Dodaj do ulubionych

Pan Senator

01.04.21, 18:14
"Zahaczyłem go na smyczy o hak, tylko tyle"

www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-04-01/byly-senator-pis-zatrzymany-przywiazal-psa-do-auta-i-ruszyl/
Obserwuj wątek
    • caponata75 Re: Pan Senator 01.04.21, 18:31
      Chciałam właśnie złożyć wątek o tym 'senatorze'. Podobno w założeniach twórców, senat miał być izbą zadumy.
      Kiedyś myślałam, że Pomorze jest jednak trochę lepszą częścią kraju niż Podhale i Podkarpacie, ale widać że każdy region ma swojego godnego przedstawiciela, prawdziwego konserwatystę, utrwalajacego wartości rodzinne.
      • lajtova Re: Pan Senator 01.04.21, 18:37
        E tam...Kaszubi to konserwa tylko troche mniej popieprzona niż ci alkoholicy z podhala z nochalami czerwonymi od bimbru i chowem wsobnym widocznym na papie.
    • hanusinamama Re: Pan Senator 01.04.21, 21:02
      Ten Pan jest znany z wypowiedzi antysemickich i homofobicznych. Nie dziwi nic....dobrze ze ktoś to nagrał, ktoś inny nagłośnił, może PIS nie zamiecie pod dywan
    • cruella_demon Re: Pan Senator 01.04.21, 21:12
      Qur, po co ja to przeczytałam. Gdybym dorwała tego chu..a przed policją, to by nie mieli co zbierać bo bym zaye..na miejscu.
      Zanim bym wysłała nagranie, to bym dziadersa zatłukła nawet za cenę odsiadki.
      • taniarada No właśnie 01.04.21, 22:11
        cruella_demon napisała:

> Qur, po co ja to przeczytałam. Gdybym dorwała tego chu..a przed policją, to by
        > nie mieli co zbierać bo bym zaye..na miejscu.
        > Zanim bym wysłała nagranie, to bym dziadersa zatłukła nawet za cenę odsiadki.
        >
        Abstrahując od podłego czynu tego zwyrodnialca, zabawne jest święte oburzenie "tej" strony forum e która jednocześnie tak ochoczo przyklaskuje "prawu" do mordowania dzieci.Nieprawdaż .
        • raczek47 Re: No właśnie 02.04.21, 06:32
          Przywiązał go i wlókł, bo chciał go ukarać,za wydostanie się z posesji...
          Jestem pewna, że swoje dzieci też w ten sposób wychowywał,człowiek, który tak postępuje ze zwierzętami, do innych ludzi też się tak odnosi.
          Odpad atomowy,nie człowiek, i tyle.
          Ciekawe,czemu tyle tych odpadów jest wśród ludzi o prawicowych poglądach-Szyszko,teraźniejszy wiceminister czegoś tam,któremu przeszkadza zapis o prawach zwierząt w podręczniku dla klas 1-3,kapelan z jakiegoś polowania ,organizowanego przez patola Szyszkę w Białowieży, który dobijał postrzelonego rysia,tłukąc jego głową o drzewo...
          • alicia033 Re: No właśnie 02.04.21, 10:00
            raczek47 napisała:

> Ciekawe,czemu tyle tych odpadów jest wśród ludzi o prawicowych poglądach

pokłosie prania mózgu przez tę nieszczęsną religię z przekazam "czyńcie sobie ziemię poddaną".
          • nangaparbat3 Re: No właśnie 02.04.21, 10:33
            Takie rzeczy się zdarzają wśród ludzi o wszelkich poglądach, choć może z inną czestotliwością.
            Właśnie się dowiedziałam, że moja znajoma biła swoje dzieci pasem. Znam te dzieci - para delikatnych, kruchych wrażliwców.
            Znajoma nie ma wcale poglądów prawicowych.
            • livia.kalina Re: No właśnie 02.04.21, 12:22
              Bońkoski to rasista, homofob, ksenofob i przemocowiec (wielbiciel broni, używający tej broni do dyscyplinowania rodziny). Bardzo do tego zestawu pasuje zwyrodnialstwo wobec zwierząt.
              • nangaparbat3 Re: No właśnie 02.04.21, 15:24
                Absolutnie nie przeczę, że pasuje.
                Nie zgadzam się jednak z prostym przypisywaniem dręczenia zwierząt/kogokolwiek do poglądów. Nawet jeśli z grubsza jest to prawdziwe, nie można traktować jako pewnik.
          • aandzia43 Re: No właśnie 02.04.21, 17:09
            Abstrahując od sposobu zabijania zwierzęcia to rysie są pod ścisłą ochroną, pieczołowicie reintrodukowane przez fachowców, wypuszczane w obrożach z nadajnikiem i śledzone. A tu taka kanalia poluje na nie.
            Co do przełożenia stosunku do zwierząt na stosunek do ludzi - znam faceta bardzo rodzinnego, konsekwentnie oddanego dzieciom i żonie, nie znęcającego się nad rodziną, który ma beznadziejny stosunek do zwierząt. Nie wyżywa się, ale kompletnie nie dba o ich potrzeby inne niż te niezbędne do przetrwania. Przypie......ć też potrafi. Do tego zdecydowanie nie pisior. Wieś.
            • taniarada Jeśli to do mnie 02.04.21, 19:24
              aandzia43 napisała:

