aagnes 19.09.16, 12:23 właśnie slucham w trójce, ze misiaczki niepłacące alimentow będą szczegółowo wzięte pod lupę, szczególnie ci, ktorzy maja dochodów 0 zł a jakoś zyją. Czy wasze misiaczki z drugiej już drżą? czy idą na wasze utrzymanie: Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tol8 Re: Alimenciarze 19.09.16, 12:36 Mój płaci, regularnie od urodzenia dziecka Odpowiedz Link Zgłoś
konwalka Re: Alimenciarze 19.09.16, 13:14 moj pierwszy misiaczek z pierwszej reki zwyczajowo ma w dupie Odpowiedz Link Zgłoś
wuika Re: Alimenciarze 19.09.16, 13:17 Jak oni utrzymają taką wielką lupę do tych wszystkich misiaczków? A tak serio - bardzo dobrze. Bo fakt, skoro taki nigdzie nie pracuje, to może trzeba mu mops załatwić, jakieś zasiłki, posiłki darmowe, bo pewnikiem w śmietnikach grzebie i nie dojada. Odpowiedz Link Zgłoś
aagnes Re: Alimenciarze 19.09.16, 14:32 a najgorsze jest to, ze i tak na te rzesze misiaczków nie ma skutecznego bata Odpowiedz Link Zgłoś
vivaluna Re: Alimenciarze 19.09.16, 14:38 Ma w "tyle". Mieszka z policjantką a prokuratura i policja od lat nie mogą go namierzyć. Zaległości alimentacyjne to ok 50 tys. Dla mnie niepojęte jak przez tyle lat można się tak skutecznie ukrywać. Odpowiedz Link Zgłoś
wuika Re: Alimenciarze 19.09.16, 14:44 Na takie nie namierzenie to można skargę przecież złożyć. Odpowiedz Link Zgłoś
vivaluna Re: Alimenciarze 19.09.16, 14:49 Tylko co da taka skarga? Jak już wejdzie ustawa o karze więzienia za uchylanie się od płacenia to przejdę się na komendę. Odpowiedz Link Zgłoś
wuika Re: Alimenciarze 19.09.16, 14:52 Jak to co to da? Składasz skargę na policję / prokuraturę / kogokolwiek, kto nie umie misiaczka znaleźć, że Ty wiesz, gdzie misio przebywa, informowałaś określone organy, które zrobiły z tym nic. Fajnie się wkurzać, a niefajnie zrobić wszystko, co się da? Odpowiedz Link Zgłoś
vivaluna Re: Alimenciarze 19.09.16, 14:56 Nie wiem gdzie mieszka, nie znam nr. telefonu, jestem przez niego zblokowana na facebooku. Wiem tylko, że jest z policjantką i mieszka w Warszawie. O policjantce wiem od córki, bo baba wypisuje do niej smętne wiadomości. Odpowiedz Link Zgłoś