Dodaj do ulubionych

Undoing-zaskoczone? (spojlery)

24.11.20, 16:04
kto nie oglądał a chce to niech nie czyta smile

Przyznam, że nie obstawiałam....chyba, że to tylko jakiś mylny trop i jednak sie okaże, że to nie on, ale skąd w takim razie młotek w futerale? Bardziej stawiałam na Grace (bo az się wierzyc nie chce, że taka inteligentna a nie miała pojęcia o lewiźnie).
Obserwuj wątek
      • manon.lescaut4 Re: Undoing-zaskoczone? (spojlery) 24.11.20, 16:27
        Tak samo myśle, a młotek mógł sam psycho/socjopata Jonathan podrzucić. Choć w sumie motywy syn mógł mieć „lepsze”- bardzo mu zależy, żeby rodzina się zeszła, o czym mówił w poprzednim odcinku, wiedział o romansie wiec postanowił pozbyć się konkurentki. A psychosklonnosci odziedziczył po tatusiu. Jednak to by było straszne rozwiązanie, dzieci popełniające morderstwa mnie dołują i przerażają jeszcze bardziej niż dorośli.
        • joanna05 Re: Undoing-zaskoczone? (spojlery) 24.11.20, 16:29
          manon.lescaut4 napisał(a):

> Tak samo myśle, a młotek mógł sam psycho/socjopata Jonathan podrzucić. Choć w s
          > umie motywy syn mógł mieć „lepsze”- bardzo mu zależy, żeby rodzina się zeszła,
          > o czym mówił w poprzednim odcinku, wiedział o romansie wiec postanowił pozbyć s
          > ię konkurentki. A psychosklonnosci odziedziczył po tatusiu. Jednak to by było s
          > traszne rozwiązanie, dzieci popełniające morderstwa mnie dołują i przerażają je
          > szcze bardziej niż dorośli.
          nieeeee, tego nie zrobia. To by bylo okropne, brrrrr. Taki słodziak z tego synka, no nie nie nie.
      • troompka Re: Undoing-zaskoczone? (spojlery) 24.11.20, 16:28
        ksiązki nie czytalam wiec nie wiem jak było. Mi się dalej widzi Grace jako morderca, bo skąd u niej czasem takie przeskoki do samego aktu morderstwa-jakby to gdzies w głowie miała więc albo to widziała albo sama zrobiła?
        • joanna05 Re: Undoing-zaskoczone? (spojlery) 24.11.20, 16:32
          troompka napisała:

> ksiązki nie czytalam wiec nie wiem jak było. Mi się dalej widzi Grace jako mord
          > erca, bo skąd u niej czasem takie przeskoki do samego aktu morderstwa-jakby to
          > gdzies w głowie miała więc albo to widziała albo sama zrobiła?

Ja też nie, oddałam mamie do czytania wink ale wyszukałam w necie spoilery do ksiażki, oczywiście. smile
          Od samego poczatku ksiażka opowiada niemal inna historię, więc moga nas zaskoczyć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka