Dodaj do ulubionych

modowo- clubbing

28.08.21, 23:01
Dziewczyny, doradzcie w co ubrać się na clubing nad wisła/ul.mazowiecka we wrześniu?
Myślałam o dzinsowych rurkach, jakiejś luźniejszej bluzce, wygodnych butach, ale laski z którymi idę wszystkie zakładają sukienki. Nie bardzo chcę odstawać od grupy czy ryzykować, że nie przejdę gdzieś selekcji na bramce.
W co mogłaby się ubrać 40latka w rozmiarze 42/44? Czarna sukienka do kolan, ramoneska, średni obcas (nie mogę wysokich) to bezpieczny wybór?
Dajcie jakieś inspiracje, proszę.
Obserwuj wątek
    • homohominilupus Re: modowo- clubbing 28.08.21, 23:22
      zonda-m napisał(a):

> Dziewczyny, doradzcie w co ubrać się na clubing nad wisła/ul.mazowiecka we wrze
      >
      . Nie bardzo chcę odstawać od
      > grupy czy ryzykować, że nie przejdę gdzieś selekcji na bramce.

Że co?!
      I tak na własne życzenie ludzie idą do klubu, sorry, clubu z selekcją??? I gdzie istnieje ryzyko ze ich nie wpuszczą?
    • segregatorwpaski Re: modowo- clubbing 29.08.21, 01:04
      lubisz jeansy - ubieraj jeansy, średni obcas, bluzka jak lubisz luźne to luźna, ale taka bardziej wieczorowa (materiał może jakiś błyszczący czy coś podobnego), najważniejsze - bylebyś się czuła ubrana, nie przebrana smile
    • panna.w.paski Re: modowo- clubbing 29.08.21, 01:28
      Baleriny, tiulową spódnicę i czarną ramoneskę oczywiście tongue_out
      A tak serio: na Mazowieckiej bywa selekcja i klimaty mocno disco. Nad Wisłą większy luz, ale noce wrześniowe już chłodniejsze plus może ciągnąć od wody. Jeśli chcesz być przygotowana na clubbing w obu miejscówkach to proponuję jakieś wyższe buty, spodnie (dżinsy, materiałowe, może skóra?) i top.
    • mia_mia Re: modowo- clubbing 29.08.21, 02:36
      Emerytów wpuszczają nawet w dresach i nie piszę tego złośliwie, jeśli nie wyglądasz na nastolatkę, a to na tym forum raczej norma, to wbijasz na imprezę w dowolnych ciuchachsmile
    • pelissa81 Re: modowo- clubbing 29.08.21, 11:04
      na mazowieckiej są kluby od ąę Enklawy do Tygmontu wink - gdzie idziecie?
      A ubierz się wygodnie, masz 40 lat - miej w nosie co mają inne. Dużo dziewczyn (w tym ja) w ogole chodzi na płaskich butach, bo ja lubię tanczyć a nie wyglądać wink
    • ritual2019 Re: modowo- clubbing 29.08.21, 13:41
      Clubbing- masz na mysli bars takze te z miejscem do tanczenia? Ja chodze dosc czesto, (nie w Warszawie). Bylismy wczoraj (idziemy w przyszla sobote tez) i kobiety w roznym wieku maja rozne outfits od spodni roznej dlugosci, spodnic, sukienek po jumpsuits. Ja roznie czasem sukienka ale wtedy typowa going out style, wysokie obcasy, czasem jumpsuit ale tez typowy na te okazje czyli, czasem spodnica skorzana (mam kilka, kremowa, czarne, zielona) roznej dlugosci, ale w zaleznosci od tego gora bardziej lub mniej zakryta. Spodnie skorzane obcisle rurki plus jakas gora zazwyczaj mniej zabudowana (plecy, ramiona itp), jeans - czatne rurki (podarte kolana) jakas fajna gora itd. Tydzien temu mialam na sobie czarna spodnice skorzana do polowy lydki ale z dlugim rozcieciem z przodu plus bialy top z wstawka z odkrytym ramienien i reka plus sandaly szpilki. Wczoraj jasns podarte proste jeans wysoki stan dopasowane gora, top bardotka czarny z pufiastymi rekawami w polowie ze qstawka z grubej sztywnej koronki, aterial sztywniejszy, z polyskiem i czerwone sandals szpilki. W przyszla sobote sukienka mini dopasowana w kolorze navy plus szpilki.
      • magdallenac Re: modowo- clubbing 29.08.21, 13:58
        Fajny masz styl ritual, większość rzeczy, które wymieniłaś też mam w swojej szafie. Jakie masz długości tych spódnic skórzanych? Próbuję eksperymentować, ale nie mogę trafić z długością.
        • ritual2019 Re: modowo- clubbing 29.08.21, 14:10
          Rozne dlugosci, mam kilka mini, jedna do polowy lydki dopasoqana ale z przodu ma dlugie asymetryczne rozciecie czyli widac sporo nogi zwlaszcza gdy sie siedzi, chodzi, tanczy. Mam tez zielona skorzana (spokojna zielen- nie butelkowa) wyglada jak spodnica ale to sa szerokie spodnie. Mam tez skorzana sukienke, dlugosc do kolan, z tylu z rozcieciem, dopasowana , szeroki pasek w talii, odkryte ramiona i mocno plecy.
              • magdallenac Re: modowo- clubbing 29.08.21, 14:46
                No to może masz dłuższe nogi, bo ja mam 164, jestem szczupła, a skórzane spódnice dłuższe niż do połowy uda mnie po prostu przytłaczają i czuję się jakbym była przebrana.
                • ritual2019 Re: modowo- clubbing 29.08.21, 14:58
                  To moze zalezec od typu sylwetki. Ja mam bardzo regularna budowe ciala czyli bez temdencji do figury jambalaya czy gruszki itp. wiec moze to jest klucz. A moze ty poprostu odnosisz takie wrazenie a w rzeczywistosci w dluzszych wygladasz fajnie. Kobiety sa bardzo krytyczne i czesto sensitive w tej kwestii, czesto nie majac faktycznych powodow. Czasem przyczytaja jakas opinie, czasem cos uslysza krytycznego i to zostaje. Oczywiacie ty musisz czyc sie dobrze w tym co nosisz ale jesli masz w otoczeniu osoby ktorym ufasz i wiesz ze powiedza prawde to poprostu zapytaj o opinie. Moze sie okazac ze wygladalabys calkiem ok.
                    • nuclearwinter Re: modowo- clubbing 29.08.21, 15:17
                      A to są spódnice z prawdziwej skóry, czy ze sztucznej? Tak z ciekawości pytam, bo prawdziwa skóra jest właśnie dla mnie taka mięsista, ciężka i zbyt przytłaczająca, niezależnie od długości. A te ze sztucznej często wyglądają bardzo plastikowo 🤷🏻‍♀️

Ja mam krótkie do połowy uda, ale właśnie ze sztucznej skóry, myślę jeszcze nad taką do kolan.
                      • magdallenac Re: modowo- clubbing 29.08.21, 15:23
                        Ja mierzyłam z prawdziwej i fajnie wyglądają takie wąskie krótkie i takie sporo przed kolano w kształcie litery A. Te dłuższe są właśnie sztywne i ja niewysoka, szczupła kompletnie w nich "ginę"- widać dużą plamę sztywnej spódnicy i dopiero później mnie. Nie widziałam nigdzie stacjonarnie dłuższych spódnic ze sztucznej skóry, chętnie bym taką zmierzyła. Ciekawa jestem też tej o której pisze ritual- dłuższa z asymetrycznym rozcięciem.
    • zonda-m Re: modowo- clubbing 29.08.21, 21:47
      Przeszłam się po sklepach. Skomentujcie sukienkę (na żywo ładniejsza), buty, kurtkę.
      Zasugerujcie kierunek, biżuterię
      Plan B na niepogodę to czarne rurki, buty i kurtka z foty. Jaka bluzka?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka