Dodaj do ulubionych

Downton Abbey - pomożecie? :)

05.03.15, 22:25
oglądacie ten serial?
czy ktos mi moze powiedziec co sie stało w 1 szym odcinku czwartej serii?
bo mi sie nie otworzył, i jestem juz na 5 tym tongue_out

3 seria zakonczyła sie smiercia Mattchew, ktory jechal pochwalic sie synem.

omineła mnie zaloba Mary, oraz co się stało z panną O Brian (tą zołzą pokojową) oraz dlaczego ta pokojówka ktora uwodzi Toma nagle wrociła mimo ze ja wywalono.
Obserwuj wątek
    • szarsz Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 05.03.15, 22:43
      żałoba Mary była długa i głęboka i chyba do piątego odcinka jeszcze jej nie przeszło do końca?

      > O Brian (tą zołzą pokojową)

      Odeszła bez słowa, do matki Rosie

      > pokojówka ktora uwodzi Toma nagle wrociła mimo ze ja wywalono.

      Wrociła z ogłoszenia, które dała Cora - po O'Brian został wakat. Miała dobre referencje od pani Hughes, więc została przyjęta.
      • szarsz Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 05.03.15, 22:44
        A w ogóle jak CI się ogląda czwarty sezon? Ja poległam, nawet nie wiem, na którym odcinku. Coraz bardziej wymęczony i niespójny ten sezon.
        • wielkafuria Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 05.03.15, 22:52
          całkiem przyjemny tongue_out
          jestem teraz na 5tym odcinku gdzie Mary zaluje ze odrzucila zaloty jakiegos dalekiego kuzyna.
          Czekam az Anna powie mezowi ze zostala zgwałcona, on zabije gwałciciela i pewnie pojdzie na stryczek.
          • memphis90 Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 05.03.15, 22:57
            No nie, ileż można wałkować więzienie i stryczek? A ta środkowa siostra ma już bękarta, czy jeszcze nie?
            • wielkafuria Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 05.03.15, 23:23
              nie pojdzie na stryczek bo wszystko sie wydało i wrocili do siebie tongue_out
              srodkowa to ta niezbyt twarzowa, porzucona przed ołtarzem? wink
              na razie przespala sie z wydawca, ktory pojechal do niemiec sie rozwiesc chyba.
              cz bedzie z tego dziecko to nie wiem, ale mogloby byc, to przynajmniej nie byłaby samotna tongue_out
              • szarsz Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 06.03.15, 08:59
                O, to ja jeszcze pamiętam, czy będzie dziecko, czy nie, dalej musiałam przestać oglądać smile

                Ale ten motyw z gwałtem był potwornie męczący, Mary w rozpaczy nudna jak flaki z olejem, tak samo jak ukatrupianie wszystkich bohaterów po kolei. Chociaż Matthew w trzecim sezonie był kiepski, wiec słusznie mu się należało. Anna rzucająca hasłem "to nie autobus, żeby jeździł co 10 minut"...

                Carson i Violet przytrzymali mnie i tak z półtora sezonu. I jeszcze estetyka, stroje, wnętrza, super.
            • annajustyna Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 06.03.15, 09:57
              Gratuluje najprymitywniejszej wypowiedzi dnia...
              • memphis90 Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 06.03.15, 22:10
                Ale z czym masz problem? Z bękartem? W czasach pierwszej wojny nieślubne dziecko nazywane było bękartem, rozmawiamy o serialu osadzonym w tych czasach. Nie wiedziałaś o tym?
                • annajustyna Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 06.03.15, 22:25
                  Ale Twoja wypowiedz pochodzi z naszych czasow? I Marigold - gwoli scislosci - jest rocznik 22.
                  • memphis90 Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 07.03.15, 09:04
                    Rozmiawiamy o czasach przed- i międzywojennych. Najmłodsza siostra popełnia mezalians (również słowo z tamtego czasu), a środkowa rodzi bękarta.
      • koronka2012 Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 05.03.15, 22:51
        O ile pamiętam O'Brian napaliła sie na stanowisko, bo tamta lady podrożowala, a O'Brian skrycie marzyła o poznawaniu świata smile
    • pani.jezowa Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 05.03.15, 23:27
      A gdzie oglądasz czwarty sezon?
      Widziałam tylko trzy.
      • wielkafuria Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 05.03.15, 23:33
        na zalukaj tongue_out
        • beata985 Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 08.03.15, 17:28
          ja się przerzuciłam na kinoman, lepsza jakość nieco aczkolwiek trzeba sobie wczesniej naładować bo się tnie....
      • wielkafuria Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 05.03.15, 23:34
        na zalukaj jest tez piaty sezon tongue_out



