12.11.21, 21:36
Trzeba przyznać że coraz szybciej radzą sobie z wygaszaniem tematu. Tym razem przy pomocy nagrań nadesłanych z Białorusi.

Ciekawe czy inflację też przykryją. To chyba trudniej bo temat aborcji wróci dopiero przy nastepnej śmierci ciężarnej, a ceny jednak każdy widzi codziennie.
Obserwuj wątek
    • livia.kalina Re: Aborcja 12.11.21, 21:51
      Inflację już moja droga przykryli, wręczając Glapińskiemu medal rękami rezydenta za wspaniałą walkę z inflacją i opowieściami, że za inflację w Polsce odpowiada Unia i że w Holandii tez jest drogo.
      • racica_ruda Re: Aborcja 12.11.21, 23:47
        Wyborcy może i są głupi, ale jak zacznie brakować do pierwszego to chyba nawet oni zrozumieją że porównania z Holandią chyba nie teges?
        • kretzkrety Re: Aborcja 13.11.21, 00:00
          Ale to nie pis będzie winny. Pis dobry jest. Rozdaje pieniążki. Cytując moja ciotke: "a Tusk co mi da?"

A temat aborcji wyciągną w odpowiednim momencie żeby przykryć co innego. Poczekajmy tylko.
    • anorektycznazdzira Re: Aborcja 13.11.21, 08:19
      Aborcję zamierzają przeczekać. Baby pokrzyczą a i tak pójdą prałata ucałować w pierścień, ochrzczą dziecko i będą posyłać na religię i do komunii. Nauczą paciorka.
      80% podpisów pod całkowitym zakazem to podpisy kobiet.
      Nie ma ofiar, są tylko ochotnicy.
      Dlatego nie muszą wiele przykrywać, kobiety w tym kraju to od dekad ochotniczki wychowujące kolejne ochotniczki.
      • racica_ruda Re: Aborcja 13.11.21, 08:59
        A mi się wydaje że tego tematu na ulicach faktycznie się boją. Oddali kościołowi to co obiecali, ale teraz najlepiej zamknąć temat w piwnicy.

Myślę że to będzie duży wątek w kampanii
      • lauren6 Re: Aborcja 13.11.21, 10:32
        > 80% podpisów pod całkowitym zakazem to podpisy kobiet.

Acha, staruch złapanych pod kościołem.

Babuszki, które same skrobały się dla sportu, bo nie było wtedy skutecznej antykoncepcji, teraz meblują życie młodym kobietom.

Co się dziwić, tradycja obrzezania dziewczynek też jest utrzymywana przez ich matki i babki.
    • woman_in_love Re: Aborcja 13.11.21, 08:23
      Aborcja? Nie muszą tego wygaszać.

Ile osób poszło na marsz narodowców ostatnio? 100 000
      A ile osób poszło protestować w Wawie przeciw śmierci pani Izy? 10 000? 12 000?

Jak widzisz temat z doopy to jest i nie ma nawet co wygaszać.
        • taniarada Re: Aborcja 13.11.21, 08:47
          Czym się smucisz ?Ani w Polsce nie mieszkasz,ani nie rodzisz .To w czym problem .Moja córka ma dwójkę dzieci .Syn narazie nie planuje i chwała mu za to .Tu krzyczą najwięcej te co już przekwitły i na wybory nie chodzą .Krzyczą tylko na forum .
            • taniarada Re: Aborcja 13.11.21, 09:15
              Wszyscy naziole .Nawet te matki z dziećmi ? Pooglądaj sobie te zdjęcia . www.salon24.pl/u/bazyli1969/1180695,katastrofa-na-mn-2021-czyli-faszyzm-nieodkryty
              • woman_in_love Re: Aborcja 13.11.21, 09:19
                a myślisz ze na Adolfa Hitlera głosowali tylko faceci?
                a myślisz, że strażnikami w obozach byli tylko faceci?

kobiety też mogą być naziolami a ich dzieci pójdą za nimi wszędzie (pomijam, że za Adolfa część dzieci też była naziolami - hitlerjugend)
                • gulcia77 Re: Aborcja 13.11.21, 11:07
                  woman_in_love napisała:
                  > kobiety też mogą być naziolami a ich dzieci pójdą za nimi wszędzie (pomijam, że
                  > za Adolfa część dzieci też była naziolami - hitlerjugend)

W sumie, to Hitler cieszył się większym poparciem w śród kobiet. Pomimo, że ich prawa obywatelskie, od 33 roku były systematycznie ograniczane.
                  Co do dzieci - przynależność do HJ była obowiązkowa, a rodzice, którzy nie realizowali tego obowiązku spokojnie mogli skończyć w Dachau, Buchenwaldzie, lub innym, równie przyjemnym, miejscu. Między innymi dlatego w obozach znalazło się tyle Świadków Jehowy.
              • wkswks Re: Aborcja 13.11.21, 10:54
                To dziecko plujące na tęczowa flagę widziałam. Mały naziol, chociaż tego nie wie, juz tresowany przez nazi tatusia.
      • taniarada Re: Aborcja 13.11.21, 08:50
        Ile poszło .Trzeba rozróżniać prawdę od rzeczywistości .Zamiast protestować w dziwnych marszach ,pisać maile .To takie proste .Zasypać skrzynki mailowe polityków .
    • 71tosia Re: Aborcja 13.11.21, 09:09
      Jak komuś puszcza nerwy na granicy i padną strzały to dopiero wzmożenie patriotyczne będzie, w takiej atmosferze nawet polexit łatwo przegłosują
      • snajper55 Re: Aborcja 13.11.21, 09:15
        71tosia napisała:

> Jak komuś puszcza nerwy na granicy i padną strzały to dopiero wzmożenie patriot
        > yczne będzie, w takiej atmosferze nawet polexit łatwo przegłosują

Jakie nerwy? Jeśli scenariusz to przewiduje, to strzały padną. Przecież to jest inscenizacja na której korzystają trzy strony - Putin, Kaczyński i Łukaszenka.

S.
        • wkswks Re: Aborcja 13.11.21, 10:56
          Oczywiście ze na strzałach skorzystają wszyscy. Potencjalnie nawet ci uchodźcy, bo moze francuzom i Niemcom zapikaja serduszka i ich zabiorą do siebie.
          • 71tosia Re: Aborcja 13.11.21, 11:04
            Skorzysta głównie PiS cytując premiera ta sytuacja to „polityczne złoto” dla naszego rzadu. Tak mówił w mailach o wcześniejszej sytuacji na Białorusi ale pewnie nadal tak myśli.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka