kadfael
13.01.16, 12:42
Z góry przepraszam jeśli ktoś już o tym pisał. Ale da się ustawić stary widok na forum!. Przyklejam z innego forum - jak:
Po prawej stronie pod "Szukaj" kliknac na USTAWIENIA
tam zaznaczyc na
- liczba wątków na stronie 100
- wygląd wpisów zmienić z "domyślny" na "zwiniete"
(potem juz w watku kilknac na (rozwin dyskusje)
(lub, jak kto woli miec od razu wszystko otwarte, na "rozwiniete")
- wygląd forum na "stare forum"
teraz zapisac, i gotowe! powinno dzialac.