        a z innej beczki, ktos wie kiedy wrzuca ostatni odcinek Girls?
        • pani.jezowa Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 07.03.15, 02:42
          Rety! Dzięki WIELKIE!!!
    • mallard Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 06.03.15, 09:29
      wielkafuria napisała:

      > Mattchew

      A może Marchew? wink
    • priszczilla Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 06.03.15, 09:52
      Gdzie ostrzeżenie przed spoilerem! Nie wiedziałam, że Matthew umrze!
      • annajustyna Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 06.03.15, 09:58
        Przeciez caly swiat juz od dawna wie?!
      • wielkafuria Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 06.03.15, 10:29
        podejrzewam ze tam w koncu wszyscy umrą wink
        przez ile lat to sie juz ciagnie wink ?

        ja uwielbiam te stare wariatki, matkę Mattchew i babkę. Podobnie jak pana carsona, który przechodzi mikrozawały za kazdym razem jak sie dzieje coś "nowoczesnego". smile
        • annajustyna Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 06.03.15, 10:37
          Na razie przez 12 lat (ostatni odcinek to rok 1924). I skad ten Mattchew? wink
          • wielkafuria Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 06.03.15, 10:39
            oj czepiasz sie literki tongue_out tak ladniej wygląda tongue_out
            • annajustyna Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 06.03.15, 10:42
              Mnie akurat bije po okach tongue_out.
              • szarsz Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 06.03.15, 11:04
                Mnie się skojarzyło z kapitanem Marchewą (kto jeszcze czyta Pratchetta?) smile
                • wielkafuria Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 06.03.15, 12:01
                  ja czytam, ja czytam i kocham smile
    • wielkafuria sezon 5 06.03.15, 21:15
      nie dziala drugi odcinek 5 serii, po pożarze. Ktoś mi opowie? wink
      • mmoni Re: sezon 5 07.03.15, 16:03
        Proszę, recap z obrazkami
        www.gofugyourself.com/fug-the-show-downton-abbey-recap-season-5-episode-2-01-2015
    • beata985 Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 07.03.15, 17:12
      a ja się pogubiłam i musiałabym zacząc od nowa..sad
    • koronka2012 Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 07.03.15, 21:12
      Przez przypadek trafiłam dziś na TVP - 4 sezon leci!
      Jak ta firma ma funkcjonować normalnie, skoro odbiorców traktuje per noga - puszcza pierwsze sezony popularnego serialu, potem zupełnie olewa temat i rozczarowanych widzów. Ci obrotniejsi nie oglądając się na łaskę pańską oglądają resztę w necie. I po 2-3 letniej przerwie puszcza resztę w absolutnie idiotycznej porze, bez reklamy i zapowiedzi... No nie pojmuję - zapłacili za to kasę, i nie dbają o to, żeby na tym zarobić? jest sens promować własne produkcje, ale już tego, za co się zapłaciło za granicą - nie?
      • pani.jezowa Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 07.03.15, 23:32
        Na jakim programie i o której?
        • annajustyna Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 08.03.15, 09:19
          Jedynka, 15.35
    • morgen_stern Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 08.03.15, 09:25
      O kurde, oglądałam kiedyś ten serial, ale za cholerę nie pamiętam, na którym sezonie skończyłam... Jak się wojna skończyła, to który był sezon? wink
      • beata985 Re: Downton Abbey - pomożecie? :) 08.03.15, 10:04
        myslę, że powinnas wrócic się con. do 2
        ja nadrobiłam 3 i już po wojnie dawno było...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka