Dodaj do ulubionych

Iphone 12 mini

24.11.21, 01:01
Kto używa tego telefonu? Jakie są Wasze spostrzeżenia jako użytkowniczek?
Wady? Zalety?
Ja kompaktowe rozmiary uważam za jego ogromną zaletę.
Obserwuj wątek
    • eliszka25 Re: Iphone 12 mini 24.11.21, 07:27
      Mój 15-letni syn ma i jest zadowolony. To był jego wymarzony telefon. Używa go od wakacji i sobie chwali. Moim zdaniem telefon całkiem fajny. Dużą zaletą jest rozmiar ekranu w stosunku do wielkości całego telefonu. 12 mini jest mniejszy od X, ale ekrany mają praktycznie takiej samej wielkości.

Tylko my jesteśmy team iPhone, więc pewnie nie jestem bardzo obiektywna.
              • saszanasza Re: Iphone 12 mini 24.11.21, 08:14
                1matka-polka napisała:

> Czyli uwazasz, ze kolejne miliony iphonow, ktore za rok, czy dwa poleca do kubł
                > a, zeby zostac zastapnione nowym modelem, to nie sa zadne smieci?
                >

Moment, odniosłam się do twojego wpisu, że jest to kolejne plastikowe(sic!) gówno. Ten model nie jest plastikowy.
                Nie rozmawialiśmy o śmieciach, ale skoro o tym mowa, to tak, miliony telefonów zostają zastąpione, nie dotyczy to tylko appla a również innych marek i innej elektroniki.
                • 1matka-polka Re: Iphone 12 mini 24.11.21, 08:32
                  odniosłam się do twojego wpisu, że jest to "kolejne plastikowe(sic!) gówno."

A to wnetrze iphona, oprocz samej baterii (chemiczna bomba), w plastikowej obudowie, ma jeszcze mnostwo plastiku.

https://www.nadgryzione.pl/wp-content/uploads/2019/10/iPhone-11-Pro-w-srodku.jpg
                  • saszanasza Re: Iphone 12 mini 24.11.21, 08:35
                    1matka-polka napisała:

> odniosłam się do twojego wpisu, że jest to "kolejne plastikowe(sic!) gówno."
                    >
                    > A to wnetrze iphona, oprocz samej baterii (chemiczna bomba), w plastikowej obud
                    > owie, ma jeszcze mnostwo plastiku.
                    >
                    > https://www.nadgryzione.pl/wp-content/uploads/2019/10/iPhone-11-Pro-w-sro
> dku.jpg
                    >

Naprawdę? Czym w takim razie iphone różni się od milionów innych urządzeń? idąc takim tokiem rozumowania nie powinniśmy kupować nic, bo to śmieć ktory wyląduje na dnie oceanu. Niestety tak już jest że ludzie te śmieci kupują i będa kupować, niezależnie czy to iphone, samsung czy pralka bosch.
                      • saszanasza Re: Iphone 12 mini 24.11.21, 08:46
                        1matka-polka napisała:

> "Czym w takim razie iphone różni się od milionów innych urządzeń?"
                        >
                        > Rozni sie tym, ze jest z tych urzadzen najczesciej wywalany do smieci i zastepo
                        > wany nowym.
                        >

Bo niestety te urządzenia mają stosunkowo niską żywotność. Kurna, jak się komuś psuje telefon, albo siada w nim bateria na tyle, że telefon nie spełnia swojej funkcji, to go się wymienia na nowy, dla mnie to oczywiste.
                      • dr.amy.farrah.fowler Re: Iphone 12 mini 24.11.21, 10:15
                        >Rozni sie tym, ze jest z tych urzadzen najczesciej wywalany do smieci i zastepowany >nowym.

Serio, jak często przeciętnego człowieka stać na wymianę telefonu za 4 tysiące? Bo iPhony są jednak wymieniane rzadziej niż tanie goowna na androidzie, które odmawiają współpracy, jak wejdzie nowe Oreo zamiast Budyniu czy tam innego KitKata.
    • saszanasza Re: Iphone 12 mini 24.11.21, 07:55
      Ja mam, używam, jestem zadowolona. Bateria ok. Wady? Nie wiem, chyba ogólne, jak w Applu. Generalnie nie uważam Appla za jakiś szczyt techniki i wyrafinowania😉 Jestem przyzwyczajona do tych telefonów, po prostu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka