Dodaj do ulubionych

Polityczki Zjednoczonej Prawicy

26.11.18, 09:55
Zastanawiam się dlaczego maja takie zacietrzewione , pełne nienawiści twarze? Dlaczego kłamią? Głoszą ( teoretycznie) miłość przystepując do mszy co niedziela a w sercu nosza nienawiść?
Beata Szydło? Od Polski w ruinie poczynając, poprzez nieszczęśliwy wypadek w Oświęcimiu, kurczowe trzymanie się stołka, na wrzasku z mównicy sejmowej o nagrodach, które to sie nalezały kończąc.
Anna Zalewska - ileż kłamstw o gimnazjach, ile szkody wyrządziła we wszystkich domach, w których są dzieci w wieku szkolnym ( co sie okaże później)....To duże sprawy, a przyzwolenie na parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych....Teresa Czewwińska - to....minister finansów, resort ważny, a o kobiecie cicho jakoś. Figurantka?
Jadwiga Emilewicz- bulgocze nienawiścia , na twarzy ani odrobiny usmiechu, tak naprawdę nie bardzo wiadomo czym sie zajmuje.
Elżbieta Rafalska - jak niepodległości (????) broni programu 500+ i walczy z każdym, kto mysli inaczej. Specjalistka wysokiej klasy w rozdawnictwie
Joanna Kopcińska- rzeczniczka rządu. Jej zadaniem jest ... obrona stanowiska rządu i robi to mało przekonywująco. Jezeli dziecko polityka Zjednoczonej Prawicy dostaje intratna posadke to jest zdolne i dobrze wykształcone, jeżeli dostawało ja dziecko polityka z przeszłości była to korupcja i nepotyzm. Polityka Kalego, pani doktor.
Beata Kempa- turystka. Lubi zwiedzać świat za państowe pieniądze. I krytykować poprzedników.
Zostaje jeszcze pani prezes magister Trybunału Konstytucyjnego, która jako sędzia powinna być niezawisła itd..... itd.....
Żadna nie jest dobrze przygotowana, dobrze ubrana, zyczliwa i usmiechnięta, umiejąca dyskutować, wysłuchać drugiej strony. A, że przykład idzie z góry popatrzmy tylko na Beatę Mazurek, Krystyne Pawłowicz, Dorote Arciszewską, obie panie Małgorzaty Wasserman i Gosiewską, lub jak kto woli obie panie Gosiewskie Małgorzatę i Beatę. Spójrzmy na Annę Sobecka z Radia Maryja i obie Józefy Szczurek- Żelazko i Hrynkiewicz, i na Elżbietę Kruk ( każdy ma prawo do wpadek, ale jej "costam, cośtam pamiętamy), i pielęgniarki -Bernardettę Krynicka , która skandalicznie zachowywała się wobec niepełnosprawnych sama bedąc matka niepełnosprawnego dziecka; oraz bezdzietna wpatrzona w prezesa Jolantę Szczypińską. Odrazę budzi pani Anders i jej wycieczki do domu do Stanów na koszt podatnika ( nie wiem co droższe rozbijanie sie samolotami/pancernymi limuzynami pani Szydło po kraju czy pani Anders do Ameryki). I kilka mniejszych lokalnych polityczek.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka