Dodaj do ulubionych

Przekret "na korone"

04.03.20, 21:04
To najnowsza odmiana przekretu "na wnuczka". Przychodzi do domu ekipa i proponuje przetestowanie domowników na koronawirusa, oczywiście odpłatnie. W zwiazku z tym władze informuja, że nikt po domach nie chodzi, badanie w szpitalu jest bezpłatne i żeby sie nie nabierać. W radio wczoraj usłyszałam, i pomyślałam, że jeszcze jeden watek o koronie nie zaszkodzi, co? wink
A tak serio, to jest to bardzo szybka reakcja rynku na nowe możliwości. W Polsce tez pewnie znaleźliby sie chetni na "prywatna usługe medyczna", wiec może zaczać uprzedzać starszych i bardziej naiwnych?
Obserwuj wątek
    • 35wcieniu Re: Przekret "na korone" 04.03.20, 21:09
      Nie slyszałam o tym, ale z opisu brzmi tak że chyba nawet stuletni człowiek z zaawansowanym alzheimerem uśmiałby się serdecznie.
      Ale jeżeli w praktyce są bardziej przekonywujący to uprzedzać, jasne.

--
      "Komunikacja jest bardzo dobra. Od domu przstanek to 2minuty pieszo, 5-10 minut autobusem, potem przesiadka I jakies 40 -50 minut i 15-20 minut pieszo do szkoly. Plus czas oczekiwania, sprawdza online o ktorej ma autobus ale czasem sie spozni albo nie przyjedzie wiec czeka na nastepny."(najma/ritual)
      • snajper55 Re: Przekret "na korone" 04.03.20, 21:37
        35wcieniu napisał(a):

> Nie slyszałam o tym, ale z opisu brzmi tak że chyba nawet stuletni człowiek z z
        > aawansowanym alzheimerem uśmiałby się serdecznie.

Bo mają marny PR. Taka homeopatia niczego nie leczy a nabierają się na nią setki osób.

S.
        --
        Sukces PiS! Spada liczba chorych na raka. Gdyż szybko umierają.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka