lena36
07.06.16, 22:33
Ale miałam przed chwila straszny i bardzo wyraźny sen.....śniło mi się ze leżę gdzieś pod jakimś namiotem albo w domku campingowym na wsi jakiejś i słyszę coraz głośniejszy tłum ludzi głównie mężczyzn krzyczacych cos w stylu Zieg Hail ( niedokładnie to ale jakieś rasistowskie nienawistne teksty) i ze idą tłumem i są coraz bliżej i bliżej. ...coś jak pijani kibice po meczu o tak. I taki narastający strach groza i poczucie ze zaraz stanie się coś strasznego. ....brrrr. Dobrze ze się obudziłam ale wciąż jestem pod wrażeniem.