Dodaj do ulubionych

Energylandia - pytanie techniczne

04.08.21, 17:48
Dziewczyny, które były, czy mają tam jakieś limity wejść? Kiedy najlepiej kupić bilety? Chcemy jechać w ten weekend, ale pogoda na razie taka sobie i wolę się wstrzymać z zakupem biletów do ostatniej chwili (część będzie z bonu turystycznego). Czy tam na miejscu ogarniemy temat bez problemu, czy trzeba kupić bilety wcześniej?
Obserwuj wątek
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Energylandia - pytanie techniczne 04.08.21, 18:09
      Popatrz na google, najmniej osób jest w pn i wt., W niedzielę też jest duzo mniej niż w pt i so.
      Najwięcej ludzi przy wejsciu jest od 10h do 11:30.
      Bo każdy chce być caly dzień, tylko, że w okolicach 17h już się przeludnia bo ileż można.
      Największe kolejki do atrakcji są 12-15h a zaraz potem wszyscy jedzą, potem o 16-18 kolejki żeby wyjechać z parkingu.
      Wg. mnie najlepiej wchodzić tam o 13h i wychodzić o 20h.
      Ludzie którzy sa tam od rana 10 do 20 to moze kilka % i połowe dnia to na częsci wodnej spędzają ze znajomymi w basenach i na leżakach i dopiero po poludniu idą pojeździć na reszcze.
      Ja tam byłam w któryś wtorek na początku lipca, bylam 4h i mialam dość a praktycznie kolejek do atrakcji nie bylo, wchodzilo się z marszu albo max 5 min. czekania.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka