Dodaj do ulubionych

Biopsja diagnoza

05.02.21, 14:07
Za mną najtrudniejsze prawie dwa tygodnie mojego życia... Na poczatku zeszłego tygodnia pisałam o bliskiej mi osobie z podejrzeniem chłoniaka. Wynik biopsji węzła chłonnego szyi negatywny, ale wciąż pozostają powiększone węzły w klatce piersiowej. W przyszłym tygodniu pet scan i biopsja węzłów klatki piersiowej. Diagnozują sarkoidozę, blastomykozę, lub histoplasmozę. Czyli wszystko co można szybko ogarnąć sterydami. Dziękuję wszystkim, którzy doradzili mi doraźnie xanax- nie wiem jakbym przerwała te 2 tygodnie nie wspomagając się. Jestem zaskoczona profesjonalizmem i szybkością działania służby zdrowia w mojej klinice, wzięli się za to natychmiast, zapewniając nam najlepszą możliwą opiekę, także psychologiczną- lekarz, który bezmyślnie rzucił chłoniakiem jako diagnozą podczas wizyty na pogotowiu został upomniany i prowadzone jest postępowanie wyjaśniające (cokolwiek miałoby to znaczyć). Ponieważ ja jestem typ niegadający i nieuzewnętrzniający się, bardzo mi pomogło tych kilka głosów rozsądku i wsparcia od Was, nie znałam siebie od tej strony i nie wiedziałam jak zareaguję na taki stres- nie byłam w stanie o tym mówić, ale pisanie było ok. Dzięki!
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka