Dodaj do ulubionych

Stare forum

13.01.16, 12:42
Z góry przepraszam jeśli ktoś już o tym pisał. Ale da się ustawić stary widok na forum!. Przyklejam z innego forum - jak:
Po prawej stronie pod "Szukaj" kliknac na USTAWIENIA
tam zaznaczyc na

- liczba wątków na stronie 100
- wygląd wpisów zmienić z "domyślny" na "zwiniete"
(potem juz w watku kilknac na (rozwin dyskusje)
(lub, jak kto woli miec od razu wszystko otwarte, na "rozwiniete")
- wygląd forum na "stare forum"

teraz zapisac, i gotowe! powinno dzialac.


Obserwuj wątek
    • marrant Re: Stare forum 13.01.16, 12:47
      Zmiana na "stare forum" jest niepotrzebna. To tylko skórka.
    • edelstein Re: Stare forum 13.01.16, 12:56
      A jak zmienic wersje mobilna?
      • marrant Re: Stare forum 13.01.16, 12:58
        Ustawienia z pełnej powinny być zapamiętane także w mobilnej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka