stacie_o
17.09.17, 19:29
Niech mi ktoś wytłumaczy...
Skoro od Niemców mamy się prawo domagać, bo zrzeczenie podpisał prlowski zależny rząd i nie są ważne, to czemu ważne są wg prawaków porozumienia z 1960 czy któregoś roku?
To chyba typowy kalizm, prawda?
m.fronda.pl/a/roszczenia-zydow-z-usa-i-izraela-do-polski-to-hucpa,73909.html
Mieszkałam jako małe dziecko w kamienicy pożydowskiej, jej właściciele zginęli w getcie (nie warszawskim). Kamienica do dziś stoi, w Bdb stanie, własność miasta, dlaczego zatem nie poszukać spadkobierców, a jeśli oni nie istnieją, nie przekazać zysków z wynajmu państwu Izrael?