> Abstrahując od sposobu zabijania zwierzęcia to rysie są pod ścisłą ochroną, pie
              > czołowicie reintrodukowane przez fachowców, wypuszczane w obrożach z nadajnikie
              > m i śledzone. A tu taka kanalia poluje na nie.
              > Co do przełożenia stosunku do zwierząt na stosunek do ludzi - znam faceta bardz
              > o rodzinnego, konsekwentnie oddanego dzieciom i żonie, nie znęcającego się nad
              > rodziną, który ma beznadziejny stosunek do zwierząt. Nie wyżywa się, ale komple
              > tnie nie dba o ich potrzeby inne niż te niezbędne do przetrwania. Przypie......
              > ć też potrafi. Do tego zdecydowanie nie pisior. Wieś.
              >
              To musisz skrócić język.Miałem wszystkie zwierzęta od rybek ,chomików ,świnek morskich ,króliczków miniaturek ,kotów i psów .Teraz mam psa przytulankę i mam do kogo się przytulić.I nie poluję .
        • iwles Re: No właśnie 02.04.21, 07:54

Jeżeli widziałeś dzieci przywiązane sznurkiem na szyi do haka samochodowego i ciągnięte w ten sposób, masz OBOWIĄZEK zgłosić to na policji.
    • triss_merigold6 Re: Pan Senator 02.04.21, 07:15
      Pan były senator po zawodówce i z wyrokam, był na ematce omawiany z powodu używania miesięcznic smoleńskich w charakterze nekrotindera.
      A tak poza tym, nawet z PiS go wywaliłi.
      • spanish_fly Re: Pan Senator 02.04.21, 09:41
        Wywalili go nie dlatego, że jest prymitywnym przemocowcem, bo taki był zapewne zawsze i wcześniej jakoś to nie przeszkadzało. Po prostu czasy się zmieniają i teraz informacje zbyt szybko się rozprzestrzeniają, więc nie da się już udawać, że to osoba godna szacunku. Był w PISie od początku jego istnienia, a z PC związany od początku lat 90-tych.
        • aandzia43 Re: Pan Senator 02.04.21, 17:17
          Sądzę że kanalia wybroni się przed więzieniem. Abo jako zdegenerowana wódą padlina będzie załatwiać sobie odroczenie od odsiadki jedno za drugiem na chorą wątrobę, zaniki kory mózgowej czy padaczkę poalkoholową. Koledzy z partii pomogą.
    • livia.kalina Re: Pan Senator 02.04.21, 17:06
      Jest wstępna opinia z sekcji zwłok psa znalezionego na posesji Waldemara B. - byłego senatora PiS. Pies zginął w wyniku obrażeń spowodowanych ciągnięciem za samochodem. Prokuratura właśnie przedstawia mu zarzut znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. @RMF24pl
    • snajper55 Re: Pan Senator 02.04.21, 19:08
      nangaparbat3 napisała:

> "Zahaczyłem go na smyczy o hak, tylko tyle"
      >
      > www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-04-01/byly-senator-pis-zatrzymany-przywiazal-psa-do-auta-i-ruszyl/

Na bym pana senatora zahaczył paskiem o hak i pojechał. Tylko tyle.

S.
    • livia.kalina Re: Pan Senator 03.04.21, 21:43
      Spodobało mi się, co napisał dzisiaj Marek Migalski:

Można utonąć ratując psa. Można też psa zabić ciągnąć go na sznurze za samochodem. Wszystko zależy od tego, do jakiego sortu ludzi należycie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka