pazura, Szyc i Karolak. Lubaszenko za młodu był napraaaaaweeee faaaaaajny. Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta_mi_placi Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 20:38 Karolak - zgadza się, Szyc moim zdaniem ma swój urok, Pazura jak był młodszy był przeciętny, ale znowu nie jakiś straszny. Odpowiedz Link Zgłoś
nolus Re: Najbrzydszy polski aktor. 31.10.14, 02:20 Szyc miał swój urok 5-10 lat temu - za przystojny to on nigdy specjalnie nie był,ale można było stwierdzić,że taki fajny z niego polski chłopak - i z kumplami z blokowiska się napije,i piłkę pokopie...No taki do tańca i różańca.Dzisiaj stwierdzam,że to knur ze słomą w butach i pociągiem do gorzały. Odpowiedz Link Zgłoś
kroliczyca80 Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 19:21 Nie wiem jak się ten facet nazywa, ale ilekroć gdzieś go widzę, czesto w roli amanta, to uwierzyć nie mogę w jego szpetotę i niefotogeniczność. Odpowiedz Link Zgłoś
ichi51e Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 19:36 Linde wklejam linkiem nie jazdy jest na to gotowy ocdn.eu/images/pulscms/NzU7MDQsMixkMCxhZjEsNjI3OzA2LDMyMCwxYzI_/4b2a724afc145bb010f9416818ac9d59.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
andaba Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 19:38 A co jest nie tak z tym zdjęciem? Odpowiedz Link Zgłoś
ichi51e Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 19:45 Zapamietalam go bardziej... No chcialam napisac mlodego i pieknego ale potem znalazlam to Odpowiedz Link Zgłoś
andaba Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 19:51 Piękny to on nigdy nie był, a młodsi to wszyscy kiedyś byliśmy Moim zdaniem zmienił się adekwatnie do upływu lat. Odpowiedz Link Zgłoś
aandzia43 Re: Najbrzydszy polski aktor. 31.10.14, 19:25 Linda jak był młody, to wcale nie był piękny. Tzn. nie był przystojny. Taki chuderlawy chłopiec o niebrzydkiej buzi. Męski i interesujący zrobił się później. Ale mnie się podobają drwale z lasu a nie wymuskane pieknisie. Odpowiedz Link Zgłoś
18lipcowa3 Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 19:34 Lubaszenko, Szyc, Olbrychski, Grabowski, Adamczyk, Karolak no ogolnie chyba prawie wszyscy Odpowiedz Link Zgłoś
nolus Re: Szyc - 31.10.14, 02:21 Kiedyś był przecież lubiany,a dzisiaj ma zdecydowanie zły PR... Odpowiedz Link Zgłoś
anorektycznazdzira Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 19:48 Ale masz fajową sygnaturkę! Odpowiedz Link Zgłoś
7katipo Re: Najbrzydszy polski aktor. 31.10.14, 22:16 zachwycająca! sygnaturka znaczy Odpowiedz Link Zgłoś
cosmetic.wipes Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 19:50 Jest jeszcze jeden brzydal, ale kocham go ogromnie Odpowiedz Link Zgłoś
jolie Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 20:17 Młodszego Lubaszenki chyba nikt nie przebije. Zresztą on mi się nigdy nie podobał, szczuplejszy był co najwyżej przeciętny. Więckiewicz też jest bardzo brzydki. Jeżeli chodzi o aktorów starszego pokolenia to dla mnie brzydki był (i jest) Krzysztof Stroiński, a bardzo brzydko zestarzał się Piotr Garlicki. Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta_mi_placi Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 20:37 Więckiewicz ma swój urok drobnego cwaniaczka. Odpowiedz Link Zgłoś
jolie Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 20:54 Zgadza się, w ogólnej kategorii "brzydki" mieszczą się różne typy: 'piękny brzydal' ,' brzydki, ale sympatyczny' (dla mnie to J.Stuhr i P.Cyrwus) i 'brzydki-brzydki'. Więckiewicz może się podobać przez tą swoją zadziorność. Odpowiedz Link Zgłoś
triss_merigold6 Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 20:56 Geee... przecież on wygląda jak menel. Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta_mi_placi Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 20:57 Ma takie ku...ki w oczach. Odpowiedz Link Zgłoś
cosmetic.wipes Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 21:01 I jeszcze zbrzydzony, tak jak pan Mohr tutaj: Bo normalnie prezentuje się o niebo lepiej: A czasem nawet pięknie : Odpowiedz Link Zgłoś
solange123 Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 22:19 Rafał Mohr akurat jest niczego sobie Odpowiedz Link Zgłoś
triss_merigold6 Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 22:21 Jest straszny, jak wyprany w bielince. Odpowiedz Link Zgłoś
aandzia43 Re: Najbrzydszy polski aktor. 31.10.14, 19:28 Taki za delikatny jak na chłopa. Bardziej podoba mi się jako kobieta. Odpowiedz Link Zgłoś
neffi79 Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 20:26 aha, jeszcze Rysiek z Klanu Odpowiedz Link Zgłoś
triss_merigold6 Wszystkie nalane kartofelki 30.10.14, 20:46 Wszyscy o twarzach podobnych do nalanych kartofelków, słowiańskie chłopskie buźki z rysami rozmazanymi nadwagą i alkoholem. Karolak, Szyc, Chyra, Więckiewicz, Lubaszenko itd. Odpowiedz Link Zgłoś
cosmetic.wipes Re: Wszystkie nalane kartofelki 31.10.14, 09:00 Z serii alkoholowo-kartoflanej jeszcze jest Gołębiewski: Odpowiedz Link Zgłoś
krejzimama Re: Wszystkie nalane kartofelki 31.10.14, 09:12 Gołebiewskiemu to 95% emamuś nie jest godna butów czyścić. Odpowiedz Link Zgłoś
cosmetic.wipes Re: Wszystkie nalane kartofelki 31.10.14, 09:53 Krejzi, jedziesz rosą. My tu tylko o urodzie rozmawiamy, nie o wartości, talentach i osiągnięciach człowieka. Odpowiedz Link Zgłoś
triss_merigold6 Re: Wszystkie nalane kartofelki 31.10.14, 09:17 No, akurat Gołębiewski na taką twarz długo i rzetelnie pracował, ale w "Edim" był mistrzowski. Odpowiedz Link Zgłoś
aandzia43 Re: Wszystkie nalane kartofelki 31.10.14, 19:30 Cudny był jako Edi. Zmarnowany talent. Odpowiedz Link Zgłoś
skarolina Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 21:07 Kłosowski, Kiersznowski, Zbrojewicz, Dyblik - kolejność dowolna Odpowiedz Link Zgłoś
klubgogo Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 21:23 Oczywiście, że ERYK LUBOS, ale jest super!!! Uwielbiam go. Odpowiedz Link Zgłoś
obrus_w_paski Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 22:07 Ja mam uczulenie na adamczyka i karolaka. Odpowiedz Link Zgłoś
triss_merigold6 Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 22:15 Ja zwłaszcza na Karolaka. Łączy niemal wszystkie moje antyfetysze - niski, z wyraźną tendencją do tycia, nalana twarz, kartoflane rysy, szpara między zębami. Odpowiedz Link Zgłoś
neffi79 Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 22:33 jak dla mnie buraczane rysy Odpowiedz Link Zgłoś
nolus Re: Najbrzydszy polski aktor. 31.10.14, 02:23 Buraczane rysy = buraczany charakter - jakoś naprawdę jedno niestety łączy się z drugim... Odpowiedz Link Zgłoś
andaba Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 23:16 triss_merigold6 napisała: > Ja zwłaszcza na Karolaka. Łączy niemal wszystkie moje antyfetysze - niski, Nie chcę się czepiać, ale jaki jest twoim zdaniem wysoki? 2.20? Przecież on na oko ma grubo powyżej 180cm, chyba bliżej 190. Odpowiedz Link Zgłoś
kwietniowka2011 Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 23:23 Karolak ma 191cm... Odpowiedz Link Zgłoś
triss_merigold6 No dobra, macie rację 31.10.14, 08:42 Dobra, macie rację. Nie sprawdzałam ile mierzy Karolak, nie porównywałam z innymi. To w sumie jeszcze gorzej, taki wysoki i tłusty. Odpowiedz Link Zgłoś
andaba Re: Najbrzydszy polski aktor. 30.10.14, 23:27 No właśnie. To jest niski??? Odpowiedz Link Zgłoś
nolus Re: Najbrzydszy polski aktor. 31.10.14, 02:36 Dla mnie Więckiewicz jest absolutnym nr 1 w kategorii ANTYTYPÓW - nie znoszę takiej urody i nie wiem,czy jakakolwiek część jego fizis jest ładna.No ale może doniesienia o jego zdradach też negatywnie wpływają na postrzeganie osoby.Niby mężczyzna ozdobny być nie musi,ale ja akurat należę do innej frakcji - że powinien Grabowski - fatalny wygląd,przy pozie uprzejmego i kulturalnego dżentelmena można go strawić Adamczyk - nie czepiam się specjalnie,bo w sumie nie ma czego.Ot,zwyczajny blondyn.Trochę mdły i jakoś tak aseksualny,kiedy się połączy prezencję ze sposobem bycia... Żmijewski - jest dla mnie odpychający,ale nie chodzi o sam wygląd.Dla mnie sprawia wrażenie gnidowatego płazińca,no po prostu wyczuwam w nim mendę... Lubaszenko - oj,typ urody częsty u wielu Polaków.Generalnie odejmując tuszę nie zwraca na siebie uwagi jako przechodzień na ulicy Olbrychski - tego typu urody wybitnie nie lubię.No po prostu nie znoszę r-u-d-y-c-h facetów,nie lubię piegów i białej skóry...Mam też dziwne wrażenie,że ma jasne rzęsy. Odpowiedz Link Zgłoś
ichi51e Re: Najbrzydszy polski aktor. 31.10.14, 08:52 Zgadzam sie ze Zmijewskim i Olbrychskim. 10/10 Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta_mi_placi Re: Najbrzydszy polski aktor. 31.10.14, 09:38 1,91 raczej nie, ale bliżej 175 cm, może trochę więcej, widziałam go na żywo, na pewno nie 1, 90. Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta_mi_placi Re: Najbrzydszy polski aktor. 31.10.14, 09:37 Karolak nie jest taki znowu niski, widzałem go na żywo całkiem niedawno na Kazimierzu, był z dwoma,laskami, na oko 174 cm wzrostu na mężczyznę to wzrost średni. Odpowiedz Link Zgłoś
ichi51e Re: Najbrzydszy polski aktor. 31.10.14, 22:45 Oficjalnie ma 191 ale wszyscy sie dziwia z tego co patrze w necie Odpowiedz Link Zgłoś
cosmetic.wipes Re: Najbrzydszy polski aktor. 31.10.14, 22:57 Oficjalne dane: Kot -197 Karolak - 191 Stuhr - 178 Adamczyk - 182 Zamachowski - 170 Adam Sztaba - bd Nie stoją w jednej linii, ale z grubsza by się zgadzało Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta_mi_placi Re: Najbrzydszy polski aktor. 01.11.14, 14:33 Karolak nie ma 191 cm, tylko góra 176-178 cm. Widziałam go na żywo. 191 cm może co najwyżej w tym cylindrze powyżej. Odpowiedz Link Zgłoś
olinka20 Karolak niski??? 31.10.14, 18:07 Chyba, ze o innym Karolaku mowimy, ten paskudny aktor ma 191 ( wg oficjalnych danych). Nie moj typ absolutnie, ale nie powiedziałabym, ze jest niski. Odpowiedz Link Zgłoś
misterni Re: Najbrzydszy polski aktor. 31.10.14, 02:43 Grzegorz Kowalczyk, którego bardzo lubię: Ma swojego sobowtóra w świecie, Steve Buscemi Odpowiedz Link Zgłoś
misterni Re: Najbrzydszy polski aktor. 31.10.14, 02:45 Tak naprawdę obaj mi się bardzo, bardzo podobają, tacy przystojni brzydale Odpowiedz Link Zgłoś
tryggia Re: Najbrzydszy polski aktor. 31.10.14, 08:48 Sebastian Perdek, drewniany bulo-kartofel Jarislaw Gruda, koszmar Odpowiedz Link Zgłoś
lilly_about Re: Najbrzydszy polski aktor. 31.10.14, 09:16 Bartłomiej Topa, Tomasz Karolak, Olaf Lubaszenko Odpowiedz Link Zgłoś