Dodaj do ulubionych

Poziom uczelni

26.04.21, 20:56
Jakoś to chyba także jeden z powodów , że na liście najlepszych uczelni polskie uczelnie są tak nisko.
To przyzwolenie na ściąganie, kopiowanie itd. i jakby nigdy nic, mimo udowodnienia , jak profesorowi ze Śląskiej Akademii Medycznej 49 plagiatów!!!
next.gazeta.pl/next/7,151003,27017738,doktoraty-copy-paste-polska-nauka-uzaleznila-sie-od-plagiatow.html#s=BoxOpMT
Obserwuj wątek
    • taki-sobie-nick Re: Poziom uczelni 26.04.21, 22:40
      Zważywszy komitet antyfaszystowski i sprawę Daria K. kontra Marcin K. omawiane w innym wątku - coś w tym jest, że na uczelni mogą studiować ludzie tak tępi (Daria), tak agresywni i nie kontrolujący swoich wypowiedzi (internetowe wpisy członków komitetu) i o obyczajach żula (bazgrolenie na budynku Artes Liberales).
    • poppkinsaa Re: Poziom uczelni 26.04.21, 23:17
      Ja nie mieszkam w Polsce i mam porównanie. Mój mężczyzna, moi znajomi ukonczyli studia oczywiście nie w Polsce. Zainteresowania mają ogromne, mogę posłuchać o słynnych malarzach, literaturze, teatrze, podróżach, dobrym jedzeniu i skonczyli studia przede wszystkim dlatego bo byli tym zainteresowani . W Polsce właściwie kto tylko chce może ukończyć studia, nie jest to coś nadzwyczajnego jak wiele lat temu. Niestety w Polsce totalny brak klasy wśród ludzi wykształconych. Myślę, że dzisiejsze studia w Polsce znaczą tyle samo co ukończenie szkoły średniej wiele lat temu w Polsce. Bardzo ciężko o męzczyznę na odpowiednim poziomie w Polsce, być może w Warszawie jest inaczej, tam gdzie ja studiowałam było ciężko. Zainteresowania to był tani alkohol, przekleństwa żeby się popisywać. Ja na studiach też szalałam, mój mężczyzna też szalał i nie byliśmy święci. Jednak jest przepaść między nimi, a obecnymi znajomymi przede wszystkim jeśli chodzi o zainteresowania, wiedzę, kulturę. W Polsce zawsze myślałam sobie, że taka Halinka sprzedawczyni to ma jednak wybór wśród mężczyzn. Trochę z zazdrością myślałam o tej Halince, że dla niej to takie proste znaleźć tego faceta. Mężczyzni w Polsce mimo że kończą studia to proste chłopaki, jak wczesniej napisałam kiedyś skończyliby szkołę średnią, a może zawodową z większą korzyscia niż te dzisiejsze pozal się Boze studia. Nie dziwią mnie te plagiaty.
      • hanusinamama Re: Poziom uczelni 26.04.21, 23:21
        Bardzo ciężko o męzczyznę na odpowiednim poziomie w Polsce, być może w Warszawie jest inaczej, tam gdzie ja studiowałam było ciężko...
        W Polsce zawsze myślałam sobie, że taka Halinka sprzedawczyni to ma jednak wybór wśród mężczyzn. Trochę z zazdrością myślałam o tej Halince, że dla niej to takie proste znaleźć tego faceta.

tu nie poziom polskich facetów jest probleme tylko twój...
      • klaramara33 Re: Poziom uczelni 26.04.21, 23:28
        Zastanawia mnie jakie studia porównujesz. Czy porównujesz absolwentów z czołowych uniwerków(piszę uniwerków, ponieważ pochwalasz wiedzę humanistyczną) czy może jednak absolwentów polskich mniej znaczących uczelni z absolwentami z czołowych uczelni kraju, w którym mieszkasz.
        • simply_z Re: Poziom uczelni 26.04.21, 23:37
          kobitkismile, to jest ta trolica od nickow typu: lawendowa dama, kapelusz aksamitny itd. teraz udaje, że wyjechała do Włoch (bo ktos z forum napisał, że tam są nieźli faceci). Wcześniej na tapecie był Czech. Udaje, że jest lekarzem itd. tak naprawdę skonczyla chyba ekonomię, nic wspólnego z medycyną i ma bardzoo poważne zaburzenia.
        • poppkinsaa Re: Poziom uczelni 26.04.21, 23:44
          Porównuję mniej więcej podobnej wielkości uniwersytety. Bywałam co roku na juwenaliach, medykaliach, rajdach politechniki w Polsce. Bawiłam się oczywiście dobrze, poznałam wielu różnych studentów z róznych uczelni. I dla mnie jest jednak znacząca różnica. Być może to złudzenie, że jest przepaść bo narzeczony jest kilka lat starszy i znajomi również. Studiowałam 8lat temu. I już wtedy uważałam, że studia w Polsce nic nie znaczą.
    • 71tosia Re: Poziom uczelni 26.04.21, 23:32
      Lmiejsce na liście szanghajskiej jest głównie pochodna jakości pracy naukowej i liczby zatrudnionych noblistów.
      Ps już sam fakt ze polskie uniwersytety sa na liście szanghajskiej (500 uczelni) jest sukcesem, jak sądzisz ile jest uczelni na świecie smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka