oglądacie ten serial?
czy ktos mi moze powiedziec co sie stało w 1 szym odcinku czwartej serii?
bo mi sie nie otworzył, i jestem juz na 5 tym
3 seria zakonczyła sie smiercia Mattchew, ktory jechal pochwalic sie synem.
omineła mnie zaloba Mary, oraz co się stało z panną O Brian (tą zołzą pokojową) oraz dlaczego ta pokojówka ktora uwodzi Toma nagle wrociła mimo ze ja wywalono.