Dodaj do ulubionych

Macie plany?

24.08.20, 20:03
Macie już jakieś plany wyjazdowe na przyszłość? Ja szczerze mówiąc mam lekki niedosyt podróżowania w tym roku, myślałam o czymś jesienią, ale wygląda na to że do końca roku sytuacja z koronawirusem się nie zmieni. A wy planujecie już jakieś wyjazdy w najbliższej przyszłości?
Obserwuj wątek
    • daniela34 Re: Macie plany? 24.08.20, 20:11
      Mamy, ale nie na najbliższą. Po Nowym Roku Tajlandia albo Bali jeśli do tego czasu sytuacja się unormuje (Tajlandia wpuszcza teraz tylko na Phuket i na miesiąc- w tym 2 tyg.kwarantanny)
    • berdebul Re: Macie plany? 24.08.20, 20:29
      Mamy, jak mi je spiętrolą to się mocno zirytuję. Mam tez plany na grudzień, moje zatoki wyglądają tego wyjazdu po paskudnym, pełnym pyłków lecie.
    • gaskama Re: Macie plany? 24.08.20, 20:45
      Mam. W najbliższy weekend na rowerach nad Pilicę. We wrześniu Berlin, w listopadzie weekend w Pradze w Grudniu narty Tatry, w lutym narty Włochy, w maju .... zobaczymy..
        • tt-tka Re: Macie plany? 24.08.20, 21:34
          gaskama napisała:

> Ale idziesz na lotnisko i wsiadasz do samolotu, w którym są miejsca????? Szacun
          > za odwagę.

No mniej wiecej tak , o ile samolot leci w upragniona strone smile
          Czasem pociagiem, czasem autem, czasem na rowerach - zalezy, co nam na tym spontanie wpadnie do glow i ile mamy czasu.
    • nangaparbat3 Re: Macie plany? 24.08.20, 21:09
      Zimą Rzym, podobno jest zupełnie pusto, a jeszcze nigdy nie byłam.
      Latem pojechałabym z mamą do Danii, pozwiedzać (chyba Lilith mi podpowiedziała) , a wcześniej do Zamościa, też z mamą, może koło Wielkanocy?
      A tak w ogóle to marzę o AI na ciepłym morzem.
    • heca7 Re: Macie plany? 24.08.20, 21:28
      W grudniu narty w Polsce a w ferie narty w Kranjskiej Gorze o ile nas wpuszczą. Na jesień nic nie planuję wyjazdowego bo zaraz zaczynamy remont generalny kuchni i przez ponad miesiąc będziemy żyli bez tego pomieszczenia. Zrywamy podłogi i ogrzewanie elektryczne i zakładamy wodne, wywalamy kaloryfer. Cała instalacja elektryczna idzie do wyrwania a wcześniej okno do wymiany. I kiedy już będzie wyglądać na koniec to przyjedzie pan od blatów kuchennych i wymierzy szafki. Po czym na blat do nich poczekamy dwa tygodnie. Lodówka stara w tym czasie będzie stała w piwnicy razem ze zmywarka wink
    • przepio Re: Macie plany? 24.08.20, 21:55
      Mam nadzieję, że powtórzę to, co się nie udało w te wakacje. Mieliśmy zarezerwowane noclegi, cały plan trasy, ale w maju zrezygnowaliśmy. Po miesiacu zrobiliśmy nowy plan, w innym regionie Europy, ale na początku lipca stwierdziliśmy, że istnieje ryzyko, że możemy trafić na kwarantannę... Spędziliśmy te wakacje zupełnie inaczej niż planowaliśmy, ale też były bardzo udane. A mamy opracowane dwie trasy, więc może którąś uda się zrealizować. Jeżeli kasa i okoliczności nam na to pozwolą. Ale teraz już wiem, że nie tylko pieniądze pozwalają podróżować 😁
    • mayaalex Re: Macie plany? 24.08.20, 22:53
      Chcielibysmy poleciec lub pojechac do Polski, zobaczyc moja babcie i rodzicow, oraz do Turcji, zobaczyc rodzicow meza. Nie wiem, kiedy damy rade, dzieci wakacje maja dopiero pod koniec pazdziernika (balismy sie leciec/jechac juz teraz zeby kogos nie zarazic, nie wiem, kiedy bedzie lepiej, szczerze mowiac). Rodzice meza do tego upieraja sie, zeby w ogole nie wychodzic z domu, czyli nie ruszaja sie prawie wcale i mysle ze wlasnie to ich moze ostatecznie bardzo oslabic.
    • berber_rock Re: Macie plany? 24.08.20, 22:53
      Na razie jedynie narty we Francji zabukowane przez, Airbnb z możliwością odwołania.

Nie wiem co z tego wyjdzie bo dla większości krajów Europy jestem czerwona, więc mogą mnie nie wpuścić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka